• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Berryl asi nebude lepší vzduch,já tady úplně umírám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už se taky těším :slight_smile: Kdy jdeš na tu cukrovku?
15. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už je po dešti a stále jsem bez kyslíku ach jo,na cukrovku jdu za 14dní 30.7 se nemůžu dočkat :(
15. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej a to budeš v kterém týdnu?Mě sestra řekla,že se to dělá mezi 24 a 26.týdnem,tak přemýšlím,jestli musím zítra nebo mi stačí v pondělí,to budu 26+6tt.Zítra se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v pátek tam nejsou
15. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můj mudr to asi neřeší! Asi 27
15. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budu 28+0
15. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to prdím,jdu v pondělí.Potřebuju se vyspat,jsem dneska opět jak přejetá parní lokomotivou,poslední noci nespím nebo se pořád budím a jsem už fakt unavená a nedovedu si představit,že bych vstávala zítra v 5 ráno,to zase beztak teprve usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se v noci 2h snažila usnout, už jsem byla hotová a pořád nic, když jsem usnula tak jsem se kolem 3h zase vzbudila, ráno jsem vstávala k mudr celá dolámaná, to je to dusno a vše kolem s rostoucím bříškem rostou i problémy :frowning2:
15. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
berr to je na mašli :frowning2: ať už je říjen.Ale já si myslím,že to cvičení nám pomůže,protože budem unavené a snad večer usnem :slight_smile: Ještě se nacpeme té pizzy a bude :grinning:
15. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ten cukr mi rikali v laboratori,ze mezi 24.az28.tydnem se to dela...Ja teda musim zaklepat-mne ty dusna zatim nevadi.ŤUK ŤUK
15. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtvrtek pro nás bude svátek :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
no nic jdu zkusit zalehnout :slight_smile: dobrou noc
15. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sal že jo,mě už jedna těhulka taky říkala že 24-28tt.Buď ráda,já jsem k.o.z těch veder :stuck_out_tongue_closed_eyes:

berryl tak hezké sníky a ať se spinká dobře tobě i Ríšovi :wink:
15. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já dnes byla v poradně mimišek je v pořádku, poslouchali mu srdíčko a cukrovku nemám tak jsem strašně ráda. Tady ještě nepršelo vedro jako blázen
15. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélko gratuluji :slight_smile: Tady už leje a je perfktní vzduch,nejradši bych si šla stoupnout ven na déšť,ale kdyby tam nehřmělo :confused: :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad:Tak vyborne!Ja mam z toho cukru trochu strach...Dobrou noc,berryl a vsichni ostatni-jak velci,tak mali!
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji dobrou noc. Přišlo mi zase 55 kilo tepláků tak mám co žehlit a fotit a prodávat, jen mě štve že to nejde tak rychle jak bych chtěla. Nemám sil a jsem opatrná. Ale každá koruna se hodí. Jdu zalehnout s nohama nahoru. Papa, dneska budu asi spát jak špalek :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky tak já spala celou noc jsem asi přespaná, tím, že pršelo a přočistil se vzduch tak jsem usnula hned :o)
manžel je dneska pracovně v Praze a mi přijedou segry jen nevím co budeme dělat nějak se mi nechce chodit :astonished:
16. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já taky spala dobře, od 12 - 8.00 jen 2x jsem byla na wc ale ihned jsem usnula. Tedy berryl, ty se nezdáš :wink:
16. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:

no, tak po hodině jsme se dovolana na ossz, no mají tam bordel, ta co mě má na starosti je na nemocenské a bude končit přebírá to za ní někdo jiný, mají tam toho prý hodně, ale to mě až tak nezajímá,že!!!
chápu, že jsou dovolené, ale já potřebuji z něčeho platit účty

no prý do 7 dní mi příjdou peníze za květen no a za červen prý ještě nemají lístek, ten jsem posílala 30.6 tak nevím jak dlouho jde pošta do Prahy, :grinning: tak se jen zasmála a řekla, že asi někde leží na hromadě, ty jo no bordel šílený!!! :angry:
16. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky ještě nic nepřišlo, mám na ně vztek, když někde dlužíš i blbou stovku to si hned umí napsat o penále, vid?
Ted jsem četla na netu že bude prudké ochlazení až o 10 stupnů, léto těhulkám přeje :slight_smile:
A co včera, bylo ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem v sekáči koupila 3 brindáky - kus 5 kč, nové a zespodu igelit proti prosáknutí. Jdu vařit a pověsit prádlo. Odpoledne musím s klukem na kontrolu na oční, měli jsme tam být 9.4. ted jsem našla pozvánku tak jsem lhala :astonished: řekla jsem že jsem ležela v nemocnici protože ta sestřička je hnusná. Vůbec se mi do města nechce, už je venku zase prádelna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl vidělas v albu capáky co jsem vyhrála? :slight_smile:
Nevíš jak přehodit fotky do jiného alba? Nechce se mi to vkládat znova.
16. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci být hnusná, ale na to ochlazení se fakt těším!!! v tom dusnu to je šílené
tady už je zase dusno!!!

o těch penězích ani nemluvím, člověk aby se doprošoval!!!

Dan kdybys někde viděla ty kalhotky co budete kupovat tak mi dej prosím vědět jo nemám ani jedny
16. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nová stojí 1900,- :o) je to ona
16. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak dneska jsem se konečně vyspala,až na to,že mě vzbudil ve dvě ráno zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bolel jen půl hoďky a pak jsem usla.

berryl pěkná podprda :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi se taky líbí, mám větší prsa a takové ty látkové jsou hnusné, jen nevím, každý říká ať koupím podrprdu až týden pře porodem a o 2 čísla větší tak pokud bych ji kupovala teď nevím jakou velikost??? :frowning2:

tak jsem se vyspaly všechno co až na ten zoubek, ale ještě, že dlouho nezlobil :confused:
16. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám v něm díru jsem zjistila,za ním v zubě taky(krčky),tak ani nevím,který mě to vlastně bolel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě počkám,snad to vydrží,začátkem srpna jdu na druhou kontrolu.Ty zuby mám fakt hnusné co jsem těhotná,normálně mi žloutnou a můžu si je čistit 150krát za den :angry: Zvažuju,že po porodu půjdu na vybělení.

Já abych ti řekla pravdu,nosím jen jednu prdu momentálně,protože do té jediné se vlezu a to už mi to překypuje na boku.Chtělo by to ještě jednu,ale nevím jakou velikost,normálně jsem měla 75B,ale teďka už to tak nebude,tak asi 80B?Ty jo já vůbec nevím :angry: Se asi poradím s kámoškou,ona pracuje v Bellindě.
16. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem měla 75C a teď mám 80D, normálně kupuji podprdy v DIM tam jsem spokojená, ale teď když se ty prsa mění tak jsem byla na jednu v tescu a další 2 jsem koupila na hlavní třídě u vietnamcu po 80,- tož jsem spokojená !!!
16. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek