• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
aha tam je to na kila sakra já fakt nevím ani kolik jich budu potřebovat!!!
17. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
berryl já mám jen jedny, ze sekáče, koukni u vás, určitě je seženeš. je to na papírovku a látkovou tak se neušpiní a jelikož to nedáváš pořád tak je stihneš vyprat.
17. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš danudl já mám nejmladšího rok a půl :slight_smile:
Endi a máš bazén u domu nebo jdeš někde na koupák?
17. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
aha děkuji za radu
17. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bazen mám u rodiču u baráku :grinning: na sídlišti by mi ho někdo lohl :grinning: na koupák to nechci riskovat kvůli těm mým kvasinkám chtěla jsem sice do aquaparku ale ee nikam
17. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mi příjde ta komoda co chci strašně malá,nízká co vy na to???
http://www.sambaby.com/79-detske-postylky-12060/23969-paula-postylka-12060cm-akce-vo/

# KOMODA moderní trendová zásuvková komoda
# rozměry v cm: 81 x 80 x 48 (74) v x š x h
# rozměry přebalovací plochy v cm: 72,5 x 49,5
17. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale tak Endi třeba i na sídlišti by to bylo zajímavé mít bazén :slight_smile:
Já se teď dívam na rychlozavinovačky a nemůžu se rozhodnout kterou objednat
17. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
adel já mám zatím 2 prcek z toho rychle vyroste, ale mám teplejší, když bude ta zima :o)
17. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem na netu právě objevila takovou teplejší tak jsem si taky říkala, že to asi bude rozumné. Takže děkuju za typ objednám si jednu teplejší a jednu normální a bude to :slight_smile:
Teď dělám meruňkové knedlíky a ten malý smrad s prominutím (synovec) že to nejí. Ale jak on to hnusně řekne to je děs. Já když něco nejím řeknu prostě že to nejím, ale on s takovým odporem "Fůůůůj to je hnusné blééé" je to je fakt děs ta dnešní skoro mládež :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
berryl - to je akorát. To je jako když stojíš u linky.
Byla jsem na poště a je mi hrozně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám jednu rychlozavinovačku a jednu deku takovou jak se z ní dělají župany, tu teplou jemnou.
17. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska mi přišel fusak, je 1000x hezčí než na fotce, mám radost :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidíme ještě to omrknu v tom obchodě, příjde mi to nízké víš :o)
17. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda venku je ale dneska fakt hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo jsem doma, ale po 16h vyrážíme ven na procházku na myslivnu je to cesta lesem, tak by tam nemuselo být takové horko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem si dneska užívala u bazénu. Byla jsem tam třikrát voda super 27 stupňů no paráda.
17. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak právě jsme dorazili to horko je šílené,ke konci mi už tvrdlo bříško, toz jsem rada, že už jsem doma :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem ostuda, kluci jsou od půl 3 na koupálku, tak jsem žehlila a uklízela a v půl 5 jsem usnula u novin a v půl 7 jsem se zbudila. :confused:
17. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to se Ti teď nebude chtít spát! Já jsem příjemně unavená tak uvidíme,ale venku je dusno. Jinak sledují co jiného než Angeliku :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to je hnus,žádný vzduch,blé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem byla 4 krát ve sprše :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Berryl dali jste si tvarůžky? :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,to je zase parak, my máme jít odpoledne grilovat tak doufám,že to počasí vydrží. petul dali.
18. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ranko,dneska se mělo ochladit a nic :confounded: Ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem chtěla dneska jet do centra znásilnit obchody,ale v takovém pařáku asi těžko :angry: Možná se juknu do tesca,ale nevím v tom vedru :confounded:
18. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyz řeknou že má pršet počítám s tím vždy az o den později :o) někdy i o dva ! Sed doma je tam na chcipnuti!
18. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Berryl asi mi nic jiného nezbyde :confounded: Chtěla jsem se tě zeptat,budeš si odněkaď objednávat nějakou tu košilku? :wink:
18. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
aHOJ HOLKY, POSÍLÁM NEPĚKNÉ POČASÍ, VYDRŽTE, JDE TO K VÁM. TADY JE 17 ST A KAŽDOU CHVILKU PRŠÍ. pRŠELO CELOU NOC A BYLA HROZNÁ BOUŘKA. Ještě že jsem odpol.spala, klukovi bylo do 1 hodiny špatně tak jsem lítala kolem něj.
18. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Dan ježiši bobek a už je mu lépe?
18. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo čekáme to tady zítra i jsem ráda, už je toho horka moc
18. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo na koupališti se prý plácal - nanuky, langoše, párek.... ještě bych mu dala na prdel. TTady pořád prší. Večer jsme seděli na zahradě a seděla jsem v mikině. bylo chladno. Máme jít k bráchovi na zahradu tak nevím, nevím.
18. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
petul no asi budu objednávat v pondělí to pořádně na netu proberu tak Ti dám vědět
18. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Berryl tak jo,já jsem se už koukala na netu,ale vyloženě těhotenskou pěknou sexy košilku nemůžu najít :confounded: Jenom normální a do toho zas nevím jestli se vlezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek