II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
20. črc 2009

Tak dobrou chut. Já v tom týdnu jdu taky na cukr a 7.8. do poradny. Mě právě nic není přes obvod zadku, no. Letí od zdravotní pojištovny takže s nikým známým. Ale jemu to nevadí.Je jak cikán, on se seznámí 🙂 Ale sedá na mě strach. Letadlem a s cizíma, to je jiný než když vím že jede s tchyní.

berryl
20. črc 2009

tak to se Ti taky nedivím měla bych strach, ale budou tam mit někoho kdo se postará! No já všechno obleču,ale nezapnu, rozšířila jsem se pres pánev! No děs od 30týdne se prý nejvíce přibírá tak uvidíme. Na pupek se podívám později.jsem připojena pres mobil.

endie
20. črc 2009

http://www.stream.cz/video/5/296430-blondyna-va... jsem se málem počůrala smíchy 😀

endie
20. črc 2009

jdu vás dočíst

berryl
20. črc 2009

krásně jsem si přecpala pupek a mám proč zase odpočívat 🙂

dandulka1
20. črc 2009

Já jsem byla u sousedky, zkončila jí mateřská a chodí týden do práce tak volala at jdu na kafe. Jdu pověsit prádlo. Není to pravidlo že se nejvíc přibírá, já to měla obráceně, od 7.měsíce po kile, jak mi kluk tlačil na žaludek tak jsem nemohla jíst a trápila mě žáha. Dneska mě pne kůže, asi rostu, budu se večer mazat.
endie - já tu holku nemůžu ani vidět, dělá ze sebe blbku, je i vreklamě na jogurt.

dandulka1
20. črc 2009

Neměli bysme založit nové téma? Už jdeme do finále...

berryl
20. črc 2009

a musíme ho zakládat? Protože předtím přece psala ta jedna z adminu,že se nemusí zakládat nové téma kdyz překročíme nějaký počet příspěvků! Ale možná se pletu. No jsem zvědavá kolik mám nahoře,ale počítám kolem 6kg uvidíme na pořádně az se zvážím

dandulka1
20. črc 2009

Aha, tak to jo, tak budem pokračovat. To máš pěkný 6 kilo, já už mám 11, možná i víc.

berryl
20. črc 2009

uvidíme,kdyz tak nám napíšou ne :o) tak teď jsem mluvila s maminkou a tatka je bez práce, pracoval u firmy sixta a několik let rozvazel lahůdky a dneska firma skončila úplně, 5 dní před výplatout,tatka je hotový je mu 51 a práce není. Ach jo!

dandulka1
20. črc 2009

To je hrozný! Já jsem taky zvědavá jestli se budu mít kam vrátit.

berryl
20. črc 2009

no je to mazec,ale dneska není jistota nikde!

nika
autor
20. črc 2009

čauek vespolek

nika
autor
20. črc 2009

dandul náhodou máš krásné bříško, opravdu. 😉

nika
autor
20. črc 2009

🙂 já mám + 2 kila, ale pořád jsem v mínusu oproti váze při otěhu. jinak těhu cukrovku nemám 😀 jinak vše ok, jen nějáké kvasinky, to zaléčíme a jde se dál.

nika
autor
20. črc 2009

já dorazím a nikdo nikde, ach jo to je můj osud.

nika
autor
20. črc 2009

holky k těm fifejdám, mám pocit že jsem dneska slyšela žejsou zavřené do konce září, tak vám to možná vyjde.

berryl
20. črc 2009

no my uvidíme kam pojedeme nejblíže máme Porubu, ale zkusíme první ty fifejdy a pak teprve Porubu. No někde to odrodim ne :o) venku je krásně chladno,to se bude dobře spinkat co.

nika
autor
20. črc 2009

u nás jen fouká, a jak máme všude na dveřích ty igelity tak to dělá rambajz. jo a skříň prý budeme montovat až příští týden ach jo.

manžel už vyzdil co vyboural, ale tak jak to má být, zítra omítne ve čtvrtek jemné omítky a položí kachle co rozbil při bourání, v pá jedeme na víkend pryč - do jeseníků, pak se vymaluje a může montovat a stěhovat, ael i tak do konce srpna máme co dělat.

berryl
20. črc 2009

zase to budete mit krásné ! My budeme tu koupelnu dělat v srpnu a pak se uklidi a vrhnu se na praní objecků a chystání věci pro prcka

petule83
20. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Tak jsem dneska úplně hotová.Byla jsem na tu cukrovku a řeknu vám,kdo jste na to ještě nebyli,upřímnou soustrast 😝 Já vím,že hodně holek říkalo,že pohoda,ale taky hodně holek říkalo,že se z toho pozvracely a já se jim vůbec nedivím 😝 Měla jsem hoooodně namále,přítel byl se mnou a jsem moc ráda,protože jsem na to jela do Karviné do nemocnice a byla jsem už den předtím na nervy,tak jsem usla až po půlnoci a v 5 ráno vstávala a to se strašnou žízní a hladem,jenže ani jedno jsem nemohla 😖 A další věc,byla jsem tam v 6.45,vzali mě až v 7.30 na krev a v 7.45 na ten test a pak zase až 10.15 na krev a hotovo.Ty dvě hodiny po vypití jsem se procházela venku s přítelem a rozdýchávala to.Nejhorší byla ta první hoďka po,to mě pořád natahovalo a pálila mě žáha z toho 😝 Jako já nejsem žádná cíťa,vydržím hodně,ale tohle mi fakt absolutně nesedlo 😖 Naštěstí jsem to v sobě udržela,ale taky jsem se po těch dvou hodinách pěkně pos.... 😝 😀 Takže tak.Ale nechci vás strašit,asi to máme každá jinak,vím že Nika to snášela dobře,že?A jsem ráda Nikuš,že máš výsledky v pořádku 😉

Jinak Dandulko vždyť jsi úplně štíhlá a bříško taky malé!Vůbec nejsi tlustá! 🙂

Holky tak papa,dobrou noc,jsem k.o.jdu chrupkat 😉

salikova
20. črc 2009

Petule:Ja sem to taky dala celkem v klidu.Udelalo se mi spatne az tak 45min po vypiti a to sem rozdychala a potom dobry.Ja tam byla se segrou.Vazne je lepsi,kdyz tam s vama nekdo je-aspon to rychlejs ubiha..Tak dobrou!

salikova
20. črc 2009

Jo a dan-ja mit tvoje brisko,tak si piskam!

berryl
21. črc 2009

petul to mě mrzí! No já jdu 30.7 a jdu sama manžel nemůže tak to nějak zvládnu snad :o( nějak se mi už nechce spát!

endie
21. črc 2009

ahojík holky jdu s poradny +20 kg 🙄 a nástup na mateřskou mám 15.8 😀, a 13.8 jdu na ultrazvuk,

berryl
21. črc 2009

ahoj Endie hlavně že je vše ok kila neřeš! Takže Ti sestra vypsala na tu md list a ten pošleš zaměstnavateli?

endie
21. črc 2009

list mi ještě nedala 13.8 jdu pro ty papíry a na ultrazvuk co je povinej a pak to všechno i s ukončením nemocenské a nástupem na mateřskou pošlu zaměstanvateli takže počítám že zas 2 měsíce budu bez peněz než tak kráva to pošle 🙄 tohle totiž nemůžu posílat sama ale všechno zaměstnavateli

berryl
21. črc 2009

aha já už vše posilam sama, protože bych byla bez peněz !

dandulka1
21. črc 2009

ahoj holky děkuju za pochvalu ale mě vadí spodek, stehna a zadek, břicho mám malý. Já jsem se ráno vážila a mám nahoře 11 kilo.
Na tu cukrovku se netěším, mám doktora v centru tak si plánuju že se půjdu cournout po krámech nebo pojedu domů, mám to autem 5 minut.
petul ani neříkej že po tom pálí žáha, ted jsem trpěla v kuse tři dny a jsem ráda že přestala. 😝
Přeju hezký den, jdu pakovat kluka na zítra a pověsit prádlo. Jsem zvědavá jak je venku.

endie
21. črc 2009

tak lístek na peníze si posílám sama to toto musím poslat na firmu bohužel 🙄