• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Těch už mám 6 balíků za 189,- z globusu.
Jsem šla pověsit to prádlo a zase jsem se vrátila, začalo pršet, tak jsem to pověsila doma na sušák. Máme 23 stupnů. Už se mi chce zase spát, asi jsem se píchla o trn čico :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dan 23°C? :confused: Ty jo pošli to sem!
23. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvažuju že skočím ještě pro 2 aspon
23. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakou to máš velikost tech 3-6 kg a nebo už větší?
Tak jsem to pověsila a vylezlo sluníčko, je to možný? Tak vynesu sušák před dveře, už to převěšovat na zahradu nebudu.
šípková růženko, já bych šla nejraději spát, ale to bych na to cvičení nedorazila, protože by se mi nechtělo vstát

Peťul to bude mazec v té tramvají
23. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už vám můžu ted říct že je to nesnesitelné v tramvajía to jsem jela jenom 3 zastávky hodně vody sebou do tramvaje
23. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych se na to nejraději vyprdla :angry:
23. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těch 3-6, ve větším je brát nebudu, jsou slabí a jak mimi bude čůrat víc tak to nepoberou a musela bys častěli přebalovat a to se fin.nevyplatí. (upozornovala mě na to sousedka s dvou měsíční holčičkou) Mám 3-6 kilo a pak kupuju ty pravý pampers 4-8 jak jsme si psali jak měli v kaufu, ten zelený obal. A mám 1x Huggies 4-8 kilo. Ty větší kupuju vyjímečně, když je hodně dobrá cena, pořád počítám :slight_smile:

Včera mi psala známá co porodila před 14 dny, že nechápe jak zvládala 3 kluky (15,18,20 let) když ted má jednu holku a nic nestíhá :slight_smile: Prý jí trápí prdíky, brečí, nechce ležet sama....
23. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo čtvrté dítě a s takovým odstupem

prdíky více trápí chlapečky, jsem si myslela
23. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to já taky, ale i sousedka i tahle známá mají stejný problém. Sousedka to řešila s doktorkou, ta se jí pořád vyptávala co jí, říkala jí co nesmí a ona už celá naštvaná se jí zeptala jestli může žrát taky něco jinýho než starý chleba se sýrem :slight_smile: protože má 3.dítě a všechny má malý tak není nezkušená a doktorka prý z ní udělala úplnýho blbce.
23. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám právě jedny kalsik peprs 3-6 kg ty řluté, pak 2x sleep and play, 2s DM a apk jedny s tesca ty fialové a všechno 3-6 kg takže začnu nakupovat ty větší pro jistotu
23. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jste si našly mudr pro dítě?
23. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to má teda pěkný odestup od těch kluká, že si ještě troufla, víš jak děti velké už mohla mít klid :grinning: ale i tak je to pěkné aspon má princezna obranáře
23. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počítej 6-8 plen denně tak do 3.měsíce ty malý 3-6 kg. To máš v průměru 8x30 x 3´= 600- 720 kusů přibližně.
23. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: až tak no tak to abych ještě naběhla koupit nějaké, ty brdo to jsem vůbec netušil že tolik toho pročůra malá
23. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berryl a Endie tak chcete jít nebo ne?Ať vím,jestli se mám dát do kupy.Dneska necvičíme,jenom se budem bavit o těch miminkách co?Můj drahý by nás tam hodil Berryl,ale asi to nestihne do 4,je mimo Ostravu :angry:
23. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ráda je právě v Plzni tak nás taky nemůže odvézt
tak já nevím asi to kašleme a půjdeme až ten další čtvrtek?
23. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem psala že nejdu je mi to líto , moc mě to mrzí ale nemá smyls abych šla na jeden jediný kurz pak se budu horko težko dostávat se Šenova na Dubinu :cry: moc sjme vás chtěla vidět ale holt si musím všechno komplikovat :unamused:

ted po bytě lítám nahá a musím pověsit prádlo :grinning: asi tam vylezu nahá a rázem bude Dubina prázdná :grinning:
23. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kašlem na to a příští čtvrtek 100% :wink:
23. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endie :frowning2: Ach jo :confounded:
23. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo napíšu té paní at ví
23. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni hodně kakají :slight_smile: a jen takovou hnědou nebo zelenou břečku :slight_smile: Kluk se po.... tak jsem ho osprchovala, oblíkla, on si prdnul a zase se po......... :slight_smile: ze začátku neděláš nic jiného než krmíš, uspáváš, přebaluješ a myješ pokaděný zadek, zase si to nemaluj růžově :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Po 6 týdnech jsem dostala laktační psychozu a to bylo.
23. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl o.k. :wink:
23. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandul??? :confused: Ty jo toho se bojím,že jí taky budu mít :frowning2: A jak se to pak řeší?
23. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mezitím pořád běží pračka :slight_smile: některé dětí neustále ublinkávají jako to moje a hrozně to pak smrdí, takže jsem pořád prala. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to zvládla během 3 dnů sama.
23. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se bojím te laktační psychozy :confounded:
no tak to se mám naco těšit teda :grinning: , ale to mě rozesmálo prdl si a zase se po :grinning: se tady směju

pěti: no jo ani nevíš jak mě to s... :frowning2:
23. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No :slight_smile: mě nejvíc vadila noc a bojím se zas, vadí mi když usnu a zase musím vstát a jen dolehnu a zase není něco v pořádku, byly noci kdy jsem k ránu seděla na posteli a bulela úplně vysílená, ale to nejen u mimina, ještě do lonska, když kluk marodil a měl záchvaty kašle nebo horečky. Ty noci jsou nepříjemný. A pokud je manžel na nic, jako byl můj pvní, o tto je to horší. Byl názoru že vydělává tak toto je na mě a ani jednou v noci nevstal. Ted mám oporu tak jsem klidnější. Ale přesto chce ta máma být u dítěte když pláče. Ale stačí slova pochopení od partnera a je hned líp. Nechci vás strašit!!!!! Jen jsem zavzpomínala. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek