II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
27. črc 2009

Sal tak ať ti to vyšetření dobře dopadne! 😉 A jak ta cesta,zatím se dá?Mě malý taky kope docela nahoře,ale spíše do žlučníku 🙂

berryl
27. črc 2009

:o) no tak naši odjeli opět mám plnou ledničku a buchta je luxusní 😀 😀 😀

juj tam je zase pařák

dandulka1
27. črc 2009

Tak jsem vyprala matraci do postýlky, uvařila jsem , nacpala jsem se a jedu si koupit barvu a začnu postýlku natírat. Vůbec se mi nikam nechce, prala jsem matraci venku a je tam vedro 😝 ale jedu, máme obchod u nás na vesnici tak nemusím do města. Dobrou chut k obědu.

berryl
27. črc 2009

co vaříte? já jsem si dělala květákový mozeček na nic jiného jsme se nezmohla

Peťul moc Ti to sluší na tech fotkách z dinoparku 🙂

petule83
27. črc 2009

Berryl teda to se bude papkat 🙂

Dan ty jsi šikulka! 🙂 A nesmrdí ta barva kterou budeš natírat tu postýlku?Já jsem nedávno chtěla natírat topení a nebyla jsem schopná u toho vydržet,blé 😝 Tak jsem to přenechala příteli 🙂

petule83
27. črc 2009

Berryl děkuji,ale já si fakt připadám jak velryba 😝 Buďte rádi že jste tam nejeli,bylo tam lidí neskutečně.Čekali jsme hodinu v řadě na lístky a to ty řady byly dvě,každá z jedné strany a v každé moře lidí.Ale naštěstí je ten park docela velký a rozešlo se tam to stádo 🙂
Jo a jak jsme jeli tam,tak jsme málem přejeli cyklistu.Blbec jeden jel ještě s jedním a vyblbovali se,dělali kraviny na té cestě,jezdili z jedné strany na druhou a ten vůl chtěl přejet na druhou stranu a vůbec se nepodíval že jedem 🙄 Tomáš to tak tak ubrzdil a já už jsem byla skoro na palubní desce a to mě ještě stačil rukou chytit.No nadávali jsme 😠 Já si nedávám pás,tlačí mě a na to "sem tam" ježdění si nebudu pořizovat ten pro těhotné za 800 😒 Takže se snažíme jezdit pomalu a dávat bacha,ale jako stačí takový jeden blbec a je to 😖

na oběd dělám polévku se zelených fazolků a k tomu brambor.druhé kašlu 😝

berryl
27. črc 2009

ty jedne velrybo:o) vypadáš krásně!!!
ve čtvrtek jdeme cvičit už na 100% tak s tím počítej, no ještě cvičit nebudeme to až od srpna, ale už se těším na tu hodinu

no je to tam prý přelidněné tak jsme to vzdali ale doufám, že se tam vydáme jindy

dandulka1
27. črc 2009

Tak jsem zpět 😝 jdu si lehnout a natírat budu později.
petul - koupila jsem homologovanou barvu na bazény, hračky a postýlky tak snad smrdět nebude, ale já to budu natírat venku. Asi chrupnu když jsem sama, těch dnů kdy se můžem natáhnout kkdy chcem už moc neebude 🙂

petule83
27. črc 2009

jasně,akorát přemýšlím jak to udělat...já jedu ráno do Orlové na kontrolu a pak k mamce na oběd,takže pojedu pak přímo odtamaď zpět do Ostravy,takže bych jela buď z centra tramvají do hrabůvky nebo nevím. 😀 No asi tak.Jenom nevím kde to je v té hrabůvce,ty už víš?šoupni sem prosím tě ještě jednou ten odkaz,ať na to hodím oko

berryl
27. črc 2009

http://www.pizzeriejezek.cz/index.php?option=co...

no já mám ráno cukrovku, tak doufám, že mi bude dobře, nebo to chceš nechat až na ten srpen? na to cvičení atd?

petule83
27. črc 2009

juj tak nevím,ale z té cukrovky ti moc dobře nebude 😖 Teda možná budeš úplně v pohodě,ale mě bylo blbě celý den a byla jsem děsně unavená 😒 A ještě k tomu zase má být nehorázný pařák 😠 A co na to řeknou,že už jsme podruhé nepřišli? 😕 Mě teda se přiznám by více vyhovovalo od toho srpna 😅 Mě totiž od začátku těhu sestra objednává vždy na čtvrtek,můj doktor tam je jenom v út a čt.Tak bych jí rovnou řekla,ať mě objednává na úterky.Ale jako ať pak nejsou na nás naštvaní na tom cvičení,tak nevím... 😕 😅

berryl
27. črc 2009

ok tak já jí napíšu to je jedno teď jsme měly jít na ty hodiny k někomu jinému a od srpna už k té majdišové, ok tak od srpna budeme chodit ju

petule83
27. črc 2009

tak jo,tak já si to zařídím a od srpna už na 200% 😉 a už se jako fakt děsně těším 😵

berryl
27. črc 2009

i já se těším hlavně poznáme i jiné těhule a něco se dozvíme 🙂

berryl
27. črc 2009

tak mozeček do mě padal jak Němci do krytu 😀 😀 😀 výborné, teď budu odpočívat

berryl
27. črc 2009

moc hezké video není tam ani porod , žádná krev, tak mrkněte:

http://youtube.stazeni-zdarma.cz/327-nakupovat-...

berryl
27. črc 2009

nějaké recenze na fifejdy - nemocnici

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

salikova
27. črc 2009

Tak uz mam po vysetreni a i kdyz mam tu stitku zvetsenou a prej asymetrickou,tak funguje dobre.Sla tam se mnou segra,tak sme pak prosly mesto a ted dojedly u babicky francouzsky brambory a buchty..No,sem narvana!

berryl
27. črc 2009

sal to jsem rada,že to je v pořádku 🙂

salikova
27. črc 2009

Dik,berryl!

berryl
27. črc 2009

tak můj cas jít ven už tam není tak hrozně 🙂

nika
autor
27. črc 2009

ahojte, jsem doma, teda to počasí je překrásné co. samé slunko

berryl
27. črc 2009

už jsem doma připojena na mobilu, je tam krásně to máš pravdu

nika
autor
27. črc 2009

jo je až se mi nic nechce. měla jsem snahu jít uklidit spíž ať se může malovat. ale mi se tak nechce. a to do spíše pálí slunko, no nic počkám ještě do půl deváté a půjdu 😅

endie
27. črc 2009

hojík ženy 😀

kdyby jste věděly jak mi je blbě ☹ lehčí průjem, špatně mooooc od žaludku, spodek bolí jak kdybych se tam dole roztahovala, včera jsem ani čůrat pomlu nemohla 😒 nevím co se děje, já snad půjdu zvracet, fůůj help me

salikova
27. črc 2009

Jezís,endie!A nemas to z toho vedra?Zkus studenej obklad aspon a lez!

berryl
27. črc 2009

endie to mi je líto, já se tady rovnám v leze na zemi,strasne mě bolí krize, tvrdne mi břicho,no nic příjemného,jeste necelé 3m 🙂

endie
27. črc 2009

nevím s čeho to mám ale už stoho brečím jak mi je zle do toho ted ještě páteř 😢 , manža mi šel pro colu tak te ted uskrkávám

nika
autor
27. črc 2009

ahojki endišku, jak píše sal, chlad z horka je hnus.

berryl na kříže mi pomáhá lehnutí na záda na tvrté a nohy podložit tak aby tvořily kolena pravý uhel.

nonic jdu makat papa mějte se, a pak upadnu ke spánku papa