• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Ahoj, endie! Tak super :slight_smile: A manželovi všechna čest!
30. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak dej vědět jestli to ted a zvládly :grinning:
jdu dát sprchu a konečně si umýt vlasy jsme jak paní mastnáková :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
utíkej a užij si vanu,
já si tu užívám bince a taky se těším na vanu, ty kachle od barvy mi daly zabrat.
30. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: mi je tu horko, ach jo máme v bytě pořád nad 27 stupňůůůů

jojinak už půjdu do práce jen 15x se mám co, díky zítřejší dovolenéééééé, a z toho ještě jeden den k doktorovi takže vlastně jen 14,5 dne .... už mi hrabe co. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika: Už můžeš stříhat metr :grinning:
30. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali skoro malé pravítko, ne, :slight_smile:

ach jo, já už chci zítra, hotovou skříň uklizený byt, hahaha kéž bych se probudila do hotového.

jo jinak do Polska jedeme až příští týden, manžel má něco neodkladného :grinning: :grinning: :grinning:

právě tu počítám, prohlížím plínky, pořád mne to nepustilo - látkování, to bude víkend, chci už objednat abych měla něco nakoupeno.
30. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně spíš pravítko - metr už by byl zbytečnej! :grinning:
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jo, musela bych stříhat skoro po 10 cm za týden to pak jo. :wink: :wink:
30. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem zaplatila šátek na nošení dětí - mohla jsem mít půjčený ale našla jsem si na mmb krásný přihodila azapoměla, a mám jej za 150. dobrý ne, a taky španělskou deku neodolala jsem, budu mít jednu deku bez práce no.
30. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak my jsme dneska byli v poradně a jsme v pořádku :slight_smile: Říkala jsem doktorovi o tom tvrdnutí břicha,tak mi dal magnesko a prohlídnul mě,ale jsem v pořádku a předčasný porod prý nehrozí :slight_smile: A ta děloha se tak normálně stahuje a proto to břicho tvrdne a pokud to není moc,tak je to v pohodě.A nabídnul mi,že mě může porodit,pokud budu rodit na fakultce v Porubě :grinning: A cukrovku nemám :slight_smile:

Berryl teda tys to vychytala s tou cukrovkou :grinning: Tak ať je krev v pořádku! :wink:

Endie super že už je ti dobře!A manža je šikulka!Já něco podobného zažila když jsem byla s přítelem loni poprvé na dovči v Chorvatsku,taky mi bylo děsně zle a on se o mě taky tak hezky staral :wink: A to jsme spolu teprve byli tři měsíce :grinning:

Niki tak hurá do práce,už jen chviličku! :grinning:

Holky jdu spát,jsem utahaná z toho vedra.Tak pa a dobrou :wink:
30. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petu, jak huráááá, jo ej to síla, s kolegyní v kanclu budu jen příští týden, ona pak má dovolenou.

jiank díky za popis, a dobrou noc.
30. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, endie jsem ráda že je ti líp, už jsem myslela že jsi v nemocnici. Já mám toto také za sebou a myslela jsem že porodím tak vím jak ti je. Nika jakto že máte takové vedro? Já mám na sobě svetr, tady je chladno.
Dneska mi pne břicho a svědí kůže. Postýlka je hotová, natřená ale nafotím až nám jí někdo pomůže odnést do ložnice. Je tak velká že musíme ložnici přestěhovat :slight_smile:
Ted jsme probírali co vše ještě musíme zvládnout - vymalovat 63m čtverečních, vyrobit schody do patra + zábradlí, osadit parapety, zavěsit žaluzie(už jsou objednané), položit na celou plochu podlahu a napsat diplomovou práci. To vše do konce září.....asi budu muset manžela muset naklonovat.
Koupila jsem v Tescu brindáky a jsou tak hezké že mi bude líto je rozbalit :slight_smile: a přikládám fotky krtka v kalhotkách.
30. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul tu bylo dopolende 31,5 ve stínu, tak se nediv, je to vyhřátéééé
30. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, u nás bylo 24.
30. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul koukám taky toho nemáte málo co.

připadám si jako doma, naštěstí jen ta diplomka nás nečeká, zato manžel rozjíždí nový projekt v práci a nové zakázky, to se vyrovná, a jen jiné upravy v bytě, vymalovat, dodělat, atd atd atd, a dovolená, en tu se těšííím.
30. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandulko krásné fotečky, moc ti to slušíííí
30. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé - konečně vím co je to "krtek v kalhotách" :grinning: :grinning: :grinning: Ale moc ti to sluší a detail bříška - je nádherny! Já ho třeba nemám vůbec tvarovany - prostě od prsou dolů je to natekly :sweat_smile: A nádherny bryndáčky! Úplně škoda je použít...
30. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi povídej. Opravujeme starý dům a pořád byl jakoby čas, najednou jsem otěhotněla a čas ubíhá. Už rok nemáme obývák, máme jen vrchní patro - ložnici a pokojík a takový kumbál mi manža udělal kde mám vše (ale velký 6x5m)- sezonní věci, vánoční, prostě co mají jiní v bytě ve skříních a tak už bych si obývák přála, jsem celý den nahoře nebo dole v provizorní kuchyni kde není ani okno ani televize. Ta diplomka mě štve, jinak je to dobrý, bude mít 14 dní dovolenou, ale pak školu a 3 dny školení. Naštěstí má jednu diplomku za sebou už předloni tak doufám že mu to půjde rychle.
30. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, hezky se to poslouchá. :slight_smile: Jste fakt kámošky :wink:
sali - no neboj, nejdřív použiju ty bez obrázku :slight_smile:
Jdu se osprchovat a lehnout, budem s manžou navrhovat zábradlí jaký má vyrobit. Chtěli jsme koupit hotový schody a nejlevnější 60 tisíc bez zábradlí tak si je vyrábí pomalu sám a vyjdou na 8 tisíc, to je sakra rozdíl. Přeju hezký večer. Zítra začnu prát mimi oblečkyna první měsíc a ukládat do pytlů protože pak budu zařizovat dole byt a musím manžovi něco pomoct. Tak papa kočky.
30. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc to nepřeháněj a šetři se! Dobrou noc!
30. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dan nemáš to jednoduché,
já prát budu až po 2.9. jak budu doma, dříve nestíhám a bude ještě reorganizace a škatule - pokojík, šatna, komora, takže do té doby zůstanou oblečky kde jsou :grinning:
30. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, já včera byla odpoledne venku a dorazila jsem po 21h a už jsem neměla sílu psát
Endie jsem moc ráda, že Ti je lépe!!!
Dan krásné bříško a celkově Ti to moc sluší a Ty bryndáčky jsou parádní.

No jinak my budeme příští týden dělat tu koupelku, musí se to všechno vysekat atd, takže bude hodně bordelu, prachu, tak budu asi u rodičů, tady být s pejskem stejně nemůžu. No holky už ať je to hotové a můžu si taky pomalu dělat pořádek a vše chystat, protože v tom 9 měsíci už nebudu mít sílu a budu ráda že budu :slight_smile:

mám nakoupeno plno věcí, všechno různě postrkané ve skříních, tak už ztrácím přehled, jak bude hotová koupelka, přiveze se i nová skříň. Já už bych to chtěla mít hotové všechn nejlépe za jeden den :confused:
31. črc 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ráno :slight_smile:
jojo berryl to znám. právě dochystávám pro dělníky, jdu ještě nakoupit a pak se bude pracovat, a vůbec se mi nechtělo z postele, vzhůru jsem od půl páté ale ležla jsem ještě a povídala si s bříškem.
31. črc 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no já tady teď taky nějak nemůžu udržet hlavu a možná si půjdu ještě lehnout uvidíme
31. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdi, třeba ještě zabereš a dospíš se. já utíkám pro čerstvé pečivo a něco na zub pro chlapy. doufám, že to budou mít brzo hotovééééé.

v noci jsem pořád počítala, a prohlížela ve snu plenkové webovky, už mi fakt hrabe :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o) mi dá nakonec plenky švagrová a takové ty s obrázkem mám ze sam baby
31. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok, já chci ale používat plínky i na přebalovaní látkovky, jednorázovky minimálně, :dizzy_face: nadchlo mne to u kolegyně a mám pro to své důvody. chci to zkusit, třeba to pak vzdám, ale asi ne :slight_smile: nejlepší že i manžel je pro látkovky. sám s tím přišel a ptal se mně na to.
31. črc 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
utíkám, zatím pa

ale budu tu s vámi skoro celej den tak paapapapa
31. črc 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo, no žádná hrůza to nebude dělalo se to tak vždycky, že? tak mi pak napiš co tě na tom tak nadchlo jo
31. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek