II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
8. kvě 2009

už jsem tady 🙂 co dneska podnikáte, vypadá to na pěkn počasí

berryl
8. kvě 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tady jde krásně vidět že to bude chlapeček na poslední fotečce

endie
8. kvě 2009

😀 kdyby se tak mě ukázal ale to ne , dneks ajedu k babičce na bramborový placky 😀

salikova
8. kvě 2009

Ahojte holky! Konečně zdravím zase jednou od počítače (jinak píšu většinou z mobilu - doma nemáme internet), teď marodím u našich, alel už je mi líp. Taky sem skoukla všechny vaše fotky: dan:Účes máš teda parádní! A toho oblečení!

berryl
8. kvě 2009

mňam placky
Sal pořád jsi nemocná? nějak se tě to drží

adellaide03
8. kvě 2009

Ahoj holky,
jak se daří?
Mňam placky mám taky ráda měli jsme je mít včera, ale nakonec nebyly. Dnes bude bramborová kaše, uzené a mrkvový salát na ten se strašně těším.
Jinak tady je krásně a tak se pak půjdu učit. Jsem totiž pracující, studující, čekají mě ještě dvě zkoušky a pak 5.6. státnice uf bojim bojim.

berryl
8. kvě 2009

adel to Ti to učení teda nezávidím, ale s napapaným bříškem to půjde určitě lépe

holky koukněte mi do alba

adellaide03
8. kvě 2009

Ber koukám koukám, ale nevím na co 🙂
Jo jo doufejme, že učení půjde samo 🙂

berryl
8. kvě 2009

hned nahoře je počítadlo:o) to jsem tam neměla, je to pěkné jen to není česky, ale Slovensky 😕

salikova
8. kvě 2009

berryl: Pěknej úvod, seš šikulka! Já se těch nemocí nezbavím od počátku těhu sem nějaká nachlazená s týdeníma přestávkama...NO, 12.5. si promluvím s doktorem o podrobnějším vyšetření, jestli ty viry neublížily miminku.. Pořád mu říkám, ať si od maminky všechno vezme, ale ty viry ať jí nechá, tak doufám, že poslouchá...

salikova
8. kvě 2009

Jé, holky, jinak mi bude přesně za hodinu přesně 25 let 😀

berryl
8. kvě 2009

sal všechno nejlepší, to je krásné číslo 😀 😀 😀

taky bych se raději nechala pořádně vyšetřit ať máš klid

adellaide03
8. kvě 2009

Ber aha tak to já nevěděla krásné počítadlo 🙂
Sal všechno nejlepší. Co se týče nemocí tak já první tři měsíce byla taky pořát nemocná. Teď musím zaťukat mě to už opustilo tak snad to bude dobré. A Ty když marodíš tak obvoďačka Ti nedělala třeba výtěr z krku a krevní vyšetření a podobně?

salikova
8. kvě 2009

ad: No, já sem z "laboratorní" rodiny, takže výtěry a odběry mi dělá mamka furt - mám to virovy a to se nedá nic dělat.. Akorát homeopatika a vitamíny (z paralenu omdlívám). Ono je to prej asi nedostatkem vitamínů, ale beru jak přírodní, tak práškové... Mám totiž oslabenou imunitu a na konci června mívám pravidelně angíny(jsem alergik), tak mi praktická říkala, že se na to musíme připravit 🙂 Ale jinak nebývám nemocná vůbec, tak nevim, co se mi to teď děje...

salikova
8. kvě 2009

berryl: Děkuju 🙂

adellaide03
8. kvě 2009

Sal aha tak ono ty Tvé nemoci jsou te´d způsobeny těhu tím, že ta imunita je asi oslabenější tak proto se Tě pořát drží. Já věřím, že to miminku neublíží. Taky jsem na začátku měla strach, ale věřím, že to bude OK. 🙂

salikova
8. kvě 2009

Já taky si myslím, že to bude v pohodě, ale chci mít jistotu a v úterý to doktorovi řeknu. Taky zvažuju, že pudu na neschopenku, dělám u dětí a tam se tomu prostě nevyhnu... Ale ještě nevím. V práci mě drží srdce.

adellaide03
8. kvě 2009

Sal s tou neschopenkou to znám. Já teda dělám sociální pracovnici, ale s lidmi tam jsem ráda a práce mě taky moc baví, jenže kvůli miminku jsem na neschopenku šla, tak to určitě zvaž. Možná i toto je pro Tebe těžké práce, mimi v bříšku, pak si nemocná raz dva.

berryl
8. kvě 2009

sal snad Tě to co nejdřívě přejde!!! Budu na Tebe myslet 😀

salikova
8. kvě 2009

Díky holky! Už je mi aji líp... Sem teď dorozbalovala dárky a samy krásny věci: bodýčka, od ségry sem dostala hrazdičku a břebalovací deku, od kámošek kolotoč nad postýlku... No, už jen aby to mimi bylo zdravy...

adellaide03
9. kvě 2009

Ahoj holky,
Sal tak to si dostala krásné věcičky. Neboj mimišek bude zdravý uvidíš.

dandulka1
9. kvě 2009

Ahoj holky, jen se hlásím že jsem na umření. Ze čtvrtka na pátek jsem celou noc zvracela, už jsem neměla co a pořát, já brečela bolestí. Včera mi začala zimnice a bolení hlavy a kloubů. Asi nějaká střevní chřipka, přitom jsem měla jen chleba s paštikou. Celý den jsem prospala. Je mi lépe ale jsem na paralenu.
Sali - gratuluji k narozeninám !!!!! 🤐

adellaide03
9. kvě 2009

Dandul Ahoj no paštika ta bohužel někdy způsobuje takovéto problémy já z ní párkrát už takovéto problémy měla. Ne teď, ale kdysi ano. Snad už to bude dobrý.

salikova
9. kvě 2009

dan: A nepřehnalas to s tou zahradou? Jestli to třebanemáš ze sluníčka... No, každopádně přeju, ať je ti líp! Ona teď nějak prej řádí střevní chřipka.... ☹

nika
autor
9. kvě 2009

ahojki vespolek, jsem zpět z chalupy, bylo nádherně. jsem sice utahaná ale vlastně strašně odpočetá 🙂

berryl
9. kvě 2009

dan broučku to mě moc mrzí snad už je lépe, já jsem četla,že pastika se v těhotenství nesmí! My dneska byli na chatě, počasí vyšlo a zábava byla taky, teď už se chystám spát :o) dobrou noc

salikova
9. kvě 2009

Dobrou!

salikova
10. kvě 2009

Ahojte! Dneska je bezsluníčkové ráno 😒 Tak ať je pro vás sluníčkové!

salikova
10. kvě 2009

dandulko, už je líp???

adellaide03
10. kvě 2009

Ahoj holky tak u nás je ráno sluníčkové 🙂
A co týče té paštiky mě sestřička říkala, že v prvních třech měsících by se něměly jíst vnitřnosti, ale pak že prý to nevadí, že je to bohaté na něco a teď nevím co 🙂
Tak krásný den všem přeju.