• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
jojo, mě taky do oblasti žaludku, ale až po bolestech v minulém týdnu asi jak se malá otočila.
4. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě u prvního jsem to nikdy nezažila a je to teda docela nepříjemný :frowning2: holky taky cítíte jakou bude mít mimčo povahu? já to u danýse tušila už v těhu a fakt mi to vyšlo, ségra bude pravej opak :grinning: reda nějak to tak cítim tak jsem fakt zvědavá :grinning:
4. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem četla toto - v poloze na zádech může děloha tlačit na dolní dutou žílu, tím klesne žilní návrat krve do srdce a vyvolá tzv. hypotenzní syndrom (syndrom z nízkého tlaku krve), kdy matka může pociťovat výraznou nevolnost a dokonce u ní může dojít ke ztrátě vědomí.
4. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už máte vybraný porodky? a jak daleko? já pojedu zase do Kadaně, chci rodit zase na CAPu, ale máme to skoro dvě hodiny cesty :wink: tak snad to stihneme :grinning:
4. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Kadaně? Kde bydlíš?
4. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme porodku tady ve městě, autem cca 5 minut, zvažuji ale Frýdek-Místek z důvodu darování pupečníkové krve, to je asi 30 km.

uvidíme, vzhledem k tomu že v období termínu máme dost napilno - jako víkend před tím akce za opavou, dva před tím akce u Vsetína, no tašku budu vozit preventivně zabalenou v autě, abychom to měli pro sichr. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan: františkovy lázně
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě v leže netvrdne, právě jen když blbu s dětma, jsem na delší prochajdě, nebo se ohýbám a hlavně u vytírání a vysávání. ty dvě věci nesnášim tak to Adrianka asi cejtí :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo potřebuje do autosedačky - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3690350 a má hezké oblečky na kluka
4. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul já na zádech nevydržím skoro vůbec, je to utrpení, pro mne, hned mne bolí kříže - bohůžel mám něják bloknutý kyčel k pánvi, nedá se s tím nic dělat, v ničem to nevadí, jen to bolí při leže na zádech.

jo vidíte včera jsem tu probíraly jak kdo spíte, tak já usínám v pololehu na břiše a boku (na břiše se skrčenou nohou jako žaba), a v noci se budím stále že spím na břiše - chudák naše mimi :slight_smile: ael nekope mne tak to asi nevadí.

pak to vidím ta bok, jinak ani ránu.

já nidky ani jako mimi nespala jinak než na břiše, a to jsem byla narozená v 31 tt, snad jen v inkubátoru jsem ležeal na zádech :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nemůžu na zádech, začne mi být divně jako když si něco skřípnu. Jen jsem o té žíle nikdy neslyšela. Spím taky s jednou pokrčenou a tu mám hozenou na kojícím polštáři a druhý roh pod hlavou :slight_smile:
kal - mě to tvrdlo při dlouhé nebo rychlé chůzi, nebo když jsem zadržela moč.... ted mě chytá kříž a špatně se mi dýchá. Prostě invalida :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika - já jsem taky inkubátorový dítě :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je dan, no vidíš jaké jsme holky šikovné a bojovné
4. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám ani tak křížový, jako bederní bolesti, ale to fakt nemůžu ležet, sedět, jen stát...ak u toho aspon žehlim :unamused: ale to kolikrát i rečim, válim se na míči a nic nezabírá, ale mám to jen večer, když přes den makám tak ne. jo a spim na břiše :slight_smile: usínám na boku, ale jak se vzbudim tak zjistim že spim na břiše, minulý těhu jsem na vřiše spala až do porodu
4. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se taky narodila v předčasně, jsem 33tt :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: holky to snad ne, teda to je spolek, co. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň se nebudeme stresovat a víme že když se mimčům bude chtít kouknout na nás dřív, tak to v pohodě zvládnou :wink: stejně jako my :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale zůstat by tam mohli mimouši jak maj. bylo by to lepšíííííí pro všechny. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky že zůstanou, aby si maminky užili tvrdnutí, kilíček nahoře, otejkání všeho možnýho a mega pupku :grinning:
4. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím jaký jsem týden, ale měla jsem 2450 g a 49 cm. Malá mě pěkně tlačí nahoru, co sním tak se mi chce zvracet. To budou krutý týdny.
4. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tos byla macek já okolo 1300 a 44 cm, tuším, musela bych projít u našich záznamy. ale byla jsem z dvojčat :slight_smile:

kaleilah jojo přesně tak, ale ráda to postoupím. představa že nic pořádně nemám koupeno mne děsíííííííííí. hlavně aby byli mimíšci zdraví.

dandul - já dostávám rány do pravé strany - do žeber, au au.
4. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě se pořád skáče po močáku :angry: už by se mohla pomalu otočit :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte o nějakých stránkách kde jsou narozeninový pozvánky? Synátor má za chvilku první rok tak už plánuju a vymýšlim :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zajímavý střih zavinovačky - budu šít tak se koukám

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=1332113
4. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já někde slyšela, že se nemá na zádech ležet - kvůli placentě, ale nevim jako proč... Vy nevíte??
4. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali hlavně k vůli tomu co psala dan, tlačí ti pak mimi na žílu.
k vůli placentě záleží kde ji máš? já třeba na přední straně takže na zádech můžu, kamarádka měla na zadní a jak si lehla na záda miminko si svou vahou tlačilo samo na placentu - může si přelehnout pupečník a tím mi nejde co má. dá si pěkně najevo že se mu to nelíbí, kamadárku vždy malý začas šíleně kopat ale fakt hrozne.

takže záleží
4. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
niko ta zavinovačka vypadá dobře, ale ty peníze bych za ní nedala :astonished: je fajn že umíš šít, u nás šije manža :grinning:
autor
kalei já dostávám rány od pátku, teď takže jsem se dočkala. uvidíme co řekne Dr v po na kontrole.
já jdu na kontrolu až 1.9 a pak 15 na genetiku uffffffff
4. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika: Aha... No,já stejně na zádech nemůžu - špatně se mi dýchá a placentu má malej taky na přední straně.
4. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek