• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Já taky vařím hrozně ráda a jelikož všichni známí a příbuzní jsou z paneláku a jezdí na návštěvu + občas zedník atd.prostě pořád někdo, tak vařím a peču snad pořád :slight_smile: Vložila jsem vám fotku nedělního oběda před 14 dny :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, dan taky bych si dala :slight_smile: já taky pořád peču, vždycky ulítnu na jednom receptu a poče to pořád dokola :grinning: teď jsem tři dny za sebou dělala rybízovek koláč, na linecký těstě, ale už nemáme rybíz, zase bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jen na vaření nesnášim krájení cibule, to fakt nemusim, manža mi koupil takovej ten kráječ jak do toho dáš cibuly a tlačíš na to a ty nože se točí do kola, ale je to naprd, dělá to veliký kusy a je to taková spíš rozdrcená cibule :unamused: ale mám na to takovej ten železnej "hřeben", to je super vylepšovák :grinning: jdu nafotit věcičky pro adrianku, aby se mi taky zaplnilo album :grinning:
5. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakto že ti nejde bramboračka?
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na cibuli toto http://www.domacitechnika.cz/levne-sencor-shb-4320 a neměnila bych a navíc to dělá pomazánky, koktejly atd.... jen tam vše dáš a 4-6x zmáčkneš. Mám ho z MMB za 200 kč.
5. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan já prostě nikdy neudělám takovou jako dělá babička, každý jí dělá jinak a ta moje prostě nemá tu správnou chuť, takže tomu říkáme polívka s houbama :grinning:
5. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o) teda Dan to byl oběd tomu zedníkovi se od Vás ani nebude chtít odejít

ten zlepšovák na cibuly je super
5. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No máš pravdu, občas si odskočí na týden na melouch a vždy když přijde tak vzpomíná na obědy :slight_smile: ted dělá už měsíc vedle na baráčku rodičů tak mu nevařím. To byla svíčková, chtěla bych se naučit malé knedlíky,ale vždy mi lezou z hrnce :slight_smile: Jsem po obědě. Jdu se natáhnout a vyrazíme pro kluka. Petr říkal at jedu, že mu to bude líto tak budu trpět, je hrozný vedro.
berryl - taky máš pocit že ti praskne břicho? Připadám si jak když mě někdo dofukuje pumpičkou.
5. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem pár foteček do alba, ale hodně se mi jich rozmazalo tak večer nafotim znovu, kupovala jsem všechno v růžový a holčičích barvách, protože modou a neutrální bude mít po bráchovi :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, já to mám všechno focený opačně, tak večer přefotim :grinning:
5. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dan mám a hlavně večer, si vždycky říkám, že už asi rodím :grinning: :grinning: :grinning: tak se napne jak by mělo prasknout a pak to přejde
5. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalei krásné věcičky, na ty holčičky je tolik nádhernách věciček
5. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl to teda jo, na loupežníka jsem minulý rok lítala jak blázen aby vůbec měl něco prďáckýho na sebe :grinning:
5. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda :o)
5. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se trochu prospala a je mi zase o něco lépe!
5. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar maminy :grinning:
5. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky endie
berryl há se najedla a taky mi je líp, za chvíli byrážim s dětma do parku na hřiště
5. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauky endieee,
a ostatní ukecané baby :slight_smile:
5. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já jsem byla taky venku, ale už jsme doma
celkem mi natekly nohy a měla jsem tenisky, tak tak jsem došla domů
5. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuk tuk to klepu to mi nedělá naštěstí, ochladit a bude líp.

co nákupy byly dneska?
5. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,co nového? :slight_smile: Já jsem zrovna zpucovala třetí nektarinku :slight_smile: A asi půjdu do sprchy,ale musím počkat až dorazí můj drahý domů,potřebuju oholit a jaksi si tam už nevidím :sweat_smile:
5. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul u mne nic, jsem zase sama, manžel zůstal dýl v prác, mám pocit že jsem e za posledních pár týdnů vůbec neviděli. :angry:

jo právě mi jedna holčina potvrdila že u toho kočárku co chci - per perego jde utělat sporťák tak aby šla vložená taška namiminko. hurááááá. v prodejně mi tvrdili že ne.
musím to zítra znovu zkusit v jiném obchodě. snad mi to potvrdííííí. to by bylo řešení.

představa tahání korby - do 3 patra bez výtahu když váží skoro 5 kilo v tom mimi no posilovna hadra co.
5. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
další dobrá zpráva, dotazovala jsem se na autosedačku na kočárek na bazosi a je volná za 1500 i s ixofixem (ten je nám k ničemu ale co)

samé dobré zprávy :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik neboj,o to intenzivnější bude vaše setkání a spapáte se láskou :slight_smile: Né sranda :slight_smile: Teda já jsem zvyklá,že mám toho mého chlapa denně u sebe a nedovedu si představit,že bychom nebyli spolu třeba 3 dny :confused: Měla jsem jít na léto bydlet zpátky domů,máme barák a zahradu,takže pro mě v létě ideální sednout si do chládku na zahrádku,ale prd z toho,copak bych bez toho mého chlapa usla?Ani náhodou :grinning: Takže trpím v bytě :grinning:
No vidíš,takže nakonec bude per perego? :slight_smile: Teda ale v prodejně,kde mají kočárky by o nich měli vědět vše :angry:
5. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul já to mám taky tak jsem na manžovi závislá a on na mě taky, když spolu nejsme jsme na mobilu a tak no :slight_smile:

to já se oholím ještě sama dolů vidím :grinning:
5. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berryl a proto obdivuju Endie,jak to zvládá bez manžela,když se budou vídat jen o víkendu :confounded: Já bych to nedala :pensive: A to se kolikrát hádáme jak psi :grinning: Ale stejně se pak tomu zasmějem a jede se dál :slight_smile: No holt jsme oba střelci,tak máme živější domácnost :grinning:
Ty jo ty se máš,jako já si tam jakž takž vidím,ale pořádně se oholit už fakt nezvládám :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky, s tím problém nemám :slight_smile:

petul my jsme od sebe bydleli z počátku 40 km daleko, viděli se jen o víkendech, a jsem spolu už dlouho, tak jsem si letos i udělali každý týden dovču sám.

já si užila jak manžel pomáhal rozjíždět firmu kde dělá, já měla před státnicemi, před svatbou a on z půl roku byl cca 6 týdnů doma jinak v Holandsku, stále cestoval. před tím když jsem nastupovala na VŠ a začali bydlet spolu, onemocněla jsem bylo tho hodně zase dělal v praze a jezdil jen an víkendy.

byla bych raději denně spolu ale co nadělám jsme si bližší ale máme toho všeho moc, jsem zvědavá kolik z koníčků manžel po narození dítka omezí.

je počkejte, až spolu budete dýl, já svého muže miluji nadevše ale čas pro sebe potřebuji. každý si ponecháváme své, manžel má to a já to. idkyž v poslední době jsem spíše doma a on trajdáááá.
5. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo střelci to je nářez co a k tomu vám přibude váha nebo štírek, no pěkná kombinace.

já jsem vodnář manžel blíženec, doplňujeme se a zároveď rozčilujeme ale milujeme.
5. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my se nehádáme :o) jsem ryba a manžel býk :astonished:
5. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo holky já jsem tak ráda, asi jestli vezmeme sedačku starší a nebudeme brát korbu a necháme jen vloženou tašku jsem na cenně 12.000,- jsem ale šikovná co. a to sporťák je se zárukou nový,
5. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl ty se ani hádat nemůžeš umět, alespoň dle horoskopu, :slight_smile: moje mamka je ryba, ale hádat se umí, my se nehádáme, jen někdy nahlas vyměňujeme nárzory.

jak jste spolu dlouho????
5. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek