• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
petule taky jsem koukala na fotografy, dělají fakt nádherný fotky, hlavně ty černobílý, z prvního těhu jsem jen na jediný fotce s bříškem, tak jsem to chtěla napravit, ale stojí to u nás moc peněz :frowning2:
7. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalei já na to penízky klidně dám,je to fakt památka :slight_smile: Ale nejradši bych tam šla i s mým drahým,ale on se stydíííí :sweat_smile:
7. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťule, berryl: Náhodou tam vypadáte krásně! Já mám pocit, že mám břicho jak vy dvě dohromady :grinning: U nás je to naopak - Filip by se chtěl fotit, ale já nechci :frowning2:
7. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sali vyfoť bříško :wink: Teda kdyby mi Tomáš řekl že chce jít,tak jdeme hned!
7. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím to dneska nadhodit už vím co mi Ráda odpoví, že mě nafotí sám :o))) asi taky nebude chtít jít, ale vysvětlím mu to a uvidíme :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já mám vyfoceny bříško, ale musím najít odvahu ho sem dát :sweat_smile:
7. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sem hoď na chviličku všechny se vidíme moc černě a přitom jsme hubené kočky :wink:
7. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím jít nakoupit za chviličku jsem zpět
7. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dem na zmrzku - tak snad odpoledne... Ale třeba se dnes vyfotím líp, tak to sem dám...

Hezkej den, holky!Ať vám není moc vedro...
7. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já jdu vařit :slight_smile: Tak zatím pa :wink:
7. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky vařit zatím pa
7. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem po jídle,byla jsem venku s barou a je tam příjemně
7. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsi měla dobrého?Já dělám segedín,takže to bude na dýl :unamused: A začínám být děsně unavená a to jsem jen pověsila prádlo a pozametala,vytírat se mi táááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryzí a kur.maso a bylo to moc dobré,teď odpočívam a dívám se na tv,jsem taky pěkně unavená,ale to bude potom včerejšku :o)
7. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj melounci :grinning: :grinning: :grinning:
Fotky krásný, asi mám břicho největší já když tak na vás koukám, ale je pravda že ze předu vůbec, z boku je to vidět. Tak sem pila ten hnus, po hodině to chtělo ze žaludku ven tak mi sestřička dělala průvan. Ptala jsem se na to - do prstu je jen test na hladinu cukru, ale tohle je nově vyšetření dané zákonem, bere se krev ze žíly před a po a je to vyšetření přímo na cukrovku, prý se začala hodně objevovat. Celé 2 hodiny jsem tam musela sedět, prý musí být tělo v klidu.
V poradně v pořádku, ty bolesti opravdu byly k otočení, malá je hlavičkou dolů. Za 6 týdnů jdu na konzultaci do nemocnice jestli půjdu na císaře a pokud ano tak kdy, prý by malou vyndali dřív.
Pak jsem jela na velký nákup protože bych se nedokopala, je tu vedro, jdou k vám od nás tropy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nohy mám jak konve, ted jsem přijela. Mám nahoře 14 kilo (podle průkazky 10).
1.9. nastupuju mateřskou a 3.9. jdu na ten povinný utz, tak se těším.
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se po zmrzlině zvážila a neměla sem to dělat: 12 kg nahoře! Tak zničehonic!!! Ještě před týdnem sem dopnula rifle a měla +9kg... :cry: No úplně sem to obrečela.Akorát mi příde 3kg za týden strašně moc, tak já nevím...

Mně se dneska nějak strašně blbě dýchá a zase mě zlobí ta žáha... :frowning2: No, chtěla bych se probudit znova ...
7. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan: Tak to máš taky za sebou :slight_smile: A vidíš - jak je malá šikovná, jak se otočila...
Jdu balit na vodu...
7. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sali já to mám obráceně, nabrala jsem na začátku a ted to jde pomalu. Týdně máš nabrat kolem 400 g. Každý je jinak stavěný. Ale na tu váhu zase nemám strie, tak jsem ráda.
7. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan, ještě aby se mi začaly dělat strie! To už bych asi nepřežila :angry: No, já sem malá, na mě jde každy kilo vidět a vždycky sem se musela strašně hlídat, abych nepřibrala a hubla sem těžce, i když sem pravidelně cvičila. Sem si říkala, že v těhotenství si musím dávat pozor a zatím mi to vycházelo..Jenže teď mám z toho depku - to nemůžu už nikdy shodit!!!
7. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shodíš to. Neboj, mám vyzkoušené preparáty od herbalife a za měsíc jsem zhubla 4 kila a to jsem nebyla silná, jen jsem přibrala z antikoncepce. Takže jak přestanu kojit tak jdu do toho. Jedla jsem normálně jen před každým jídlem 2 bobule a přes den litr jejich čaje. Po čaji jsem se začala rýsovat a začala mi mizet celulitida a dodával energii, neměla jsem pocit únavy ale musel se vypít nejpozději do 17 hod. jinak jsem byla celou noc vzhůru a měla jsem plno síly :grinning:
7. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně, si říkám, že miminko je v pořádku a já to pak nějak pořeším - ty kila...
7. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan to je fajn že to máš za sebou! Já jsem se na to včera ptala a prý to je ok že mi vzali jen krev z ruky,prý to tak někteří mudr dělají. Teď přibírá maminko tak pěkně papejte! Já dneska jim celý den pořád mám něco v puse, mám stále hlad!
7. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem si jít lehnout a přijeli Petrovo rodiče na zahrádku a jdeme zavařovat směsi - květák, okurka, paprika, cibulky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: To budu večer vyřízená. Tak zatím pa, pak se ozvu. Já jíst nemůžu, ještě cítím tu glukosu. Fuj.
7. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už sme doma.. Vedro. Tak já tam teda dala fotku... :astonished:
7. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki vespolke.

je sali tobě to mooooc sluší :slight_smile:
7. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak u nás se maka,teď manžel zjistil že je vana zabetonovana no šílíme! Sal jsi krásná maminka,strasne moc Ti to sluší!!!já jsem tak unavená ach jo
7. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda berryl,to musí bý mazec :confused: Tak hlavně opatrně a v klidu :slight_smile:

Sali nemáš si vůbec na co stěžovat :slight_smile: Fakticky ti to moc sluší :wink:

Dandul super že máš cukrovku za sebou :wink:

Ahoj Nik :slight_smile:

Holky tak na mě dneska nemáte,já jsem snědla plný talíř segedínu se 3 knedlíky a za dvě hodiny jsem dostala opět hlad,tak jsem si šla přidat a opět plný talíř+ 2knedlíky a teď jsem šíleně nafouklá a skoro lítám :grinning:
7. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl, ty jo, nástrahy, jen ať nejsou dalšííí.

já jsem dneska v poho, ráno jogurtek a loupák, pak svačinka broskev, obídek - pangacius s brambůrkem, odpolko v práci banán, doma pak rohlík se slamem, rajče, dvě mrkve - miluji mrkev, a teď si něco dám ale nevím co, je mi horko tak se mi nechce jíst. asi zase broskve, ještě jich tam pár zbylo.
7. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki já jim skoro pořád broskve a nektarinky jsem na ne ulitla, jedno pozitivum to naše těhotenství pres léto má a to je právě dostatek ovoce!petul jen si dej však si toho včera na tom cvičení vypotila,tak tě pár knedliku a omáčky nezabije!
7. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek