II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
11. srp 2009

Vyměnila jsem s paní autosedačku za oblečení http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24130235 dobrý, né? Nabídla jsem jí že bych sedačku chtěla jestli nechce za něco měnit a ona souhlasila 🙂

kaleilah
11. srp 2009

tak právě jsem dodělala svůjprvní potahovaný dort ☹ děs běs humus, až se stydim, že jsem takový nemehlo, ale přitom peču hrozně ráda a prý i dobře 😉 ale šílená patlačka, celkem 15 hodin práce, dělala jsem generálku na danýskovo narozeniny, no mám na to ještě přes měsíc čas tak snad to dopiluju do konce 😀

kaleilah
11. srp 2009

tak jsem dala fotku do alba:jak se u nás papá 😉 ☹ jsem naštvaná že to nešlo tak lehce jak to vypadalo. mám neskutečnej bordel v kuchyni, jdu uklízet 😠

dandulka1
12. srp 2009

kal - dort je super !

dandulka1
12. srp 2009

Holky tohle se mi líbí ale ta cena http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19879098&tab=1

berryl
12. srp 2009

dobré ráno, Dan ta je super,ale ta cena je šílená já jsem ochotna dat tak max do 3tis a měl by to malý k vánocům, ale 8tis to je už moc. Kalei to je dort 🙂

adellaide03
12. srp 2009

Ahoj holky,
Dandul pěkné, ale jak píše Berr ta cena to bych za to teda nedala.

berryl
12. srp 2009

ahoj adél jaká byla noc s tou nohou?

adellaide03
12. srp 2009

Berr dnes už to bylo OK z pondělí na úterý jsem nespala skoro celou noc.

berryl
12. srp 2009

to věřím, na jak dlouho to budeš mít?

petule83
12. srp 2009

Ahoj holky,Dan je to super a ta cena ještě lepší 😀 Jakpak se vám spalo děvčata? 🙂 Mě dneska celkem fajn.Adel ty jsi s tou nohou chudák,vůbec ti nezávidím,já měla taky kdysi ortézu a hrůza 😝 A to jsem nebyla těhotná 😠
Kalei krásný dortík,mňamy 😀

berryl
12. srp 2009

holky u zubaře v pohodě a jsem ráda, že to mám za sebou

jinak mám už 4 den takové stavy jako na začátku těhotenství, všechno mi smrdí, otevřít ledničku, tak jedině se zakrytým nosem, mám pořád hlad a když se najím tak mi je zle, jsem strašně unavená ... no fakt děs 😖

petule83
12. srp 2009

Kristýn musíme mít všechny stavy stejné?! 😀 Mám to opět podobně,ale není mi zle když se najím,spíš mě to děsně tlačí 😝 Holky chci se zeptat,bolí vás někdy,když vás prcek kope? 😕 Mě to někdy hodně bolí,včera jsme s Tomem jeli z obchodu a malý mě najednou děsně pokopal,úplně jsem vyjekla.A doma mi to pak ještě udělal párkrát.

berryl
12. srp 2009

peťul mě to teda nebolí ani mě nikde netlačí, já mám jen to tvrdnutí bříška a to napínání jako bych měla prasknout, ale malý je na mě hodný kope jemně 🙂 🙂 🙂

dandulka1
12. srp 2009

Taky bych ty peníze nedala, ale je to bomba.petul- mě pohyby hrozně bolí! Už se mi i povedlo vylít kafe do klína jak mě to zabolelo a bylo to silné. Já už 3 dny nemám vůbec chut na jídlo, nepocituju hlad. Malá přestala vyvádět, tech 14 dní jsem myslela že vyskočí a už je klid, má méně místa tak kopne jen občas. Ale když hýbe dole hlavičkou tak mám takový tlak žee musím počkat, neudělám ani krok. Dneska jsem spala od 11-6 tak to šlo. Musím si břicho podkládat slabým polštářkem když ležím, protože jak si lehnu na bok a břicho se překulí taky tak mě bolí a tlačí.
petul já mám koj.polštář 190 cm s polystyrénovýma kuličkama.

petule83
12. srp 2009

Teda to se máš,mě ten prcek vůbec nešetří 😝 Já se ho pak vždycky ptám,co jsem mu provedla,že mi dává takové rány 😀 No doufám že bude velice hyperaktivní až se narodí... 😒

adellaide03
12. srp 2009

Berr 24.8. jdu na kontrolu a uvidí se. Pak se to asi bude pomalu rozchozovat, ale tu ortézu budu muset mít zřejmě až do porodu říkala doktorka tak uvidíme. Já mám zase takové stavy, že nemám na nic chuť. Asi je to i tou nohou.Mimi o sobě teď dává pořádně vědět, včera řádil jako divý. Ale jsem ráda protože aspoň vím, že ten pád zvládlo v pohodě. Jo a Petul taky mě občas zabolí když mě mimišek kopne teď už to asi bude bolet víc protože je větší a má tam čím dál tím míň místa takže neboj myslím, že tohle je normální.

petule83
12. srp 2009

Tak to jsem už klidnější 🙂 Někdy mám pocit,že mi chce z břicha vyskočit.Nebo když se zlekne,to je taky mazec,to mám pocit,že tam mám rovnou celý fotbalový tým 😅

berryl
12. srp 2009

😲 😀 😀 😀

berryl
12. srp 2009

Peťul našla jsi nějakého toho fotografa ???

petule83
12. srp 2009

Našla,dvě paní,jednu z vítkovic: www.fotobeerova.cz a jedna z Poruby: www.palkovicova.com

berryl
12. srp 2009

obě mají moc pěkné fotečky, šla bych začátkem září, dokuď ještě nebudu jako slon 😀

petule83
12. srp 2009

Já taky 🙂 A Ráďa s tebou nepůjde teda?Já pořád nějak nemám odvahu se Tomáše zeptat,protože vím že nebude chtít 😀

berryl
12. srp 2009

já jsem se ještě neptala prostě si to domluvím a pak se ho zeptám a buď půjde nebo ne, ale já chci jít určitě chci mít památku, kdo ví jestli nebudeme mít jen jednoho prcka že

endie
12. srp 2009

ahoj holky nová fotka bříška 😀

berryl
12. srp 2009

endie krásné bříško,jak pak se máš?

endie
12. srp 2009

jo dobře, mám už nepravidelné bolesti vždycky na večer, dokonce už byly 3x za sebou po 10 minutách ale ted je klid a co vy tady co řešíte? 😀

petule83
12. srp 2009

Ahoj Endie,hezké břuško 🙂 Endie a jsou to takové mírné bolesti jakoby na ms? 😕 Něco takového už mám dva dny.A četla jsem,že od 30tt už to můžou být slabé kontrakce,ale že je to v pořádku.

endie
12. srp 2009

no takové boleti jako ms + bolesti jak kdyby jsi měla strašný průjem, tak je možné už máš poslíčky 😀 zítra se chystám na kontrolu a pro papíry ohledně mateřské a od soboty jsme oficiálně na mateřské 😀 zítra mi řekne kolik ta m,oje dupa váží jsem zvědavá 😲 😀