II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
13. srp 2009

právě kenny vydalo i tu knížku - něžná náruč rodičů, je skvělááá, právě ji po večerech čtu. je suprně napsaná. ale nácvik by byl lepší.

právě že se u nich dá s miminkem od narození, vždy nová voda ve vaně, paráda, u nás se dá i do bazénu, maj tušm vany od 3 měsíců a pak od půl roku do bazénu, ale je tam docela zima, tak uvidíme. líbí se mi kenny víc, teda.

nika
autor
13. srp 2009

nic kočenky moje, loučím se, jdu čekat na to pivo k telce. jdu se natáhnout, sezení není dneska v kurzu u miminka. papa zítra krásný pátek, - mi ať to uteče v práci a krásný nadcházející víkendík. papa

petule83
13. srp 2009

Do sedmi jsme byli.To je fakt,že si vlastně nevybereš ☹ Já mívám spíš právě tu zácpu a když už jí mám týden,tak trpím jako pes 😖 Holky prej u porodu skoro každá mamina zvrací,to jsem vůbec nevěděla 😕 Že mají průjem to jo,ale že zvrací,to ne.

salikova
13. srp 2009

nika: dobrou noc a sladké sny oběma!

peťule: Zvrací? To snad ne!!! Nesnáším zvracení 😠 ☹

petule83
13. srp 2009

Sali no mě to taky zarazilo,já ho taky nesnáším a ani to neumím,dusím se a nic ze mě nevyleze 😝 Prý při kontrakcích,když už jsou silnější.Některé maminy prý jezdí do porodnice přímo s lavorem 😀

salikova
13. srp 2009

Tyjo, já si Filípka asi nechám napořád v bříšku...

petule83
13. srp 2009

Sali no já neměla těhotenské nevolnosti,tak si je možná užiju u porodu 😝 Já fičím,jdu se spršit a pak zoufalé manželky 😀 Tak papa a hezkou noc 🙂

salikova
13. srp 2009

Jo a jinak se musím pochlubit! - jak sem minule psala, že mám 12kg nahoře, tak nemám 😀 Měli sme doma posunutou váhu. Mám nahoře 8kg - podle váhy u doktora... A rozhodla sem se, že na jinou váhu než u něho mě už nikdy nikdo nedostane do konce těhotenství - abych neměla mindrák - váha u doktora ma absolutně vyhovuje 😀 😅

berryl
13. srp 2009

jo jo to vím,kamarádka to tam prozvracela celé,manžel běhal s lavorem a utiral ji pusu,říkala,že byla tak rada,že ho tam měla! To bude maso ten porod!

berryl
14. srp 2009

dobré ráno všem!

salikova
14. srp 2009

Jé, berryl, ty už seš taky vzhůru? Dobré ranko!!!

berryl
14. srp 2009

jo jo právě snídám pyskoty a presnídávku🙂 prospala jsem celou noc, co budes dneska vařit?

salikova
14. srp 2009

Já sem u maminky, takže mám v ledničce navařeno 😎 - pečené kuře s rýží... Ale jdu stejně dnes ven s kámoškou a tak se stavím na hamburgera, na kteryho mám už strašně dlouho chuť a je jen u nás - grilovaný plátek masa v pitě se zeleninou a jogurtovou tatarkou - já ho táák miluju! No a pak bude samozřejmě zmrzlina 😎 Kila vítejte!

salikova
14. srp 2009

A co máš dnes v plánu ty?

berryl
14. srp 2009

je mnam to bych si taky dala říct,mi teď přijde,že co sním to jde na mě hned vidět, strasne mi narostlo bříško,no jo prcek roste! Jsem zvědavá kolik malý váží,ale na kontrolu jdu az 27 :( no dopoledne jdu ke kamarádce a její 4m dcerou a odpoledne jdu ven s druhou kamarádkou a jejím 2m synem,budeme vozit :o) zítra pojedeme na chatu a budeme určite grilovat no a neděli zatím máme volnou,dneska zajdu jeste do lékárny omrknout věci do porodnice a zjistit co a jak

salikova
14. srp 2009

No vidíš, a já bych zase grilovala! Anebo si dala makrely! ...

Já jdu v pondělí na velkej ultrazvuk, tak se strašně těším! Akorát půjdu sama - manželovi už nedají volno, tak to mě trochu štve 😠 Bych nejraděj zavolala jeho šéfovi a vysvětlila mu to! 😠

berryl
14. srp 2009

to je teda škoda, že mu nedají volno, to by mě taky mrzelo!!!

berryl
14. srp 2009

holky potřebuji poradit, včera i předevčírem jsem z pochvy vytáhla takový bezbarvý hlen, bylo ho celkem dost, krev v něm nebyla myslíte si, že mi může pomalu odcházet hlenová zátka???

berryl
14. srp 2009

je to takové jako bych se vysmrkala omlouvám se, že to tak popisuju, ale nevím jak Vám to mám popsat 😲

salikova
14. srp 2009

berryl: Tyjo,tak to netuším.. Ale jinak seš OK, ne?

berryl
14. srp 2009

jo jo sice jsem včera i předevčírem měla trochu bolesti jako u MS, ale to přešlo někde jsem četla že může pomalu odcházet měsíc před porodem, ale já mám ještě 2měsíce do porodu 😲 😲 😲

salikova
14. srp 2009

No, já ty bolesti jako MS mívám občas taky.

berryl
14. srp 2009

teď jsem volala mudr a on tam není, tak sestřička volala jinému mudr a ptala se ho, on to tak neurčí musejí mě prohlídnout, tak chtěli ať příjdu dnes, ale to prdím, tak půjdu až v pondělí a uvidíme, ale ta hlenová zátka těsně před porodem je prý škaredá, je tam krev a tak a ta co odchází dříve je právě průhledná, hm to mám teda radost

petule83
14. srp 2009

Dobré ranko 🙂 Teda berryl hlen??? 😕 Včera jsme se o tom bavili,ten hlen může být průhledný,zbělený nebo krvavý a po něm se do 14 dní rodí 😕 Teda já být tebou bych šla co nejdřív k doktorovi.

berryl
14. srp 2009

já mám průjledný jako snoplík 🙂 ale nic mě nebolí!!!

berryl
14. srp 2009

*průhledný takový lepkavý fuj já nevím jak to popsat 😒

petule83
14. srp 2009

Bolet tě nic nemusí!Nemusíš mít ani kontrakce!

berryl
14. srp 2009

z jedné diskuse:
Hlenová zátka to mohla být, ale také se může jednat o poševní sekreci, která někdy bývá hojná a za hlenovou zátku zaměňována.
Magdalena Mikulandová, Studio pro ženy

berryl
14. srp 2009

jak bych je taky mohla mít v sobě tolik magneska 😀

no nebudu plašit porubská nemocnice je za rohem, dneska se magnesko nevezmu ať vím co a jak

berryl
14. srp 2009

většinou ty holky píšou, že jim odešla i z krví před porodem, ale jsou tam i takové co jim odešla měsíc před 😲