• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
endie to můžou bý loktíky,

já to mám jak kdy, večer dostávám rány dolů, přes den do žeber atd.
14. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už chci rodit, furt špatně, žáha palí, funím jak lokomotiva, protivná, nevyspaná,neohrabaná, já už chci mít Adélku v náruí a mít to za sebou :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie nenene ještě nééééééééé, Adélka ještě potřebuje časík, alespoň do půli, či konce září, neboj to už vydržíme, co bychom nevydržely.

já rodit nechci protože nemám vše, zařízené a chi si ještě trochu odpočinout a vše nachystat. :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já kdybych teď rodila, tak se manža unakupuje k smrti :astonished:
14. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. a ještě koupí něco, co se mi stopro nebude líbit :grinning:
14. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem teď přišla vozila jsem s kamarádkou malého

jinak odpoledne opět hlen, ale už mléčny, břicho tvrdne no tak uvidíme o víkendu budu odpočívat a v pondělí se na mě mrkne mudr, ale celkem mě to štve, teď jsem mluvila s kamarádkou zdr,sestřičkou a ta říkala, že tím, že mám malého moc dole tak se mi prostě už můžou otevírat porodní cesty a může mi už pomalu odcházet ta hlenová zátka až v ní bude krev tak za pár hodin se rodí, no a tím, že to mám zatím takové tak to může být i měsíc, no ale i tak je to moc brzo!!! budu se šetřit, hlavně nechci skončit v nemocnici na pozorování a chci ať se prcek udrží co nejdéle!!!
14. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali přesně tak, to by bylo co, :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie to mě mrzí s tou žáhou, já to musím zaklepat zatím mě nepálí to mě netrápí :o)
14. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dneska jsem se šla kouknout do drogerie Teta na ty vlhčené ubrousky Nivea v akci a co myslíte, nebyly už, takjsem volala mamčí ať se koukne u nich, zítra uvidíme zda je koupila.

v kauflandu maj mít akci na hipp řadu kosmetiky. tak asi zítra kouknu jak půjdu nakupovat. :slight_smile:

já an akce nejsem ale prohlížela jsem letáky co mi dneska přistály ve schránce :grinning:
14. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky kolik jsi dala za tu knížku nežná náruč rodičů? dneska jsem si ji domluvila v librexu a v úterý bych jí měla mít
14. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak nivea ubrousky vlhčené tady stojí kolem 80,- a v Polsku v drogérii 37,- kamarádka tam jede o víkendu a nakoupí je tam
14. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl 300 s poštovným z druhé ruky, nová stojí 500 bez kačky
14. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky, jak se máte a co je u Vás nového??
Niki kosmetiku a jakou já nekupuji nic, ze začátku budu malého umývat jen vodou a pak se uvidí, co myslíš?
děkuji, mrknu na net je to celkem hodně možná natrefím taky na použitou
14. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika: Já ty letáky taky vždycky prohlížím, i si v nich kolikrát něco vyhlídnu, ale málokdy se dohrabu k tomu, abych to šla koupit...

berryl: tak odpočívej! Stejně máš ale nervy :grinning: Já už bych byla u doktora! Ale možná to přece jen bude ten hlen...
kelly u mě nic moc :frowning2:
autor
berryl tu hippo řadu růžovou, jesli jsi měla prenatal box od Dr. byly tam vzorky. já chci jen ten olej a asi zimní krém - do chladna na obličej, přeci jen už bude podzim

jiank obyč dětské mýdlo, a olej nějaký z lékárny, pak se uvidí.

ubrousky byly v teta 3 za 150
14. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sorry odkaz se mi něják předělal. zadej název a máš tam cca 8 odkazů okolo 350,-
14. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl jak to?? 31tt krása už se nám to blíží co? Jak se cítíš??
to je dobrá akce!!! škoda, že už nebyly

jo ta zátka může odejít už 6týdnů před porodem to mi řekli na lince kam jsem volala!!! :astonished: :astonished: :astonished:
niki děkuji jdu tam napsat !!!
autor
sali já tam došla protože jsem potřebovlala něco ve vedlejším krámě, dokonce jsem se musela podívat doletáku kde ta Teta u nás je. netušila jsem to.
14. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kelly odchází mi hlenová zátka pomalu tak jsem z toho celkem špatná, mám strach ať nerodím dříve víš
14. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mi se nechce uklízet,
jo a by jste věděly u nás se krásně mračííííí.

jedinné co udělám atak asi namočím věci na praní - mám tu hromadu starých plínek i po mne, jsou trochu zašedlé, tak s nimi něco provedu aby byly bíloučkééééé - teda jestli to ještě půjde. trochu chemie, pak je x krát vyperu a bude.
14. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl já moc nevím co to je, jak to vypadá.....??A co dr na to?
14. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika tak neuklízej, já jeden den tak uklízela, že jsem večer nemohla ani chodit
14. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlenová zátka může odcházet i 6 týdnů před porodem, ale většinou odchází až v den porodu a je tmaná,škaredá s příměsí krve
já jí mám už teď a je to takový průhledný hlen, jako by ses vysmrkala, promiň, že to tak píšu, ale nevím jak to popsat, včera toho bylo hodně a dneska už je mléčný, je to prostě příznak porodu, že miminko sestupuje do porodních cest a tak. No mudr má dovolenou tak jsem mluvila se sestřičkou a ta volala jinému mudr, tak mám být v klidu, kdyby něco tak musím na pohotovost o víkendu a jinak v pondělí už ke svému mudr na vyšetření. No doufám, že všechny porodíte a já tady budu nadávat a přenášet :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek