II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
20. srp 2009

my máme v říjnu už hodně narozeninkových, 1. můj děda, 4. můj taťka, 16. synovec, 20 další synovec, 18 manžel svátek,.... tak kam přibude naše překvapení, to se ještě uvidí.

nika
autor
20. srp 2009

jo jinak kdo chcete zmatkovat že nestíháte a tak, tak my pořád nemáme ujasněné jména, pořád jsou dva a dva fovorité a není něják čas to rozseknout.

berryl
20. srp 2009

no právě nechce se mi tam teď trčet, asi to nechám na zítra kdyz tak to zítra prolezim než přijde Radimek z práce a pak pojedeme. Dám si na to ten octan a uvidíme. Jste hodně děkuji za rady.

nika
autor
20. srp 2009

berryl není zač,

jo v pondělí jedu pro kočárek 🙂

berryl
20. srp 2009

tak dala jsem octan, nohu zavázala a podložila a zítra se uvidí, horší je, že o jedné noze prostě kvůli malému skákat nemůžu 🙂

Niki tak to je super 😀

kaleilah
20. srp 2009

ahojky holky, nemám ani čas očítat, jen se jdu vybrečet, v sobotu jsme měli jet na dovču anikam nejedeme, jsem hrozně zklamaná, hrozně jsme se zhádali s todinama s kterýma jsme tam měli jet a jsem nešťastná a zklamaná, měla to být moje vůbec pvní dovča s manžou... ☹ ☹

nika
autor
20. srp 2009

kaleilah tak jeďte sami a jinam, jde to neboj, dá se hodně zachránit. ale je mi to moooc líto, proto jezdíme sami. v loni jsem byli se známými a bylo to fjan ale příště už sami.

berryl
20. srp 2009

kalei to mi je líto!!!! tak jeďte sami

kaleilah
20. srp 2009

sami to nejde, měli jsme od cestovky domluvený pronájem chaty v jižních čechách za 16 tisíc, měli jsme jet 4 rodiny, nakonec pojedou bez nás....
☹ 😢 😢 😢

nika
autor
20. srp 2009

kal tak jedině jinam,
ach jo, holka je to škoda.

nika
autor
20. srp 2009

je já právě koukám na spolužáky, a spolužačce ze střední se minulý týden narodil syn Tomášek, krásný takový uzlíček 🙂

berryl
20. srp 2009

to je krásné taky už bych chtěla mít doma malého uzlíčka

berryl
20. srp 2009

jeden vtípek na večer:

Cigánka kričí na svoju 15-ročnu dcéru:

Si samá diskotéka, samý chlapec, samá zábava, ale že tvoja matka
mala včera 28 rokov, tak na to si ani nespomenieš!"

nika
autor
20. srp 2009

beryl 🙂

nika
autor
21. srp 2009

čauky vespolek, a krásné brzké ráno, utíkám tedy naposledy do práce.
tak se tu mějte a pěkný páťulínek.

dandulka1
21. srp 2009

Ahoj holky....kulhavky 🙂 Já taky minulý týden spadla a hnula si s kotníkem 🙂 ale pomohl zábal. Jsme tak neohrabaný. Mě pořád vše padá z rukou. Jakmile se ohnu nebo si sednu na bobek tak slyším - co ti zase spadlo? Už jsou doma zvyklí. Dnes jsem po dlouhé době špatně spala. Od 6 tu čumím a do boků už mě berou křeče, tolik se těším až se vyspím ve své poloze! Už 3 dny jsem nebyla venku. Jen pověsit prádlo a večer zalít zahradu. Jo a ve středu pro kluka na koupališti tak jsme tam poseděli v zahrádce. Začínám být hodně unavená. Přes den nespím ale jak celý den chodím a něco dělám tak mě bolí chodidla.
berryl - jak je?
Včera jsem brečela, z ničeho nic jsem Petrovi řekla že nechci při porodu umřít. Začínám se bát, vybavuje se mi porod kluka kdy jsem měla 5% šanci na přežití a mám strach. ☹

dandulka1
21. srp 2009

Včera jsme dělali okurky rychlokvašky, vypadá to dobře. Už mám osazené parapety, jeden je dlouhý 3m a hluboký 50 cm, tam se mi vejde kytek. Jo a máme pověšený a nastříkaný topení. Dneska manža domaluje a zas bude kus hotový. On taky 🙂 Máme členité stropy a vysoké tak musí malovat ve výšce 3m na lešení. Má za sebou týden dovolený a vše ho bolí 🙂

berryl
21. srp 2009

dobré ráno holky, Dan chápu,že začínás mit strach,ale neboj,oni si tě pohlídaji a zase je ta medicína o kus dál než byla kdysi, neboj! Vše dopadne dobře! Manžel včera maloval az do 2h do rána,ale vypadá to výborně. Spal chudácek jen pár hodin a šup do práce,jeste,že je pátek. Jinak já a moje noha asi budeme zase kamaradky,už se na mi postavím a bolí o hodně méně,takže dám zabal a budu dneska polehavat a odpoledne uvidíme. Nemocnici máme za rohem,ale fakt tam nechci do porodu ani čuchnout. Jinak mě tam dole začíná svědit,vytok nemám,ale je to nepříjemné. Mužů nějakou masticku nebo vyplach? Niki jupii už jen dneska!

dandulka1
21. srp 2009

já se občas namažu Canestenem, ale ne dovnitř. Mě tam píchá ale až jako u hlavičky prcka. Jen ta žáha, už 5 dní a nezabírají už ani ty léky na předpis co jsem dostala. ☹ Jdu zadělat na knedlíky. Mám uklizeno, kluk šel na zahradu.

adellaide03
21. srp 2009

AHoj holky,
Berr tak to je super, že je to lepší.

petule83
21. srp 2009

Ahoj holky 😉 Teda Týnko co to provádíš za psí kusy? 😀 Tebe už takhle ten současný stav nebavil,tak jsi musela mít něco nového že? 😀 Teda teda,dávej pozor!Je dobře,že už je to lepší a že už tě to tak moc nebolí 😉 Jo a na to pálení nám posledně říkala Vlaďka,že si máme zavést tampon namočený v bílé activii na hoďku,pak ho vytáhnout a udělat to samé ještě jednou a prý super.

Niki už jen dneska,tak si to užij! 😉

Dandulko neměj strach,já vím že to je těžké,já bych ho taky měla 😔 Ale jak říká beryl,ta medicína už je dnes úplně jinde než tehdy a oni si na tebe dají pozor,ať je vše v pořádku a ono bude!Porodíš úplně nejlíp z nás všech! 😉 Jsi šikulka náhodou,pořád něco děláš 🙂

Kalei je mi to líto s tou dovolenou ☹ Jeďte někam sami.

Endie pěkné datum sis vybrala 😀 Já mám vybráno 10.10.v 10.00 😀

Holky tak včera jsme byli na zahradě v bazénku a super,prckovi se to moc líbilo 🙂 Akorát mě píchla vosa 🙄 Seděla jsem na kraji bazénu a ona mi sedla na břicho a já jsem o tom vůbec nevěděla a rukou jsem jí nechtěně přimáčkla a ona mě píchla 😖 Naštěstí nejsem alergická,schladila jsem si to v bazénu a polila octem a dobrý.Ona si asi myslela,že jsem květina,mám růžové plavky se samýma květinkama 😀 Jinak v noci se mi blbě spí,mívám dost velké bolesti kyčlí a zadku 😝 A než jsem včera usínala,najednou přišla do podbříšku bolest jako na MS a šla do zad,po minutě to přestalo,že by poslíčci? 😕

berryl
21. srp 2009

ahoj Peťul to jsi měla štěstí, to já jsem alergická na píchanec

tak já tu aktívii zkusím, jen mi jí musím Ráda zajít koupit

do teďka jsem spala

no tak já nevím když jsem v klidu noha je ok, pak udělám tak 10 kroků a začne to bolet, vůbec nevím jestli pokračovat v tom klidu a nebo jít odpoledne k mudr

petule83
21. srp 2009

Zkus a pak mi řekneš,jestli to pomohlo,uvažuju,že jí taky zkusím.Ale asi bych si moc hluboko ten tampon nezaváděla.Jinak já nevím,ale možná být tebou bych raději k tomu doktorovi šla.V nemocnici tě nenechají to ne,ale mrknou se ti na to,ať máš jistotu 🙂

berryl
21. srp 2009

no teď jsem sundala obvaz, nemám to oteklé ani modřinu nic a ze včerejškem se to nedá srovnat, včera to byl mazec

no počkám a uvidím

terezamilerova
21. srp 2009

Ahoj těhulky, jsem tu nová. Možná si budete myslet že jsem hloupá, čekám svoje první mimčo a nevím si rady. Paní doktorka mi už na kontrole řekla, že má moje dítě již funkční močový měchýřek a od té doby nemohu spát, protože musím pořád přemýšlet, kam tedy čůrá. Manžel mi říká, že možná proto mi roste tolik břicho, protože je to plný čůránek. Co si o tom holky myslíte? Nebojíte se infekce?

petule83
21. srp 2009

Jasně,však ty musíš vědět,jak ti je 🙂 Hodně to leduj.Já jsem povytírala a vyžehlila koš co jsem měla a jsem úplně hotová 😝 A to jsem včera vyprala plínky a chtěla jsem je dneska žehlit,ale už mám dost,jdu si lehnout.

Terez takové věci bych neřešila,to tělo se miminku naprosto přizpůsobí a myslím si,že žádná infekce nehrozí. 🙂

kaleilah
21. srp 2009

Ahojky holky, tak jsem vás konečně dočetla, teda tady by se s váma dala otevřít úrazová ambulance 😉 ☹ troku se cítím mezi váma divně, mě pořád nic není, až na občasný tvrdnutí a bolesti zad 😝 S tou dovčou jsme vymysleli aspon na zítra náhradní řešení, pojedeme kouknout do německa na blešák, máme to 40 km a ještě ani jednou jsme tam nebyli. jinam jet nemůžeme, blbě se shání dovča takhle na poslední chvíli, no aspoň ušetříme a nakoupíme něco na blešáku 🙂

nika
autor
21. srp 2009

ahooooo jsem tuuuuuu, tak jsem to dneska zabalila,řenu vám divný pocit 😨 ☹ 🙂 😉

berryl
21. srp 2009

niki vítej u nás nepracujících! Kalei aspoň něco než nic a na nějaký výlet do zoo nebo na hrad můžete kdykoliv ne. Jinak já už jsem byla venku s pejskem i v obchodě,sice chodím jak kulhavka,ale dá se to. Teď už odpocívám doma a nohu šetřím. Navíc venku bych to nedala fakt je tam parak.

kaleilah
21. srp 2009

niko tak si hoď nohy na stůl a užívej zbytků těhu 😵 aspoň se po ránu vyspíš a nebudeš muset trávit pařáky odpoledne v autě 😉
berryl my jsme měli jet na chatu, v zoo jsme byli a na hrady to s malým ještě moc není...a nakonec asi padá i to německo, protože malýho nemáme zapsanýho v OP,chtěli jsme až bude i adrianka, aby jsme pořád neměnili občanky, myslela jsem že budou stačit naše OP a malýho rodnej list, ale prý ne, tak nevím...netušíte co by se mohlo stát kdyby nás kontrolovali? přemýšlim jestli to risknout, jedeme jen 40 km od domova