• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Niki tak plavání přeci jen bude :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to se uvidí, jestli se na něj najde čas. uvidíme, co vše stihneme ale pro strýčka náhodu je balím.
23. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
MOC děkuju , holky! Já už sem si na sebe nějak zvykla... :sweat_smile: - teda na to břicho :grinning: Ale jak mi tak zničehonic vyrostlo, sem z toho měla úplně depku...

Peťul, náhodou tobě to taky sluší! A to ted anetuším, odkud bys mě mohla znát.. Hrála sem 5 let divadlo, ale jen amatérsky a jen v Olomouci a jinak nevim...
23. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky klídek i mi už bříško narostlo, pokud bude šance tak s manžou na dovolené nafotíme nějaké fotečky, pak uvidíte těhotného hrošíka :slight_smile:

vy jste proti mně drobečkové :slight_smile: a vychrtlinky.

ono to tak je, někdy je obličej hoodně podobný,
23. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko, tam je teda chladno co?

no já jsem se opět vzbudila ve 3h na wc, ale už je to lepší v tom, že pak nečučím hodinu do tmy, ale usnu

s tou polohou na ležení mám problém i já, na boku mě malý kope jako o život na břicho to nejde a na zádech musím mít pokrčené nohy, takže má poloha na spaní je něco mezi zády a pravým bokem, asi začnu zkoušet spát ve stoje :O)))
24. srp 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko!

Ahoj, berryl! Já to mám s těma polohama úplně stejně.Spím jakoby trochu na boku a trochu na břichu :sunglasses:
24. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
taky to tak nějak mám a střídám, hlavně malý porostl a už ho cítím i nahoře, zatím tomu tak nebylo, včera poprvé zatlačil na žebro no paráda :unamused: je to moc příjemné:o)
24. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata :slight_smile: Já si jdu opět stěžovat :grinning: V noci asi 10krát vzhůru,nelze nalézt tu správnou polohu,děsně mě bolí ty kyčle v noci :angry: Já nevím proč,jsem asi tak bachratá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jdu dneska do poradny,tak snad je vše v pořádku :slight_smile:

Sali já ti fakt nevím,prostě mi připadá,že bych tě měla znát :grinning:

Holky já jsem se tady včera malinko domlouvala na srazík s Niki,půjdete???Ještě nevíme přesně kdy,ona teď jede na dovču,nějak po 5.9.bysme mohly.Ať se ještě sejdem než z nás ti naši prcci vylezou :grinning:
24. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťule: Tak ať ti poradna dobře dopadne! A nemůžem se znát třeba z vysoké?
24. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar baby nové foto bříška , zdá se mi že pěkně kleslo :slight_smile: a jak to čtu tak máme všechny stejné problémy, já už sotva lezu :grinning: veškerý pohyb je utrpení
24. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky

Peti tak to jsme na tom úplně stejně, mě teda ještě k tomu bolí třísla, nemůžu spát, chodit a nic, hrůůůůůůůůůůůza :fearful:
24. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No, můžem se utěšovat, že už to přece jen máme za pár.... :grinning:
24. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Endi to asi jsme, mě taky vše zmáhá a čím dál tím víc, ale mám super kamarádky které mě vždycky dobře povzbudí....BUDE HUŘ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Endie krásné bříško,takové fajn kulaté :dizzy_face: Mě to pořád nějak leze dopředu :grinning:

Kelly hurá,konečně někdo se stejným problémem :grinning:

Sali já na vysokou nechodila :grinning: A v Orlové jsi nikdy nebyla?Nebo nemáš tam rodinu?
24. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: no to si mě teda utěšila :grinning: já se teda nutím aspon na malé procházky at mám pohyb a nejenom se ploužit po zahradě ale jak dojdu tak jsem mrtvolka :grinning:
24. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
To zvládneme Endie, já se teda už těším jak to budu mít za sebou. Já když chodím tak jsem jak zombík, přítel má ze mě ohromnou srandu.

Peti :grinning: přes den se to docela dá, ale večer a ta noc je teda ukrutná. Dostala jsem v tabletách osteogenon, nebo tak nějak tak jsem zvědavá jestli to zabere
24. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kelly tys to říkala doktorovi,že tě bolí kyčle a třísla?
24. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti jj říkala....tak mi to předepsal a uvidím
24. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se ho zkusím taky zeptat dneska :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
peťule, v Orlové sem vůbec nikdy nebyla... Vlastně i v Ostravě jen jednou. Asi ti budu jen někoho připomínat...
24. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Sali to mi ale nedělej! :angry: Já z toho nebudu spát :grinning: Pořád přemýšlím... :sweat_smile:
24. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti jj zeptej určitě ti na to něco dá, pak ni napiš co ti řekl nebo co ti na to dal, ju?
24. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kelly o.k.napíšu :wink:
24. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu do sprchy,zatím pa :wink:
24. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj já mám opět wc den,ale už bylo třeba! Ach jo to je život! Teď zase chviličku ležím a odpocívám. Připadám si taková tlustá neohrabana no už at to je všechno za mnou a stěžuju si na to,že mě malý nenechá vyspat :o)
24. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
berryl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem na tom stejně, já mám k tomu ještě problém v noci vůbec vstát
24. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já dnes jedu třetí den ve sladkym - ach jo! Pak nemám mít kvasinky :frowning2:

Dnes sem měla buchtu, milka čokoládu napůl se ségrou, pečené kuře s rýžou a šopákem, zmrzlinu, jabko a 3 švestky a sem úplně přeslazená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od zítřka nejim sladky!!!!
24. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak my byli na procházce a teď si dám sprchu a půjdu si lehnout k tv, malý je dneska moc hodný, ale uvidíme v noci jestli mě nechá vyspat :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko, tak dneska jsem byla vzhůru od 3-4h, ale jinak jsem celkem vyspaná co vy?

co vaříte? potřebuji poradit
25. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Berr tak to já dnes vyjímečně spala celou noc od půl jedenácté do půl sedmé a ani jsem nebyla na wc což je co říct. Navíc bylo krásně chladno tak se nádherně spalo. Já mám teda výhodu, že mě teď s tou nohou vařil buď přítel (ale ten už je teď v práci) nebo mamka. Takže co dnes bude na oběd nevím tak Ti asi moc neporadím.
25. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek