• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Týnko já už jsem na to zvyklá,jen nevím,proč mě to opět vždycky tak vytočí :grinning: :angry: Já jsem si všimla,že Ráďa má dneska svátek,tak to hezky oslavte a popřej mu i za mě :wink:
25. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl: tak dobře nakup!

Peťul: tak di někam na procházku, provětrat hlavu a nechat to všechno vychladnout...
25. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sali asi půjdu,já vím že bychom se chytli zase jak dojede domů.Tak to nechám trochu uležet a půjdu pak ven.
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm.. Taky bych měla jít - se psem. Ale táák strašně se mi nechce! :frowning2:
25. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla na ty nákupy, po cestě se mi udělalo zle, polel mě takový ten studený pot, tak jsem se musela napít a posadit se, no bylo mi hrozně, tohle už nechci zažít!!!

Rádovi jsem koupila třičko, no uvidíme jak mu bude sedět, mám ho poměřeného a všude chodím s metrem :o) on totiž za 2 roky co je se mnou přibral 17kg :o), kdysi hodně chodil do posilovny a málo jedl, no a teď :o) však víte
25. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme plno práce tak nestíhám napsat. Ležení na houby, kyčle bolí, žebra taky, nadechuju se vzpřímeně jinak je mi těžko. Dneska jsmee vybrali sedačku a židle do jídelny, zítra nám přijdou namontovat vert.žaluzie. Kluk marodí, má náběh na zápal plic tak má antibiotika. Děs. Ubývá mi síla. Venku hnusný vedro, už jsem 5 dní nevylezla, jen večer zalévám zahradu. Naštěstí tam kde makáme máme příjemně. Jdu vše s Petrem vystěhovat a zítra začne pokládat podlahu. Jenže je to 63 m čtvereečních a nikdy to nedělal tak studuje internet jak a co. Včera jsem gruntovala pokojík a připravovala věci do školy, když se nekoukal tak jsem vyhazovala krámy co vždycky nasyslí :slight_smile: a přebrali jsme hračky. Zkončili jsme večer v půl 10. Tak zatím papa
25. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dan! Ty se taky nikdy nezastavíš, co? Chudák synátor... ten z těch nemocí nějak ne a ne se dostat, co?
25. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,byla jsem venku a šíleně mě bolí nohy,jo a narostl mi zadek ach jo, jinak Rada má tričko super,tak jsem moc rada,že jsem mu udělala radost! Teď dělám plněné papriky a jeste mi zbylo tak zítra udělám karbanátky. Dan malého mi je líto! Petul už je to doma lepší?
25. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Dan ten tvůj bobeš má teda smůlu, chudák je pořád nemocnej, ani prázdniny si pořádně neužil :frowning2: :frowning2: Sal na ten přebalovák jsem kdysi taky koukala,nakonec máme komodu,přišlel mi totiž nestabilní, ty máš i s tou vaničkou? Já si jdu lehnout, od odpoledne zvracim, teď už jen žluč :astonished: :angry: jedla jsem to co manža a děti, tak nevim z čeho mi je tak zle :confused:
25. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandulko šetři se trochu,vždyť ty pořád makáš!Tvého syna mi je líto,moc si ty prázdniny neužil,pořád něco že? :unamused: Bobek,ať se brzy uzdraví!

Týnko teda Ráďa se má :wink: Já jsem předtím dostala od Toma na svátek čokoládu a krásného velkého plyšového medvěda,s kterým spím :slight_smile: Jinak mezi náma už dobrý,vysvětlili jsme si to :slight_smile: A děkuji za optání! :wink:
A plněné papriky i karbenátky bych si taky dala :astonished: Meleš si maso doma sama,nebo kupuješ mleté?

Kalei tak ať je ti brzy zase dobře!Nemáš to podrážděný žlučník?Třeba ti prcek leží na žlučníku a máš nějakou koliku,to se v těhu stává.
25. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul maminka pracuje v řezníku tak mi maso nosí,ale jinak bych si asi mlela. Jsem rada,že jste si to vyříkali a je čistý vzduch,já takové napnuté situace nemám rada. Ve čtvrtek jdeme?já sice nebudu cvičit kvůli nohy,ale šla bych zároveň s Tebou. Kalei teda ty mě děsíš! Snad Ti bude brzo dobře a nebude to nic horšího!
25. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ty se mnou půjdeš na cvíčo? :slight_smile: Já myslela,že už nebudeš chtít chodit :slight_smile: Já jdu 100%,je třeba zase protáhnout tělo a kila a dozvědět se zase nějaké novinky :sweat_smile: Jo já jsem taky ráda,že se to mezi náma pročistilo,já taky nemám ráda tyhle stavy mezi dvěma.To máš moc fajn,že más mamču v řeznictví :slight_smile: Já mám zase mamču ve zdravotnictví,je zdrav.sestra :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maminka celý život podnikala a pak to bylo horší a horší,teď je v klidu práci má před domem,plno kamarádek,jen peněz málo. Jo jo půjdu taky se těším,jen cvičit nemůžu,ale dýchat budu :slight_smile: no půjdu hodit sprchu a spinkat dobrou noc a hlavně příjemnou noc
25. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo,tak se těším na čtvrtek :wink: Tak papa a hezkou noc :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalei: Tak snad bude zítra líp!Já chtěla taky komodu, protož etyhle plastovy pulty se mi zdály nestabilní, ale jak sem už psala - komoda by se nám do našeho bytu nevlezla :frowning2: . Mám ten s vaničkou a není zas tak špatnej - jednak je nižší a já sem malá a stabilní je vcelku taky.. No, dřevo je dřevo..., ale dobry... :wink:

Peťul, tak to je dobře, že je mezi váma už všechno dobře :grinning:
25. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera poslední a dneska první :sweat_smile: ... Dobré ranko všem!

My šli spát s prckem o půlnoci a ve tři už sme byli vzhůru a zatímco on si vesele kopal, já nemohla usnout kvůli zádům, takže hurá na balon.. potom sem sice usnula, ale vzhůru už sem do šesti - to sem se zase vzbudila hlady... No, těžký život těhotné.......... :frowning2:
26. srp 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, já spala celou noc, to půjdu asi oslavit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jsem po ránu dostala pusu od loupežníčka, celou mě oslintal a pomazlil a je mi líp :slight_smile: vlastně už úplně dobře, nevim co to včera bylo za přeháňku, zvracela jsem i v noci :angry: Berryl takgratuluju k pořádně prospaný noci,takových už moc nebude, minimálně rok :grinning: :grinning: :grinning: Sal tak to je fajn že je stabilní, zase máš vpohodě že máš všechno hezky po ruce, leší než přebalovat na posteli :wink:
26. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal: Tak hlavně, že už je dobře!
26. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalei jsem ráda, že Ti je dobře a děkuji za přání !!! :grinning:
26. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko :slight_smile: Týnko já se přidávám k tobě,spala jsem celou noc! :dizzy_face: Sice dneska jak jsem vstala,tak jsem myslela,že mi praskne močák,ale dobrý :grinning:
Sali já pořád nevím,jestli koupit komodu,nebo ten pult co máš ty... :confounded:
Kalei to je fajn,že už je ti lépe :wink:
26. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééé Ty jsi opička já to samé, tak tak jsem doběhla na wc, ale pak to byla úleva :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si udělala radost že už mi je dobře :grinning: teda súíš loupežníkovi, i když tomu je to fuk, ale nějak moc vyrost a nemá v čem chodit :grinning: musim se pochlubit http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25702369
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25182709
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25701148
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25753615
:grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl ta je kouzelná :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale nás Ríša by ji asi nosit nechtěl
26. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl proč ne? :slight_smile: Já mám i růžové trička :grinning:
26. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co máte kluky, nechtěli by jste potom na jaro nějaký věcičky? Na MMB jsem to ještě nedávala, mám super vestu i kalhoty, laclíky, bundičku džínovou atd..na holku to nevyužiju, jestli budete chtít tak hodim fotky :wink:
26. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul !!! :o)

kalei určitě se ráda podívám
26. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak už máme postýlku, nakonec úplně jinou než tu pro kterou jsme si jeli, tu co jsme chtěli stojí na netu 1250,- a tam 890,- celkem hodně sleva

koupili jsme tuto:

http://www.sambaby.com/79-detske-postylky-12060/25040-postylka-wojtek-i-akce-vo/?pg=2

stála 1400,- a vybral ji Ráďa, už nám dokonce stojí v ložnici složená :slight_smile:

zítra jdu na 10h k mudr, tak se i těším, že uvidím prcka
teď jdeme do řecké restaurace, kamarádka slaví narozeniny, tak papa
26. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek