II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
2. zář 2009

dobré ráno,kalei tady je krásně,tak to k nám přijde zítra. Mnam knedlíky taky bych si dala,ale je to fakt hodně pracné!

endie
2. zář 2009

ahoj berušky v pátek klidně můžu ale do Ikei je to promě hodně daleko ze Šenova a navíc blbé spoje a auto má manža v Praze

nika
autor
2. zář 2009

uf jsem zpět z města. přestává mne to bavit. ale mám už vše na čití povlečení, mantinelu a zavinovačky, takže o víkendu jak budu sama to snad stihnu 🙂

ale řeknu vám leje ze mne jak z koně, venku je pěkně vedrooooo

a jsem naštvaná minula jsem se s pošťákem s balíkem - teda netušila jsem že jezdí tak brzo 🙂 tak budu muset zase zítra na poštu, ach jo.

berryl
2. zář 2009

😲 Niki to naštve!!!

nika
autor
2. zář 2009

jo ani mi nemluv. ještě dneska přifrčí ppl s dalším balíkem a pak naháním ještě jeden z mmb, jsem naštvaná platila jsem 20.8 a ještě neposlali. asi budu nevflá při udělování komentáře.

berryl
2. zář 2009

to je třeba!!!

holky nám na cvičení říkala o probiotikách. laktobacily atd. berete některá něco?

endie
2. zář 2009

tak to by mě taky naprdlo, na tom mmb se mi to taky stalo ale pak se to vysvětlilo paní byla na operaci

endie
2. zář 2009

ee neberu nic takového ale chystám se dneska pro ten maliník

nika
autor
2. zář 2009

já jsem brala nedávo probiotika - po tom zánětu. docela mi to pomohlo urovnat trávení atd.

jinak byla jsem kuknou v Lidlu u nás a věci skoro žádné, a deka endie mi přišla hodně malá, myslím že seženeš i za stejnou cenu lepší ale hezká byla to jo.

endie
2. zář 2009

jo a vyšel časopis maminka je tam dárek zdarma bud lžičky a nebo chladící kousátko za 39,- už mám doma a to chladící je super mám hodně výrobků od této firmy,

endie
2. zář 2009

já právě na ní nekoukala jenom přes obal ale ted mají v pompu ve Futuru akci na španělské deky za 299,- teda myslím že je to ta španělská

petule83
2. zář 2009

Holky ahoj.Dandulko to je hrůza s maminkou ☹ Drž se moc na tebe myslím a mamce moc držím palečky! 😉

Dneska noc zase děsná,pořád jsem čůrala,přitom jsem schválně na noc nepila a zase ty kyčle,nohy,kolena 😠 Ach jo 😖 Dneska už jsem si musela dát sirup,nemůžu se vys... 😠 A jsem jak nafouklý balon 😝

berryl
2. zář 2009

holky a kdybyste nekojily ,,náhodou,, tak místo nutrilonu
http://www.cenyzbozi.cz/?q=beba premium

berryl
2. zář 2009

maliník jsem koupila včera
Niki já jen nevím jaké ty probiotika brát jestli mi v lékárně poradí nebo nevíš Ty?

endie
2. zář 2009

kd\ž nebudu kojit tak budu dávat Sunar 🙂

endie
2. zář 2009

a naco jsou ty probiotika? 😕

berryl
2. zář 2009

jdu si koupit ovoce a hned jsem z5

nika
autor
2. zář 2009

je jich spousta. není v nich moc velký rozdíl. jen dvě věci jsou jedny které se musí uchovávat v lednici a pak které nemusí. a cenově. nechte si poradit.

probiotika dávaj do kupy střevní floru a napomáhají tak organismu být fit. všeobecně je známo že od trávení je 90 % probémů - viz můžu potvrdit - souvislost mezi sladkým a mykozami či záněty.

jsou to vlastně laktobacily - to co je v i kysaných výrobcích, v actimelu atd. hodně se užívaj např před cestami do Egypta,..... hodně je berou holky i když kojí - prý to pomáhá proti prdíkům miminek - ale to nevím to jsem jen zaslechla. a někde jsem se začetla že es dávaj i probiotické kapičky pro miminka proti bolení bříška.

endie
2. zář 2009

Adélka ma dneska svátek 😀

endie
2. zář 2009

a tak to by mi mohlo pomoct na ty kvasinky

nika
autor
2. zář 2009

holky sestřenka mi doporučila místo bepanthenolu toto: http://www.lekarna.cz/sudocrem-250g/

nika
autor
2. zář 2009

endie může a nemusí, jak komu, já beru probiotika třeba i když mám náhodou antibiotika, o těchs e taky všeobecně ví že ničí střevní mikrofloru.
já osobně mám problém s trávením třeba kyselého zelí a kysaných mléčných výrobků - alergie, tak beru proboše. jinak je to v tom.

berryl
2. zář 2009

tak asi odpoledne navštívím lékárnu a nechám si poradit, je tady taková jedna super lékárnice

berryl
2. zář 2009

to má kamarádka, ale jsou prý i levnější

http://lekkoblizna.cz/zbozi/swiss-lactobacily-5...

nika
autor
2. zář 2009

je berryl ty jsem kdysi myslím měla. ale teď jiné, asi 30 tablet za 100,- byly tuším nějaké české od značky - co dělá i potravinové doplnky a čaje zkusím najít.

berryl
2. zář 2009

buď prosím tak hodná, zase tam nemusím nechat celou nemocenskou 🙂

nika
autor
2. zář 2009

nenašla jsem ty co jsem měla já ale jsou opravdu různé, neboj lékárnice ti poradí.
vím že jak babička chodila na ozářky tak jsem ji kupovala nějaké šílené drahé za 800 ale byly obsahem lactobacilů nejlepší.

http://lekarna.bonella.cz/zbozi/apotheke-lactob...

nika
autor
2. zář 2009
berryl
2. zář 2009

děkuji moc aspoň mám trochu přehled
trápí mě teď výtok i průjem atd, tak snad i to mi pomůže

nika
autor
2. zář 2009

myslím si že jo. já mám samé dobré zkušenosti. uvidíš nech si poradit a třeba vyberete jiné.