II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
7. zář 2009

to vím, že čtvrtky nemůžete. tak zbývá uterý a středa, to se snad trefíme a sejdem se 🙂

nika
autor
7. zář 2009

dandul super kup, ale povím ti, měla by ses šetřit, já jsem dneska moc neudělala, a je mi dobře, kdom aerobicu v břiše 🙂 dneska je asi den cvičení miminek 🙂

zítra ael musím zase pokročit, ikdyž mi se už tak straěně moc nechce ael musím.

hlavně odpočívej, ještě musíme všechny pár týdnů vydržet.

nika
autor
7. zář 2009

holky jdu se rozloučit papa zítra.

dandulka1
7. zář 2009

Já budu zítra dopol odpočívat, pak mám práci, přivezla jsem bundy - vyprat, nafotit, prodat at mám na splátky, ale už dělám vše volně, nedřu se a nehoním, ani to nejde to břicho fakt zlobí. Odpol. jdu na třídní schůzku, jinak nebudu nic přehánět. Jdu si lehnot, papa a dobrou.

blecha001
7. zář 2009

dandul: tak to jste dobře pořídili 😉 super cena.. co to je za značku? Ale jinak jak píše niki měla by ses šetřit .. víš jak 😉
no nebudeš nic přehánět a už toho máš na zítra docela požehnaně... drž se!!!

tak já jdu holky zítra do Motola, tak na mě myslete.. ale už mě kapku pobolívá břicho, tak jsem zvědavá kdy to na nás vykukne.. už se i těším, ale taky i obavy jsou.. ale to z toho neznáma no..
tak já jdu taky do hajan.. mějte se krásně ,papa

berryl
7. zář 2009

blesko budu na Tebe moc myslet! Hlavně kdyz tak písni sms at víme,že jsi v pořádku! Tak holka nedávno jsi mi psala,že jsi těhu a už budes rodit,fakt to strasne rychle uteklo! Drž se! Dan to je parádní cena za myčku.

blecha001
8. zář 2009

dobré rano 🙂
jsem byla tak unavená, že se mi spalo dnes tak krááásně... asi do 4h kdy jsem šla na wc.. pak jsem se probrala a už nezabrala 😀 tak mě začaly bolet záda.. už jsem lazar, to je děs.

berryl: ty jsi mooc hodná, děkujiii... no snad mě ještě pustí domů... představa, že bych ležela 3dny v porodnici a vyvolávali mi porod, je děsivá. A je to pravda.. strašně to utíká.. a to mi můj gyndař řekl, že se to pak zpomalí... no je fakt.. že ted jak člověk to čeká každým dnem, tak se to vlastně zpomalilo... včera mě tak bolelo už bříško.. ale jako ne jak silná MS.. byla jsem už celá nesvá a v noci ani tvrdnutí.. tak já už nevím, co to moje tělo nacvičuje 😀

nika
autor
8. zář 2009

ahojki krásný den všem, bleško tobe obzvlášť.
holky já jsme tak krásně vyspaná, uplně super. to se mi dlouho nestalo. chtěla jsem jít spát bez pití, ale v jednu mne vzbudila žízeň a pak jsem spala do pěti - ael to jen protože mne vzbudil manžílek jak šel do práce, jinak bych spala asi to sedmi 🙂

bude krásný sluníčkový den, sice budu sama, manžel opět odfrčel na služebku a přijede někdy v noci, ale co o to stihnu více práce 🙂

blecha001
8. zář 2009

nika: co máš dnes v plánu? jinak díky 😉

nika
autor
8. zář 2009

bleško ono se toho najde 🙂 u nás v polorozborbadovaném bytě po přestavbě 🙂

endie
8. zář 2009

dobré ranko lásky moje 😀

nika
autor
8. zář 2009

oh endie, to je krásné takové oslovení.

holky já dostávám prvně v těhu šílené chutě, a to na mléko a mléčné výrobky, právě snídám velký holandia jogurt a k tomu kakao - to mi zase bude zle. ale chuť je chuť. hold tělo si říká o vyšší spotřebu vápníku

nika
autor
8. zář 2009

endie krásná tunička pro Adélku, a prý že já mám nakupovací maraton.

hele co ty příští týden, kterej den uterý nebo středa?

endie
8. zář 2009

😀 to už mám dlouho jenom nebyl čas to nafotit. děkuji stála mě 25,- 😀
Teda mě je to jedno ale lepší by bylo ve středu , přispůsobím se 🙂

nika
autor
8. zář 2009

krásná, samo i cena. opravdu, vidím že nakupuješ i větší věci co?
a jak jinak, jakpak se u Vašich máš?

endie
8. zář 2009

no už i vetší na radu mamky. Jo u nich se mám jak pjasátko v žitě 😀 akorát mě štve že když někam chci jít tak sama nemůžu a jsou tady navíc dost blbé spoje 😠 tatík by mě nejraději přilepil sekundákem k židly a odlepil až při porodu 😀 strašně se bojí aby se něco nestalo

nika
autor
8. zář 2009

hm to věřím, ale chápej to, mají strach, to se mi naštěstí nestane. mamka je v tomto jiná, dokonce se stále ujišťuje jestli jsem si to nerozmyslela s tím víkndem na horách za 3 týdny, ani ji nenapadlo mi to zakázat, je moc ráda a já taky.

ty spoje jsou na prd, to věřím.

nika
autor
8. zář 2009

já z oblečení už nic nekupuji, toho poděděného je spousta. teda jo teď sháním nějaké pěkné maskáčové kalhoty s lacem, ať jsme styloví když pojedeme na chalupu, nejdříve sice asi jen na čumendu na silvestra ale co.

nika
autor
8. zář 2009

nebo alespoň pěkné maskáčové body, či mikinu 🙂

endie
8. zář 2009

ty jedeš na hory? 😕 ty máš teda fyzičku, já jsem ráda když se doplazím do centra a domů 🙂 jsem ted strašně líná 😝 . Já vím že se bojí ale taky je to někdy na hlavu

endie
8. zář 2009

tak to jsem nikde neviděla ale kdybych na něco narazila tak ti dám vědět

nika
autor
8. zář 2009

tento víkend k nám na sruby, moooc se těším vůbec jsem se tam přes léto nedostali. příští víkedn mám něco v Ově, a ten další k našim na chatu na vsetíny, pěkně do kopečků pěšky 🙂

snažím se hodně chodit pěšky, no co pomalu ale jistě se tam vyškrábu, ponesu jen sebe. v léte jsem tam byla se synovcem a táhla i batoh s věcmi a jídlem, tam to jinak nejde. těším se tam.

nika
autor
8. zář 2009

jo v poho na mmb jsou tak to jen projíždím.

nika
autor
8. zář 2009

je narazila jsem na krásné kalhoty, když mi se tak líbí ty neutrální věci a zelená

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26051910&tab=1

endie
8. zář 2009

ty jsou krásné 😵

berryl
8. zář 2009

dobré ráno,tak já spala zázrak jedna zastávka na wc jako vždy kolem 3h,ale pak jsem spala asi už jsem byla hodně unavená. Holky,ale ty živé sny co se mi zdají hrůza. Co teď v pátek nemáte cas?endie ahoj

blecha001
8. zář 2009

niki:aha tak to chápu 😉 nedávno jsme se taky přestěhovali a museli vše zařídit.. takže ti rozumím.. a jsem ráda, že už to je za mnou

jééé ty kalhoty jsou kráásné 🙂 ten náš tvoreček už má více věcí jak my dva dohromady 😀

tak já holky odcházím papa

nika
autor
8. zář 2009

já bych mohla jen dopoledne, odpoledne jedeme na sruby, musím vše sbalit.

berryl
8. zář 2009

takm že by konečně :o)))

kaleilah
8. zář 2009

Ahojte kočky, před hodinou jsem vstala a jsem úplně hotová, Danýs se vzbudil v ůl druhý a do čtyř blbnul, lezl po nás, ječel, vztekal, se, fňukal a pak byl od šesti vzhru. snažila jsem se ho ještě uspat, ale marně.jsem víc zničená než kdybych večer nešla spát ☹ a to mě čeká celý den 😖