II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
8. zář 2009

kalei to je mi líto
mi se o Tobě zdálo, přišla jsi k večeru k našemu domu a zazvonila si dole a do telefonu si mi řekla, ať vezmu horkou vodu a ručníky a že porodíš tady u nás v parku, tak jsem vzala ručníky a vodu a šla za Tebou 😀 😀 😀

nika
autor
8. zář 2009

ty jo berryl to je nářez, takové sny.

co kdo dneska vaříte, já chtěla dělat lazaně ael nechc se mi do nich.

berryl
8. zář 2009

no já vůbec nevím, ale asi fran.brambory na ty mám celkem chuť 😝

kaleilah
8. zář 2009

berryl ty máš sny 😀 😀 😀 a co se narodilo? 😀 Mě se zase pravidelně zdá že rodim ve vlaku 😝 já vařim krupicovou kaši 😀 nechce se mi do obchodu tak si dám s dětma k obědu a mám klid, a děti budou nadšený. Berryl brambory bych si dala taky 🙂 dělala jsem je minulý týden, ale přišla na návštěvu švagrovka s dětma zrovna když jsem to vyndala z trouby a na mě jaksi nezbylo 😠 Co máte dneska v plánu? mě se nic nechce, jsem fakt grogy, asi povolám na hlídání tchýni, aby mi vzala děti ven a já to potřebuju dospat 🙂

berryl
8. zář 2009

kak tak to nevím co se Ti narodilo k porodu už jsem nedošla, šla jsem totiž na wc a pak se mi zdálo už něco jiného

krupice mňam tu jsem neměla pěkně dlouho!!!

nika
autor
8. zář 2009

ty jo fr. brambory bych si taky dala. už jsem o nich uvažovala, ale vždy zapomenu koupit párek nebo kabanos.
a to jsem dneska už byla v obchodě.

já mám dopředělanou šatnu, jsem zvědavá jak dlouho tam bude tak krásně uklizeno. 🙂

petule83
8. zář 2009

Ahoj holky,já jsem úplně v háji,trvalo mi než jsem vylezla z postele 😖 V noci jsem ležela celá pokroucená a mám skříplý nějaký nerv v kříži a chodím jak kachna 😝 Hnus fialový 🙄

Týnko máš dobré sny 😅

Jinak včera u doktora vše v pořádku,monitor dopadl dobře,Vojta je v pořádku a u mě jsou porodní cesty uzavřené.Poslíčky prý mít můžu,pokud nejsou časté,tak je to v pořádku a uklidnil mě pan doktor když mi řekl,že později už budou třeba 10 krát denně 😝 Tož se těším 😀

dandulka1
8. zář 2009

Ahoj všichni.
Já mám od včera mozeček a brambory a malýmu a zedníkovi dělám jahodový knedlíky. Ted jsem domalovala kus kuchyně, zatím jsme tam dali starou ale nenapadlo nás že mezi linkou zatím nic nebude než budou dlaždičky a je to jen vyštukované, tak to bílím, protože na novou linku nebude tak půl roku, rok, tak at to nějak vypadá.
Ale mezi tím odpočívám u pc. Vydrbala jsem kus koupelny a zase sedím. Po obědě se natáhnu, břicho mě nepříjemně tlačí dolů.

dandulka1
8. zář 2009

petul jak to tak čtu tak máš úplně stejné problémy v těhu jako já, úplně tě chápu.

petule83
8. zář 2009

Dan no to jsme teda dopadly 😅 Ale ty pořád makáš i přes všechny ty problémy,já ne.Jenom klasický úklid doma a vaření.Ale tento víkend tě doženu 🙂 Jedeme ke mě domů předělat můj pokoj,takže si taky máknem 😝

Týnko nepsala nebo nevolala jsi náhodou Vlaďce?Máme tam být v 18.00 že?Ale jestli to je definitivní čas...

nika
autor
8. zář 2009

holky dneska to pěkně okoukněte, já půjdu na obhlídku příští středu u nás.

berryl
8. zář 2009

no já byla u holiče a pak jsem seděla na hlavní třídě s kamarádkou a užívala jsem si sluníčka no a za chviličku jedeme do té porodnice hned se tam zkusím domluvit jestli mi už malého nevytahnou dneska at už zítra mužů taky vozit kočárek :o) kdyby to bylo tak jednoduché 🙂

nika
autor
8. zář 2009

berryl teda ty se nezdáš, taková nápady. jojo kdyby to bylo tak jednoduché, co.
ale bude to dobré neboj. zvládneme to všechny 🙂

já se pustila do vaření, nakonc jsem udělala fr. brambory, zapečené těstoviny a houbovou polívku.

kaleilah
8. zář 2009

jéé, niko ty jsi šikulka, takový vyvyřování 😉 já jsem dneska jakpraštěná palicí,mám úplně strach z noci, snad loupežník nebude zase vyvádět, dochází mi už síly ☹ a to mám tolik práce ještě dneska,a neudělala jsem vůbec nic 😠

nika
autor
8. zář 2009

kalei věřím že s dítětem je to o mnoho náročnější.
já jsem právě přesunula regál s kytkami v obýváku, omyla je, přeskládala, uf to byla fuška ale už máme kam dát postýlku 🙂

dandulka1
8. zář 2009

čauky...
Já jsem dnes dobílila tu kuchyn a uvařila. Mám břicho na prasknutí, připadám si jak meloun s tvrdou šlupkou jen se roztrhnout. Byla jsem na třídní schůzce, bylo tam vedro, já úplně rudá. Pak nakoupit a jsem k.o. jdu udělat klukům večeři a sebrat prádlo a jdu na VKV.

nika
autor
8. zář 2009

já dodělala kytky a pustila se i do balkonu, teď men vyhnala tma 🙂 ach jo. dandul taky máš pocit že je to nekonečné. já jo.

potřebovalal bych přesadit jednu obří kytku na schodišti, chudák tam živoří, a nikdo mi s ní nechce pomoci, já ji nezvednu sama ani netěhu, natož teď.

nika
autor
8. zář 2009

dandul s tím bílením docela riskuješ, nemyslíš? u nás to taky ještě čeká ael já to teda dělat nebudu. to bych mohla ohrát. stačí mi to ukládání věcí do vestavby, naštěstí máme schůdky i tak.

mám chuť poskládat postýlku, sice je do ložnice, ale tam se bude ještě vrtat a bílit, ale v obýváku je místo, asi to prubnu než se manžel vrátí ze služebky.

nika
autor
8. zář 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 takdel zuřím, dnes mi něla paní z mmb poslat balík, čekám na něj 3 týdny a ona to zase nestihla, snad prý zítra, sakra, peníze má a nic se neděje.

dandulka1
8. zář 2009

nika - já bílila jen mezi linkou co budou dlaždičky, neboj. Nechtěla jsem to mít ošklivý než našetříme na novou kuchyn. Holky jdu koukat na VKV a pak si vás ještě dočtu.

nika
autor
8. zář 2009

kukej já tu poslouchám ordinaci a asi půjdu složit tu postýlku 🙂

berryl
8. zář 2009

ahoj holky,tak my byly s Petkou v těch Vítkovicích a je to tam moc pěkné,jen kdyz jsme vstoupily na ten porodní box, tak se mi postavily chlupy na rukách 🙂 teda nějak jsem to nedala. Nic příjemného,no už bych to rada měla za sebou. Pak jsme byli s Radou v glóbusu a měli tam chlazené prsní řízky za 75,- tak jsem si nakoupila do zásoby.

nika
autor
8. zář 2009

uspěšný den, taky jsem zvědavá na mou reakci. 🙂 holky pa jdu si po dlouhé době číst.

blecha001
9. zář 2009

ahoj holky 🙂 dneska je krásný termín 9.9.09 že? kdyby se to tak povedlo 😅
no jinak to by bylo fajn, kdyby to bylo tak jednoduché jak píše berryl..

tak já včera na KO, tak se vůbec neotvírám a jak mi tak tvrdlo břicho a nebolelo, tak se vlastně nic nedělo, jen jsem se trápila ☹ takže na prd.
Tak mě několikrát poštoural, víc jak min.týden a se uvidí, další KO mám zítra. Prý mám sexovat, ale to manža nechce, nebo umývat okna, to zase mam strach já, že se mi mimčo omotá kolem snury, nebo válet nudle nebo dlouhé procházky.. tak už jsem si to včera maširovala a docela svižně a gruntovat prý taky pomáhá.. takže dneska budu gruntovat, dlouhou prochajdu a jestli večer nepadnu vysílením tak i s manžou zaštouráme, no uvidíme. Ale bojím se, aby mě tam nenechali v porodnici a nevyvolávali porod tam, byla bych teda radši doma.
Holky, já mám od včera takovou depku... nevím jestli jsem tak neschopná.. a to nejsem doma jako furt v klidu.. max teda dopo, když sedím u PC a píšu s vami.. ale to dnes holt nebude a budu makat. Jinak se vše uklidnilo, už mě ani podbřišek nebolí, nic.. jen bříško jakoby tvrdne.. a to když prý tvrdne a nebolí, tak se v těle nedělá nic, jen vás to jako trápí 😒 ach jo ☹ ☹ ☹

adellaide03
9. zář 2009

Ahoj holky
teda bleško miminuku se nechce ven, to je ale zlobítko. Dneska je krásné datum tak snad se to ještě povede a brzy bude u Tebe.
U mě dnes noc v pohodě, ani na wc jsem dnes nebyla a vydržela celou noc což je tedy úžasné.
V pondělí jsem se dozvěděla, že jsem se na odvolání dostala na školu co jsem chtěla tak jsem zvědavá jak to dopadne jestli bude mimiško hodné a jak to budu zvládat.

nika
autor
9. zář 2009

krásné ránko, adel to je superní zprávička, dostala ses do té Olomouce?

neboj to zvládneš, když bude kdo pomůže tak určitě.

endie
9. zář 2009

dobré ranko
tak já mám dilema, nevím jestli rodit v Havířově a nebo na Fifejdách. Ještě jsem se dohadal včera s tatkou ten mi řekl že to je jedno kde budu rodit at nevymyšlím takže jsem šla spát s brekem hold hormony semnou vláčí

nika
autor
9. zář 2009

hm tak to ti neporadím, a vítkovice ne?

no jo chlapi, ti to nechápou, a byla jsi v obou se kouknout jak to tam vypadá?

berryl
9. zář 2009

ahoj blesko,já na Tebe pořád myslím! Uvidíš večer ono se to prostě nedá uspěchat,kdyz mimi nechce tak nechce. Adél krásná zpráva. Já psala celé 3h to je bomba ne. Od 1h jsem byla vzhůru úplně vyspana a nevěděla jsem co mám dělat,tak jsem ležela,ale hlavně,že mě nic nebolelo. Zkusím si lehnout pres den a nebo zase padnu az večer vyčerpáním. Rada má dneska az na 10h tak mu tady smažím jeho oblíbené řízky do práce na oběd :o)holky krásný den. Blesko to se řekne sexovat kdyz to už není ono co?

endie
9. zář 2009

do Fifejd jdeme ve čtvrtek a do Havířova v pondělí tak uvidím, právě že v Havířově to mají nově celé udělané a podle toho co píšou na netu tak se mi to moc zamlouvá