• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Endie děkuju.
Bleško já jsem ráno slyšela ve snídani s novou že dnes není vhodné datum pro svatby, o dětech tam teda nebylo. Tak když už se mimiškovi nechce ven tak a je dnes to nepříznivé datum tak raději ať počká ještě do zítřka ne? Já blázen teď dostudovala v Ostravě jednu školu a jdu na další víš do Olomouce Sociální prácí. Já taky říkám, že pokud bude miminko hodné po mě tak není co řešit :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to.. já tomu věřím tomu pozitivnímu myšlení .. takže tomu taky věř... a s tou školou ti budu fandit.. kdy nastupuješ?
9. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl já jedu na návštěvu ke kamarádce, s druhou kamarádkou a její malou. za chvíli vyrážím
9. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky věřím pozitivnímu myšlení tak snad to všechno dopadne dobře. Měla jsem jít teď na zápis v pátek, ale psala jsem paní na studijní že mám zlomenou nohu a že jdu na kontroly 14. nebo 17.9. jestli bych nemohla přijet tehdy ať si přítel nemusí brát zbytečně tolik dovolené nebo ať nemusí tolik nahrazovat a ona byla velice vstřícná a řekla, že bohužel ty dny nemůžou, ale že to vyřešíme až při nástupu do školy 2.10. tak jsem ráda.
9. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Porodní sál je super,ale mrazilo mě z toho a jak jsem to doma vykládala Tomášovi,tak nějak blednul :grinning: Bude to zajímavé :grinning:

Endie moje kámošky taky rodily v Havru a spokojené :slight_smile:

Bleško,tak miminku se nechce ven?Teda tak sexovat,sexovat,sexovat :grinning:

Adel gratuluji že jsi se dostala na školu! :wink:

Holky já taky nevím,co dneska,teď peru a navařeno mám,tak nevím.
9. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jsme dneska nějaká unavená, snad se venku zvetím
9. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se asi zcvoknu,už nemám v čem chodit :frowning2: Mám takovou smůlu na ty kalhoty.Troje džíny mi leží doma a dvoje mám malé a ty třetí velké a poslední černé sportovní kalhoty co mám super pohodlné mám flekaté a nevím z čeho,po vyprání to nepustilo :frowning2: Já už fakt nevím,v čem jako budu chodit.Týnko a tobě pořád dlužím za ty rifle co jsem dala mamce a pořád ti to zapomínám dát!!!!!!!
9. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul díky
Niky to já mám dneska zase nějak moc elánu. Na mě to padne zase po obědě.
9. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem asi unavená ze včera, udělla jsem kus práce, a taky jsem se moc nevyspala, tak to pociťuji, unavu.

já už obídkuji, když za chvíli vyrážím.

petul ty jo naštěstí takové problémy nemám :slight_smile: jedny jedinné těhu kalhoty mám velké a chodím v normálních.
9. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky jedny těhu krásné laclláče jenže v těch teď ještě nechodím je v nich moc horko a pak mám jedny ryfle co mám speciálně koupené jako velké a pak jendy pololetní s gumou a je to.
9. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky papa ukážu se večer papa
9. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj teď jsem přišla z venku byla jsem s holkama vozit kočárky, teda ony vozily a já venčila Báru

Peťul já na to úplně zapoměla tak příště :o)
9. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berryl tak zítra!Kdyžtak mi to připomeň,ale já na to budu myslet :wink: Já jsem dneska nějaká při chuti :sweat_smile: Asi na Tomáše skočím až příjde z práce :grinning: Ale nesmím porodit dřív,tak nevím nevím :confused:
9. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel: no tak aspon že tak :wink:
petul: a nechceš si to se mnou vyměnit?? :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bleško na jednu stranu jo a na tu druhou po včerejší prohlídce porodního sálu ani ne :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem foto do alba
9. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké Týnko! :slight_smile: Máš to bříško takové malinké,aspoň oblečeš trička,já moc ne :angry: Jdu si lehnout,nějak divně mě bolí břicho.Ale mám zase zácpu,tak to bude z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tričko ještě před těhu :o)))
9. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl pěkná těhulka :grinning:
9. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie byla ses podívat dneska v té porodnici???
9. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: aha tak to nic no :grinning: a papáš ty lactobacily? Mě to nějako pomáhá a ještě je dobré na zácpu kompot ze švestek nebo sušené švestky a merunky.. ale na mě zabírají ty švestky jak jsem zjistila.. každý si musí zjistit co na něj zabírá nejvíce no.. a taky je na zácpu dobrý banán.. a ten je i pak na průjem. .. tak zkoušej :wink:

endie: no fakt super článek :angry:

berryl: jééé ty máš krásné bříško :slight_smile: sluší ti to.. :wink:
9. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co říkáte na to EPI-NO... ??
9. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki holky, tak jsem zpět z výletu bylo tosuper. paráda, malý od kamarádky je kus chlapa.
9. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jsem Vás tu přišla pozdravit, aspoň na chviličku, protože sedět u pc mi moc nedělá dobře :grinning: bolí mě prdel a bříško :confounded: snad jste na mě nezapoměly, jsem si s váma nepsala už strašně dlouho.

Endie - ty už to máš taky za pár :slight_smile:

Niki - jak je doma? pereš, žehlíš? nějak jsem nestihla nic dočíst, tak nic nevím.....
9. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzac ahojki neboj nezapoměly,

jo snažím, se ale k mimi věcem jsem se ještě nedostala. něják jsem se zasekala na uklidu bytu po předělávání, ale brzo se do to ho pustím. dneska jsem se dokonce vrátila z výletu a je už připravená ložnice na malování a přiděláné nové garnýže. :slight_smile:

a jak ty? zvládáš? s kluky v bříšku nezlobí moc?
9. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi koukala jsem do albíka, máš problémy s tlakem, ouvej, ale neboj, ustálí se to a ubidíš kluci budou fajn. už maj dvě kilča, tak ještě pár týdnůa budou macíkové
9. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám zvýšený tlak, beru léky, ale zatím to vypadá lépe, kluci jsou hodní, o Áčku skoro nevím, ten je tam dole bobek namačkaný, nemá ani místo, aby mě kopnul nebo něco :grinning: a Béčko, ten se rozvaluje maximálně, ten je nahoře napříč, přímo pod prsama, hlava vlevo, tělo vpravo a totáálně se rozvaluje :grinning:

ale nijak extra mě nezlobí, je to ok, akorát jsem hodně unavená, snažím se co nejvíce ležet, skoro nic už nevydržím dělat :slight_smile: hned musím odpočívat, no hlavně že máme všechno už nachystané, hotové, tak jsem trochu klidnější, už mám i tašku sbalenou kdyby náhodou něco :slight_smile: ještě musím nachystat Radimovi oblečení pro kluky do porodnice, aby věděl, co má potom dovést a vše je hotovo :slight_smile:

no každý týden už budu chodit do porodnice na toho Dopplera, na kontroly, ale zároveň i ke své doktorce.... budu se snažit vydržet co nejdéle, soufám, že do toho 36tt to zvládneme.

Ještě mám v plánu zajet někdy za bráchou do Hodslavic a dát si pizzu z Bludovic - ji úplně miluju :slight_smile: - tak jsem myslela, že bych tě cestou pozdravila :slight_smile: i Radim říkal, že by jsme vás mohli podzravit, když pojedeme kolem, ale vůbec nevím kdy to bude, my všechno plánujem tak nějak ze dne na den, z hodiny na hodinu :slight_smile:

A kde jste byli na výletě?
9. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to věřím, uvidíš vydržíš, kamarádka je těď 36 a snaží se vydržet do 38TT čeká holčičky.

chápu tvoje plánování z hodiny na hodinu, já jsem v poho, pořád někde lítám, výletuji a tak. ael musím taky začít chystat. blíží se to kvapem.

dneska jsem byla až u Vsetína za spolužačkou z výšky, má 4 měsíčního kluka, krásné odpoledne :slight_smile:

zítra zase podělám práci doma, a budu čekat na pošťáka má mi dovést nějaké věci co jsem objednala na mimi - konečně. a o víkendu jedeme na sruby, těším se, pak se tam dlouho nedostanu tak si to chci užít.

já pořád někde lítám, za 14 dní chci ještě jet na chalupu na Vsetíny k našim, tak snad neporodíme v lese :slight_smile: v klidu si vyšlápnu kopec a užiju si to. zatím na to mám odvahu :slight_smile: a i mít budu.

jsi šikovná že máš vše nachystané, já zatím vyprala jen věci co se miminku nežehlí - flaušové atd, takže deku, zavinovačku do autoedačky, tu taky, atd. ale pomalu se na to vrhnu.
9. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máš moc krásný zákoutí pro kluky, i ty postýly jsou super, ta tmavá barva, fakt paráda.
9. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek