II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
21. zář 2009

endie díky, jo bříško nahoře, co mám říkat já, malé bříško a ještě hodně nahoře, ach jo.

já chci taky do chicca, ikdyž nevím co bych kupovala. připadá mi že mám vše a nic.

musím se pochlubit mám domluveného pediatra, právě jsem to obvolala. 😀

endie
21. zář 2009

asi tě sklamu ale myslím že chuvičky už tam nebyly ale nevím to jistě už to mají spůlky rozebrané a něco už i zbalené

adellaide03
21. zář 2009

Ahoj holky,
já dnes taky spala bez wc 🙂

berryl
21. zář 2009

Niki já taky odpoledne si jedu pro razítko do průkajdy

berryl
21. zář 2009

adel ja taky, že by nám začínaly lepší časy :o)

nika
autor
21. zář 2009

je vidíš u nás razítko nepotřebuji stačí to mít domluvené.

endie
21. zář 2009

taky razítko nepotřebuju ale musela jsme si vypsat adresu do těhu průkajdy

berryl
21. zář 2009

no tady taky až tak ne, ale sestřička řekla ať se stavím, tak mě to nezabije :o)

nika
autor
21. zář 2009

to ne, projdeš se. pokud to máš tak blízko jako já tak to máš fajn, já to mám asi 5 minut pomalou chůzí.

nám bylo řečeno že stačí tel a jméno. a být domluveni.

endie
21. zář 2009

ta moje sestra s tím doktorem jsou fakt na hlavu řve po mě že přibírám ale až ted mi řekla že mám jít k zubaři a najít si dr. pro malou kdybych měla čekat naní tak jsem bezzubá 😀 a malá nemá dr

berryl
21. zář 2009

ty jo tak mám jet do toho chicca bude tam ještě něco baby?

berryl
21. zář 2009

Endie je to bordel, potom rychle od nich pryč!!!

nika
autor
21. zář 2009

berryl to je dilema co. třeba bude.

berryl
21. zář 2009

to jen kvůli té fotečky malá je sladká co?

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3931148

adellaide03
21. zář 2009

Berr no kéž by 🙂
Endie já bych taky šla hned od nich pryč.

nika
autor
21. zář 2009

endie taky bych se asi taky koukla po jiném Dr.

nika
autor
21. zář 2009

nic děvčátka jdu si sednout zase k té mašině, ať to dneska dodělám, což jo, ale dopoledne je více enrgie.

petule83
21. zář 2009

Ahoj holky,tak já jsem konečně dospala včerejšek 🙂 Já jsem včera sbalila tašku do porodnice a i když je velká,nějak se mi tam vše nechce vlézt 😀 Máte věci pro mimčo někde zvlášť v tašce?Nebo v té samé?

Nikuš teda ty jsi šikulka s tím povlečením! 🙂

Endie to asi nic moc neznamená s tím břichem si myslím.Já už ho mám dlouho dole a jsem stále 2v1.Asi až ti najednou rapidně spadne dolů 🙂 To ale já ho potom už budu tahat po zemi 😅 Ten tvůj doktor je hrozný,vyměň ho! 😠 Já jdu dneska už podruhé na ozvy 😲

Dandulko ten chlap je hrozný,zabít ho! 🙄 Je dobře,že mamince je lépe.A syn je super,krásně to o malé napsal 🙂

Bleško tak ty jsi chudinko nemocná?A co malá,nechytla to od tebe?Uzdrav se brzy!!!!!!! 😉

Jinak holky včera večer brutální posli,tak jsem seděla na baloně a prodýchávala a Tomáš přišel za mnou a dotknul se mě a zeptal se mě co se děje,tak jsem ho odžduchla a řekla mu ať jde pryč 😔 Pak jsem se mu omlouvala,že to tak samo ze mě vyšlo 😒 On prý že ho u toho porodu zabiju 😀

berryl
21. zář 2009

Peťul věci pro malého do porodnice neberu žádné, jen plenky a to jsem si jich vzala 20ks a pak Ráda doveze celé balení na druhý den. Oblečení pro malého taky žádné.

Teda ty posli Ti nezávidím, já mám hodně bolesti kříží, ale dá se to vydržet

Právě jsem zjistila, že nemám ani jednu lahvičku na sunar kdybych nemohla kojit, jakou jste si koupily???

petule83
21. zář 2009

No mě právě nejvíce místa zabírají plenky,já jsem uvažovala jestli vzít celé balení,nebo jen pár a Tomáš druhý den doveze.Tak jich pár fakt vyndám a zbytek doveze.Doufám že malý nebude do té doby moc kakat 😀 Oblečení mu neberu žádné.

Já mám všehny lahvičky od Aventu,mám 3 ty malé.Jednu jsem dostala od kámošky a dvě byly v balení s odsávačkou.A pak mám o mamky jednu velkou obyčejnou,ale tu nechám na čajík až bude prcek větší.Ale ty aventky jsou fakt super.Ještě bych brala jednu střední.

berryl
21. zář 2009

teď mi kamarádka právě radila taky ty aventky, švagrová mi chce dát svoje, ale já nechci použité!!!!!!!!!!!! tak dneska pojedu do toho chicca tak to omrknu

petule83
21. zář 2009

Ty švagrové jsou tak hodné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😝 Kup si nové 😉 V Polsku je mají o 100kč levnější než tady a já koza si tehdy tu větší nevzala 😠 Možná ještě přemluvím Toma,abychom tam ještě zajeli a to bych ti klidně vzala 😉

berryl
21. zář 2009

tak uvidíme jestli dneska nekoupím kolik to tak stojí ať mám představu 😀

nika
autor
21. zář 2009

lahvičky buď avent nebo jsou dobré a tu i mám jednu do zásoby co kdyby : Tommmee tippee je super.

berryl
21. zář 2009

v 13h jedu do toho futura to omrknout a uvidím jestli koupím nebo ne a mrknu i na ty co jsi mi doporučila Niki 😅

endie
21. zář 2009

já mám flaštičku od MAM kupovala jsem jí v DM je protikoliková atd něco jak Avent a stála mě 99,- nebo149,- ted nevím přesně ale asi jednu avent si koupím, bojím se toho že když budu kojit tak je budu mít zbytečně ty flaštičky

petule83
21. zář 2009

Jo Niki ty jsou taky dobré,slyšela jsem na ně chválu 🙂 Týnko já mám tu 125ml a stojí většinou kolem 170kč.

Holky myslete na mě,za chvilku jedem k doktorovi.papa večer podám hlášení 🙂

berryl
21. zář 2009

Petul já na Tebe myslím pořád!!! tak pak pisni
Endie děkuji 😅

nika
autor
21. zář 2009

petul budu na tebe taky myslet.
jo ty tommee jsou super, vypadaj dobře, mne uchvátily. nemít půjčenou odsávačku avent jdu i do odsávačky od nich.
já mám jen tu jednu flaštičku a jednu u odsávačky z aventu, více brát nebudu, kdykoliv jde naběhnout po cestě z porodnice do lekárny a koupit, ale to doufám nevyužiju.

jejda to je hodin. já mám došit mantinel - piplačka ty šňůrky atd. teď makám na zavinovačce.

nika
autor
21. zář 2009

já mám tu větší, jakjsem ji kupovala v polsku malé neměli, mám 260 ml, stála cca 180 na naše.