• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
fakt :astonished: já se chystám si uvařit čaj :o) tak uvidíme
24. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
líbí se mi ta písnička
život mi najednou příjde kyselý ... co zpívá ten žluťásek před super star
24. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad na tom budeš líp, takový oblíbený hrnek to odnesl ach jo. tolik let jsem ho měla, ael zase bude více místa ve skříňce :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude jiný oblíbený :o)
jdu si dát vánočku s marmeládou
kdy máš poradnu? já až v úterý
24. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
tak nevím co dnes kde bylo, ale i já měla dost děsnou noc. Na wc sice jednou, ale taky mě nějak bolelo břícho, nemohla jsem najít polpohu no děs. Teď jsem jak přejetá parním válcem
24. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Adel a noha už nebolí?
24. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berr v ortéze už nebolí asi měsíc, teď jí mám nez ortézy a taky docela dobré. Snažím se s ní aspoň nějak hýbat abych se na ní pak dokázala co nejrychleji psotavit.
24. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no to musíš, pak budeš nohu potřebovat, kolem mimi :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co Ty jinak dneska budeš dělat?
24. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aj já mám poradnu až v úterý, i endie
24. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlastně je nás více, jsem hooodně zvědavá co se tam dozvím :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však doktorka včera v poradně říkala příteli, no ono to s tou nohou není jednoduché to si budete muset vzít prvních pár dní určitě volno abyste mohl mamince pomoct s miminkem, což asi ano. Ono rozbolavěla z porodu a k tomu bolavá noha asi nebude moc příjemné, ale já to zvládnu, musím.
No já toho s tou nohou moc nenadělám což mě štve protože mám normálně chu%t uklízet :slight_smile: , ale asi to bude jen takové relaxační.
A co Tvoje noha už je v pořádku?A co budeš dělat Ty?
24. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já taky :slight_smile: uvidíme co udělá víkend na horách :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten náš prcek pěkně roste asi budeme mít větší miminko :astonished:
24. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adel tak ať příteli napíší očr - ošetřování člena rodiny - tzv. paragraf co se platí z nemocenského pojištění, až 9 dní, dle mého na to máte nárok, pokud se ty nemůžeš starat o mimi, ušetří tak dovolenou na něco jiného,.
24. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proč myslíš? berryl?
24. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noha je lepší, ale ortéza by nebyla k zahození. :slight_smile: Hlavně se můžu pohybovat a už nekulhám. Víš ono je fajn, že je teplo a můžu nosit žabky v teniskách trochu trpím, ale musím to zaklepat, je to na dobré cestě !!!
no já budu něco málo uklízet, příjde mi, že mám všude bordel a Ráda už se smál, že to není pravda asi mi už trochu kape na maják :o)
24. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky jo to mu taky doktorka radila.
já mám poradnu zase příští středu. Už tam chodím každý týden a včera tam byla chuděra paní co jim tam nejdřív omdlela a pka jí doktorka poslala do nemocnice protože měla miminko strašně moc nízko tak mi jí bylo líto.
24. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám ho až pod ,,kozama,, a cítím jeho nohy a příjde mi strašně obrovský kde šáhnu tam je :astonished:
24. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berr a kolik měříš si větší nebo menší postavy?
24. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám 168cm
24. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla 52cm 3400gr
24. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nejsi zase nějaký prcek, ale neboj já myslím, že teď už v tomto stádiu těhotenství to je normální. A odhad miminka Ti nedělají? Já vím, že to je zavádějící, ale možná by Tě to trochu uklidnilo.
24. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zkusím se zeptat v to úterý :o) ono je to stejně fuk nejde to ovlivnit :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě. Mě minulý týden kdy jsem byla v porodnici dělali ultrazvuk na průtoky a přitom mi mudr řekl, že podle ultrazvuku je mimi o týden menší než mám termín porodu, tak si člověk říká no třeba budu mít malé minmi, ale opravdu to na tom nezáleží. Klidně může ještě během toho měsíce přibrat. Jen v ten moment jsem byla ráda, že není třeba o týden větší :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak manžel má 186cm a 121kg :o) ale on posiluje, ale jako prcek byl menší než já a měl 3600gr tož jsem zvědavá já si myslím, že malý bude mít tak 3800gr a 51cm :grinning:
24. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to uvidíme, ale podle mě to je jen tak orientační, každé dítě je jiné a ty ult jsou nastavené podle nějaké normy atd kamarádce týden před porodem řekli v nemocnici že malý bude mít 3200gr a měl 4100gr :astonished: :astonished: :astonished:
24. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já i manžel máme oba silné kosti, manžel je mohutný od malička a jeho rodiče,segra jsou silnější, u nás se najde v rodině taky pár cvalíků :o) no hlavně ať je to moje miminečko zdravé a má klidně i 5kg to už mi je fuk :sweat_smile:
24. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale podle Tvého bříška mi to na obříka teda nepříjde.
Jo já vím, že je orientační, ale v ten moment si člověk řekne, uf tak to je dobře. Ale znám taky případy kdy řekli určitou váhu a miminko bylo buď větší nebo menší.
24. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kamarádka taky neměla veliké bříško a měl 4100gr a ona ho měla hodně v těch bocích no byl veliký přitom pupek měla malý oproti jiným maminkám, které pak měly prcky přes 2kg
24. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek