II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
25. zář 2009

holky já dneska už vypila přes 2 litry vody 😲

petule83
25. zář 2009

Jsem hodná,já vím,ale kašlu ho,rozhodla jsem se,že odteď už nebude mít nic a hezky bude trpět se mnou až do toho 39.týdne,ať tam je toho pak hezky nastřádáno hodně a můžem potom jet hned rodit 😀

Endie zkus,já jsem k ní taky chtěla jít,ale nakonec se mi nechtělo a Tomáš mi udělal ty fotky doma.

Týnko nikam nejdu,přijď 😀

berryl
25. zář 2009

chci na hlavní třídu do toho dětského obchodu a do drogérie ještě na nějaké nákupy, tak to asi dneska neklapne co?
co máte v plánu na víkend?

petule83
25. zář 2009

Musíš počkat až přijede Tomáš,aby mě tam hodil 😀 Bude doma do dvou hodin,tak jedině tak.Já na víkend budu asi sama 😖 Tomáš chce jít do práce,aby si naddělal práci,aby pak mohl být se mnou a prckem týden doma.Vy jdete na svatbu ne?

berryl
25. zář 2009

no máme jít, ale my se po pravdě vůbec nechce, nějak se na to prostě necítím, takže uvidíme ráno jak na tom budu(náladou) a pak se rozhodnu

no klidně i odpoledne jestli by se Ti, ale chtělo!!! nechci Tě nutit víš, třeba se na to necítíš pochopím to 😠

petule83
25. zář 2009

A v čem bys šla na tu svatbu?Já myslím,že v teplácích můžeš,je to takové blbé,ale jsi těhotná a to musí každý přece brát.Víš co,já ti dám tak za hoďku vědět,jo?Zatím se cítím celkem dobře.

blecha001
25. zář 2009

ahoj holky, přeji pěkný den při pátku 🙂
já nějako ted furt nestíhám.. jen kojím, přebaluju, rychle se najím, osprchuju a odpočívám. V noci jsem zase propotila košili, tak doufám, že zase na mě nic neleze.. 😒 ale cítím se dobře, teplotu raději neměřím 😅
a jak se máte vy? Co tady nového? Nestíhám dočítat..

berryl
25. zář 2009

peťul ok dej vědět
no mám nachystané šaty, nebo sukni a tričko mám i kalhoty takové ty černé z teranovi a nim něco, podle počasí, oblečení mám vyřešené, ale mi se prostě nechce celkově mezi tolik lidí víš!!!

ahoj bleško, no je to mazec co? já si to ani nedovedu představit jaké to bude až budu doma s malým a vše se bude točit kolem něj a nedej bože ještě chytnu horečky atd. obdivuji každou maminku a smekám

adellaide03
25. zář 2009

Bleško ahojky změň si profil už tam máš 45tt 🙂 je bezva, že si malou užíváš.

blecha001
25. zář 2009

berryl: tak to vypadá dobře s tím návrhem nezvyšování.. no ono je před volbama tak se asi snaží co? Tak jsem na to zvědavá. A jednou když už nastoupíme na RD tak už nám to měnit nebudou, nebo když to pak změní, tak to změní všem ty podmínky?

berryl
25. zář 2009

já si teda myslím, že to platí až pro ty nové a těm co to už využívají těm na to nešáhnou, ale kdo ví, tady je možné všechno že?

včera jsem koupila v sekáči malému úplně bomba novou košili s dlouhým rukávem a Rádovi se moc líbila, jen mi na to řekl, že musím taky koupit takovou i mu, aby nechodil vedle malého jako šupák 😀

blecha001
25. zář 2009

berryl: no právě, v tomto státě je možné opravdu všechno 😒 tak uvidíme.. ještě by se mohli dohadovat tak půl roku v r.2010 co myslíš? 😀
jéé a máš ji vyfocenou?

blecha001
25. zář 2009

berryl: no my ještě právě nemáme žádný systém... ani nevím, kdy ten systém naskočí 😀
adel: jééé díky, změním 🙂

berryl
25. zář 2009

nemám :o( teď se pere, ale je parádní

berryl
25. zář 2009

bleško jak si na tom s bříškem spadlo ti už trochu a co váha? a nalila se TI prsa?

blecha001
25. zář 2009

berryl: tak aspon popiš 😉 dala jsem pak nějaké fotky do alba, tak mrknete.
no s váhou už jsem na původní váze, bříško ještě malé mám, ale to se stáhne asi časem si myslím. Nebo pak cvičením. Ani se mi neudělaly strie. A prsa mi tak připadá od včera že se postupně nalívají.. tak se furt pozoruju 😀 měla jsem prsa kde nic tu nic a za chvilu ze mě bude Dolly 😀 😀 😀

berryl
25. zář 2009

je světlá a má kostičky, vyfotím ji a hodím pak do alba, jen nabiju baterky

to je super, to bříško asi trvá trochu déle a i na váhu se nemá spěchat 9 měsíců se postupně přibíralo, tak to taky půjde pomaleji

a jinak se cítíš už lépe?
tak dolly jo to bude mít manžel radost 😀

berryl
25. zář 2009

to je prďolka malá :o)
tady se taky dostávají vzorečky, tak uvidíme odzkoušíme a třeba nám pak něco padne do oka a cumlík dáváš?
dneska jsme zrovna s holkama řešily jestli prcka v noci budit na kojení a prý ne, když spí tak ho nechat

blecha001
25. zář 2009

berryl: jasně ;) pak mi když tak pošli odkaz do IP. No já si taky myslím, ale u mě šla váha nějak dolů a to vyloženě žeru... víc jak v těhu.. mám furt nějak hlad. To asi tím kojením si myslím. Kdyby se mi ale tak dobře chodilo i na záchod. Jj už se cítím lépe, ale i tak musím odpočívat, bordel co tu je musím přehlížet, ale kolikrát je to těžké 😅 Ale je fakt, že kdysi ženy v 6ti nedělí umíraly.. tak asi proto se v tom 6ti nedělí žena musí opatrovat. Ale kolikrát mi to jde těžce, zvlast když mám pocit že mi nic není 😀
no manžel si myslím, že prsa nějako neřeší 😀 ale už začínám mít na něj chuť.. jsem v těhu vůbec neměla chut sexovat. Ale jeste musíme vydržet 🙂 a manža si asi už zvykl 😀 😀 😀

holky, jaké máte chůvičky.. jestli teda máte?

berryl
25. zář 2009

bleško my chůvičky teprve vybíráme, takže neporadím
určitě je chci máme pejska a kdyby dostal třeba průjem a já potřebovala vyběhnout ven tak ať ji mám v ruce, navíc máme ložnici daleko od kuchyně, takže pro klid duše budeme kupovat, prý na značce nezáleží, jen ta vzdálenost a hlavně ji může rušit vysílačka třeba od sousedů, my si chceme nejdříve půjčit a vyzkoušet a pak se rozhodneme

no hlavně neuklízej a opravdu odpočívej co to jde ať neskončíš někde v nemocnici!!! a maminka z OV za Tebou přijede?

blecha001
25. zář 2009

berryl: no ono se říká, že cumlík kazí techniku kojení, ale vzhledem k tomu, že mám debilní bradavky a přesto, že jsem od 4měsíce těhu nosila formovače bradavek, tak mi nic jiného nezbylo než použít chrániče bradavek. No malá si na to superně zvykla, spíš jsem ji nemusela ani přemlouvat... spíš byl boj, než uchopila bradavku. A je to super, bradavku nemám ožužlanou, nebolí mě pak a taky se nemusím bát nějakých retencí nebo jak se tomu nadává.. jedno je mastitida a to druhé?
no a když si zvykla na ty kloboučky, tak to je stejný matroš jako dudlík, tak dávám i dudlík.. ji to uspokojí. Hlavně když jsme byly v porodnici a byla vzteklá a chtěla pít, tak když byla vzteklá tak nepila.. byl to boj.. takže jsem ji prvně musela ukonejšit dudlikem a pak rychle vyměnit za prso s kloboučkem.. no byl to boj.. kolikrát jak máchala rukama, tak klobouček shodila.. no spocená jsem byla z toho až za ušima 😀

no my jsme klesly s váhou, tak já budila, ale ted už taky nebudím. Záleží asi případ od případu. Když budeš vědět, že ti prospívá, tak proč budit 😉

blecha001
25. zář 2009

berryl: jj přijede příští týden. M. už jde v ut do práce, tak tu bude mamka 🙂 a jsem tomu ráda. Jinak bych nestíhala vůbec ani jíst 😒

berryl
25. zář 2009

super děkuji za radu, přibalím teda dudlík sebou do porodnice i když jsem zvědavá jestli mi dovolí ho prckovi dát, to se zjistí

tak hlavně, že je malá spokojen a Tebe to tak nebolí!!!!!!!!!!!!!

berryl
25. zář 2009

tak to je super moje maminka si taky šetří dovolenou a bude tady a jak odjede tak pak manžel 🙂 jsem moc ráda, maminka je maminka a hlavně poradí, navaří a pomůže

blecha001
25. zář 2009

berryl: no my ho taky měli zakázaného.. dávala jsem ho tajně 😉 a tvoje mamka dojede odkud? Vy nejste všichni v OV? No prááávě, poradí, pomůže a navaří 🙂

taky uvažuju, že bych pak chodila pro obědy do jídelny, na doporučení mé sestry... taky tam chodila.. procházkově dopolko malou uspím, zajdu pro obídek a odpolko můžem zase vyrazit ven. Jenže jsem se byla ptát v té škole a málem jsem se tam ztratila.. no co málem.. musela jsem se ptát asi 3lidí jak se dostanu ven.. bylo to hrozné bludiště.. tak nevím no 😅 ale třeba si pak zapamatuju cestu 😀

blecha001
25. zář 2009

tak pak dej vedet jaký typ těch vysílaček jste si pak nakonec pořídili 😉
já se jdu na chvilu natáhnout jak malá ještě chrní, muž šel pro přímotop co budem mít půjčený od známých, až přijde tak udělá dnes lečo. Tak mam jeste chvilu času.

tak zatím papa a držte se skoromaminy 🙂

berryl
25. zář 2009

tak já slyšela hodně dobrého na tyto:
http://chuvicky.heureka.cz/chuvicky-mbf-1111/

naši bydlí v Havířově což není tak daleko!

no právě já vím, že to nechtějí vidět ty dudlíky, s tím chozením na obědy to je super nápad, tak uvidíš, jak se Ti přes zimu bude chtít

pa a odpočívej!!!

dandulka1
25. zář 2009

Tak jsem vás jen rychle dočetla. Malej je s Julči hotovej 🙂 Leží v posteli a kouká na pohádky a ona u něj spí. Jdu taky. Kloboučky jsem si objednala taky, prý je to dobrý mi říkala sousedka. Sehnala jsem 2 kusy od Aventu i s pouzdrem za 50 kč. Chůvičky vybírám už dlouho a asi zvítězí tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25539405&tab=1 už jsem na ně dostala od panimámy peníze tak je musím objednat.

bleško jsi šikula jak vše zvládáš.

Jdu spát, zatím pa

dandulka1
25. zář 2009

berryl - ted jsem koukla na ty tvoje chůvičky a jsou u nich v nabídce jako hodně podobné (tam píšou alternativní) i ty co mám vybrané já, jen o 4 stovky dražší.