II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
25. zář 2009

berryl trénuješ dýchání co učili v kurzu?

berryl
25. zář 2009

u mě to teda přežít nešlo 😖
hlavně mě šlo slyšet až na chodbu a to jste měli vidět ty lidi co tam seděli v čekárně .o) jsem vyšla celá mokrá na tričku krev na puse ještě taky, v ruce plno kapesníků s krví a do toho jsem hned volala tatínkovi a nic jsem mu neřekla, jen jsem začala plakat, tak ještě, že věděl kde jsem nastartoval auto a přijel si pro mě. Celou tu dobu jsem seděla v té čekárně a taťka jak přijel tak se mě prý leknul, hlavně tu krev jsem měla všude a už mi to opuchalo všechno!!! no pro mě doslova horor a praskla mi i žilka v oku, Takže od té doby jdu k zubaři jsem objednaná a nakonec tam nedojedu, dostanu strach. Jenže na to manžel přišel, tak mě tam vozí 😒

berryl
25. zář 2009

dýchat mi jde, ale bez bolestí, tak jsem zvědavá až to příjde jestli mi do toho bříška to dýchání půjde 😅

nika
autor
25. zář 2009

tak u nás je to ze zubařem obdobné ale u manžela.

pro mne když byl problém byl zubař vysvobození, jednou jsem se musala vráti z dovolené, praskla mi osmička vejpůl, dalo se to ael pak na dovolené, i přes 7 brufenůa xx panáků - a to tvrdé nepiju jsem nebyla schopná bnolestí ani dýchat jsem musela - to bylo vysovození.

podruhé ty kanálky či co to bylo taky, ale to teda bolelo, já nevěděla co, injekci mi mi niko nenabídl, trochu sadistická zubařka, taky to bylo naposledy co jsem u ní byla.

berryl
25. zář 2009

všichni to jsou sadisti a dělá jim to dobře :o))) ne teď mám super zubařku je parádní, hodná nebolí to, ale i tak já to mám prostě jako trauma a už to tak bude asi napořád

nika
autor
25. zář 2009

a nedělá ti to zle? a co dýchání k potlačení - budď pejsek nebo lokomotiva, ne při kontrakcích? to taky zkoušíš?

já zkouším uvolňování pánevního dna, to je masakr ale pokroky jsou, i to dýchání k uvolnění, pravidelně večer v pelíšku a mám pocit že vydechuji už 2 x dýl než na počátku.

kdo ví jak to budem zvládat pak.

nika
autor
25. zář 2009

😀 😀 😀 😀 každý si něco nese, já do těchto dvou zážitků měla obdobu, jako dítě mi totiž bez umrtvení a vůbec nějakého upozornění jedna zubařka jen tak řízla do dásna - měla jsem tam zánět, hnus. taky jsem pak utíkala z čekárny, než jsem pochopila že tam prostě musím a ikdyž to bolí tak tam pomáhaj.

taky si nemůžu stěžovat, ta co mám je super.

nika
autor
25. zář 2009

tak si dávám 3 šálek maliníku, zvažuji jestli ho vést sebou na chatu nebo tam natrht čerstvé listečky z lesních malin, co myslíte?

berryl
25. zář 2009

my děláme lokomotivu a taky je to čím dál tím lepší, ale to uvolňování mi moc nejde

juj začínají mě bolet zuby :O(
no nic jdu hodit sprchu a do pelechu, dobrou holky

nika
autor
25. zář 2009

ok končíme s tímto tématem.
my obojí každej co se mu zamlouvá více, pejsek nebo lokotka 🙂

to uvolňování je šílené, ta naše tomu říká výtah - jezdíme do druhé patra a pak zpět do přízemí a suterénu, fakt sranda, ale jinak to sranda samo není.

berryl dobrou a zítra si užij tu svatbu, jdi uvidíš bude to super rozptýlení v našich dnech očekávávání, má být krásně, tak co vezmi manžu a užij si to.

verusinek
25. zář 2009

😉 Holky teda jako koukám, že na zubaře má málo kdo hezký vzpomínky, však to jsou sadisti všichni do jednoho 😉
Já jsem se vždycky cejtila blbě v pozici toho kdo pomáhá tomu tyranovi držet hlavu atd.... 😔 zuby jsou prevíti.....
Niky já maliník nesmím ☹ aby tam ještě maličkej vydržel těch 14dní minimálně, pak už prý jo, ale teď ne, vlastně nesmím nic 😅

nika
autor
25. zář 2009

to jo, u tebe je to jiná, nás porodní asistentka upozorNovala že když to na porod není tak se nic nestane, nevyvolává porod, jen uvolňuje. neboj malej si dá říci a počká na toho, 23. jsi psala?
ty jo abys neporodila dříve jak já 🙂

nika
autor
25. zář 2009

tím nemyslím začátkem října ale že bych já měla bříško třeba do 23. ty jo. 🤐

verusinek
25. zář 2009

Berryl dobrou noc ....
Niky no když já se právě rozvolnit víc už nesmím 😀 no krajní termín je 9.10. pak už to je fuk, ale já bych chtěla vydržet do 23. 😀 uvidíme, jinak jsem říkala, že stejně nakonec budu ještě přenášet.....

nika
autor
25. zář 2009

tak doufám že když nic nemůžeš tak že to dodržuješ. hlavně ať je konec 36 tt a pak už to bude fajn. neboj. on si to malej rozmyslí lést na svět dříve, musíš mu pěkně vykládat jak je v bříšku dobře, teplo, světlo akorát, vnímá tebe, a je mu fjan, co venku, zima, cizí lidi, všude moc prostoru, no nic co stojí zato vylejzat dříve.

kalerat
25. zář 2009

Nikčo já jsem si taky na chatě trhala čerstvý maliník, takže doporučuji 😉

nika
autor
25. zář 2009

kdo ví veru, jak to bude, švagrovka oba kluky přenášela.

mne se líbí 11.10.09 je to neděle a pěkné datum 🙂 jen aby to taťka stihl, 10.10 je v ostravě orientační běh, jede tam s dětmi oddílu, a je to i snad mistrovství republiky, tak snad když už to má přijít tak aby to stihal.

teda pokud nebude někde mimo pracovně že.

nika
autor
25. zář 2009

ahojki kalerat, je tebe jsem neviděla, koukám že mne tu sleduješ a hlídáš, kočko jak se máš?

kalerat
25. zář 2009

Nikčo, ale prd, nešmíruji, jen jsem viděla tvoje jméno na hlavní stránce a tak jsem se sem doklikala 😀

verusinek
25. zář 2009

Niky no uvidíme, ale do půli října by tam zůstat mohl.... no snažím se dodržovat být v klidu, ale jen když jsem doma 😅 , jinak jako když je mužíček v práci, tak courám, ale zase už vím, kdy jako konec a alespoň na momentík se posadit.... takže v poho a od minula se to nezhoršilo nijak zvlášť, takže to bude v poho..... JInak datum máš vybrané krásné 😉, u nás má malej od strejdy zákaz vylézat 6.10. to má narozeniny on 😀 (brácha je mu 13 😀)
Kal ahojda, jakpak se máte???

nika
autor
25. zář 2009

já vím, si dělám srandu . do 😀 ufám že se Vám daří dobře, a jste v pohodičce. malej roste jako z vody co.

nika
autor
25. zář 2009

teda to věřím, my chceme vyplnit mezeru, 1. 10 je můj děda, 4. můj táta, 16 synovec 20 další synovec, takže je to jasné ne.

nika
autor
25. zář 2009

veru to je hlavní 🙂 by tam malej zůstal co nejdýl. stejně já pořád nevěřím těm týdnům taky, enní to možný, na jednu stranu se těším na druhu bych si bříško nechala.

verusinek
25. zář 2009

Niky no je to síla, uteklo to hrozně rychle, já bych si bříško nechala, ještě tak asi před 3 týdny, teď už si přijdu jak kulička 😅 😀 takže už se těším na bobíška malýho 😵

kalerat
25. zář 2009

Ahoj veru, jak se vede?

Niki daří se nám dobře, malej roste hrozně, kde je to malý miminečko. Dneska viděl na obloze balon a pak si šli s tátou hrát a já jsem mezitím vytírala, když už mohli ven, tak šel Kubík hned k balkonu a křičel bal bal a chtěl se na něj ještě podívat, ale on už tam nebyl.
Teď se neskutečně rozkecal 😵

A co vy?

Když jsme u těch porodů, tak Kubík se narodil 8 dnů před termínem, takže super!

nika
autor
25. zář 2009

já si ho konečně užívám už mi nikdo neřekne - tys zas nechala břicho doma 🙂
i dneska volala mamka že nemám nic na chalupu brát, jen ať sbalím bříško a přijdu 🙂

verusinek
25. zář 2009

Kal vede se skvěle, moc se těšíme na to až bude malej venku,
koukám, že Kubík je šikulka 😵 😵

nika
autor
25. zář 2009

no my máme se fjan, vidíš sešly jsem se s veru na stejno s těhulkováním a já jsem moc ráda, známá tvář je super, že veru.
co my, řešíme těhu problémy, které naštěstí nejsou moc velké, výbavičku, atd. no vzpomeň si na sebe tak v loni v květnu a budeš vědět.

to věřím, budď ráda, hlanvě aby jste byli zdraví všici tři i s tátou.

kalerat
25. zář 2009

Veru to je fajn, věřím ti, že se moc těšíš 🙂 Já se taky těšila 😵

nika
autor
25. zář 2009

já se taky těším na to naše překvapení, ikdyž teď si to fakt užívám, jako celé těhu. opravdu. 🙂