• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
dobré ráno já tu už straším dlouho,opět trhaná noc. Pravidelně se malý ve 3h budí a pak se vrtí a já už pak nemůžu usnout :o( za chviličku jedeme nakoupit a pak k mým rodičům. Blesko chudácku,tak dneska nějak prezij den a at je noc lepší!
28. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné pondělní dopoledne holčiny. Bleško tak koukám že ej to jak na houpačce, co. ale neboj uvidíš brzo se Vám ustálí režim a bude líp.

já dnes budu vyvařovat, a odpolko jdu an předporodní kurz, těším se. a pak se mi vrátí nečekaně manža.měl dojet až v pátek ale zase se něco změnilo. tak kto ví kdy uteče :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sváteční dopoledne :slight_smile:
Niky vidíš to budete mít taťku doma už dneska :wink: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ale tuším že zase asi brzo odjede. poznám to ale i tak se těším, na každý okamžik.
a jak ty veru jak si to s taťkou užíváš?
28. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky, jej a kam by zase jezdil :unamused: hezky bude s váma doma a basta :angry: :wink:
Já mám mužíčka v práci :frowning2: normálně je pondělky doma, ale kolega si vzal dovču, tak tam musel, ale naštěstí jen do jedný....
Tak zatím koukám po internetu po nějakém fotoateliéru a furt nevím, zda se nepůjdem nechat vyfotit s pupíčkem..... :confounded: :sweat_smile:
28. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru to asi nepůjde, buď může dát výpověď nebo jet, není na výběr, dnešní svět je takový :slight_smile:

veru tak to je mi líto. ale bude brzo doma.

focení jsem taky chtěla ale kašlu na to. něco foteček mám s pupíkem, a budem to řešit až na vánoce s miminkem společně.
28. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl: díííky moc.. čekám až přijde M. s mamkou, jel ji naproti na nádraží... dělám franc.brambory.. ty se pečou samy :sweat_smile: a už se těším až si po obědě lehnu.. snad mi to malá dovolí :sweat_smile:

nika: no já pevně doufám... už jsem se těšila, že už to tak zůstane.. no asi jsem se spletla :grinning:
a kam tak manža furt jezdívá? Tak si užij předporodní kurz :slight_smile: já tam chodila moc ráda. A co vyvařuješ? Mě už nějak dochází nápady a hlavně co by kojící spoustu věcí nemůžu :unamused:

holky to je teda svátek bez chlapů co? ... no hlavně, že už je budete mít brzo doma :wink:
veru: no já bych taky chtěla nechat udělat profi foto s malou... nemáte tip kam zajít? Až budu po 6ti nedělí v OV, že bych něco podnikla :wink: a taky se můžem setkat :slight_smile:
28. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bleško nějaké kontakty na dvě fotografky v ově měly holky, taky z jiné diskuze, buď endie nebo berryl ti určitě daj tel.

bleško chlap jezdí pryč služebně, všude po republice, naštěstí - v nimulosti hodně jezdil i do zahraničí. uf to už je pryč, ikdyž klepu protože člověk nikdy neví.
a mám trochu strach aby stihl porod, k vůli práci už promeškal spoustu pro mne důležitých věcí v životě, jako moje promoce atd, ale co naděláme že.

je fajn že budeš mít mamku u sebe.

já se s mamku předběžně domluvila že mi pomůže s uklidem :slight_smile: je zlatá.
28. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co vařím, snažím se si teď užívat co pak nebudu moct, takže bramboračk s houbami, a bude dušená mrkev s bramborem a kuřecím masem. a ejště upeču štrudl
28. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky já vím je to děsný :frowning2:
No já našla právě docela pěkný fotky má a i cenu slušnou, tak uvidím jak se dohodnu s mužíkem, já mám taky nějaký fotky, ale chtěla bych abychom na nich byli "všichni tři"..... no já bych chtěla teď, pak nějak po šestinedělí no a pak v roce..... přeci jen ty fotky z těch ateliérů jsou takový jinačí
Bleško bohužel já neporadím, jsem přeci jen trošku dál od vás :unamused: , ale teď jsem ti koukala do albumku a malá je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru co ty vyvařuješ dneska?
28. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo veru tobě to sluší, jsi kočka maminka, a bříško máš neuvěřitelně malinké. prostě akorát domeček pro maličkého :slight_smile:
28. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky děkuji jsi hodná :dizzy_face: já si připadám spíš jak hrošík teda :grinning:
Já dneska nevařím, teda vlastně ani včera jsem nevařila, včera jsme byli u našich a dnes jdem k R. rosičům na obídek a zítra taky nevařím, protože jsem včera vyfasovala jídlo od maminky :grinning:
Jen teď přemýšlím, jestli nepojedem někam pryč, fotit podzim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru jasně, je krásně, zítra už se má ochladit, ale podzim to ještě uplně není, na chalupě byly málo zabarvené stromy, vidím to tak ještě 3 týdny a pak to bude ono, ael to už se asi nikam moc nedostaneme :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to se máš, že nemusíš vařit :slight_smile: je to pak pohoda co.
28. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no s tím vařením je to fajn, přeci jen si odpočnu :slight_smile: , akorát dnes bude díky mužíčkovi oběd takový pozdní, ale to neva....
No tak jsem ho udyndala a někam se vyrazíme podívat, tady už ty lístečky začínají být krásně barevný :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si užijte odpoledne, já jdu něco dělat, aztím pa
28. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky ty to nepřeháněj a užij si manžílka až se ti vrátí pa :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj nebudu, mám tu jen pár maličkostí a pak bych měla ještě než půjdu do kurzu zajet k babi s dědou kuknout na ně co dělaj :slight_smile:
pak na kurz a jak z něj příjdu snad už bude manžílek doma :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky ne nebudu a máš rozplánované celé odpoledne :grinning:
No jdu se obléct a pomalu půjdu na ten obídek.... tak zatím pa pa :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky my právě dorazili od rodičů,tašky plné jídla no parada :o) zítra budu mit křenovou omáčku s uzenym,to už jsem neměla snad sto let. Blesko je tady jedna super fotografka,taky se tam chystáme pak všichni tři. Je z Poruby,ateliér má doma a cena je 500,-fotky fakt krásné,tak Ti pak dám číslo. Jinak fakt super,že už mám na cestě maminku,to bude hned lépe!!! Jinak já se dívám na pohádku a Radimek vyrábí přebalovací svůj pro prcka :slight_smile: zatím pa pa
28. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar lásky :grinning:

tak nemoc trvá :angry: jsem hotová ale teploty nemám, dohádaná s manželem místo 3-tího dojede možná až 13-tého :angry: :rolling_eyes: takže prostě rodit budu sama, na naše víročí si nevzpoměl no jako když se se... tak se ser.. :rolling_eyes:
28. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie! To mi je tak líto a vím, že tě to musí štvát! Ale musíš být v klidu,kdysi se rodilo bez chlapů a já mám plno kamarádek co taky rodily bez chlapa a u mě je možné,že se tam ten můj taky nedostane a nedá se nic dělat! Však to zvládneme i bez nich ne!nebo si vem nějakou kamarádku kvůli podpoře a fotek co?měj ji v záloze.
28. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie tak to je mi líto, a nebo uvidíš ještě se to změní a nebo prostě Adélka počká :slight_smile:
na výročí můj taky letos zapoměl.

jinak kurz dneska super. kojení, ještě bude jedna lekce ael kdo ví jestli ji stihnu že.
28. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mi je dneska tak divně,malý úplně minimálně spí a pořád se protahuje a není to teda vůbec příjemné :o( jsem z toho taková podrážděna! Niki tak to je fajn,že se Ti ten kurz líbí.
28. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá co zítra u mudr, to tady zítra plno novinek
28. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer :slight_smile:
endie, neboj ono to nějak dopadne :wink: a s tím výročím CHLAP :wink:
Berryl koukám, že dneska máš taky akční miminko :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak naše mimi je jak kdy akční, někdy hodně a někdy méně.
jdu kukat na telku a kecat s manžou, když už ho mám konečně doma.
papa zítra,
taky mám Dr. tak se pak ozvu.
28. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky tak ať je vše v pořádku a užijte si krásný rodinný večer :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to dneska takové jiné,jako by mi všude tlačil a mě dneska nějak bolí celé tělo,taková ta únava! Má se ochladit, ale ne na dlouho. Dneska bylo moc hezky co?
28. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek