II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
29. zář 2009

dan to tak uteklo!!! Niki žirafa je celá.

nika
autor
29. zář 2009

dan ok, tak jen 10 dní. 🙂 beztak budeš první s miminkem u sebe tady z nás.

endie
29. zář 2009

jsem zde, ty jo mě přepadla nějaká žravka 🤐
dan\. taky si myslím že budeš první s miminkem 😀 u mě to vypadá na dost dlouhé přenášení

nika
autor
29. zář 2009

endie neříkej hop dokud nepřeskočíš. kdo ví.
já se taky přejedla šunkošfleků, ach jo bolí mne bříško .-)

endie
29. zář 2009

malou mám moc nahoře, tlačími dupinku mezi žebra 😝 😀 , já sem se přejedla tyčinek jsem na ně dostala takovou chut 😉

nika
autor
29. zář 2009

tak naše mimi je tak cca na dlaň pod žebry

berryl
29. zář 2009

jen si dejte do čumácku,já jsem snedla maso a teď bastim jablko. Endie no uvidíš,ale kdo ví v sobotu má být úplněk a to se budou dít věci. To je šílené holky už to nejde zastavit a budou z nás maminky :o)

nika
autor
29. zář 2009

no právě, aby se to nezvrtlo, ale můj táta by byl asi rád, v neděli má narozeniyn to by byl dárek - vnoučátko, nene. chlap je pryč tak nic nebude.

nika
autor
29. zář 2009

berryl nejde, a já si to bříško tak užívám, 🙂

endie
29. zář 2009

mě mamina předpověděla že to bude dneks a prd 😀 no mohl by mít ten úplněk vliv 😀 😀 se začínám dost bát toho porodu jak jsem byla v klidu tak ted mám třepavku 😀 jo jinka se mi zdal sen že místo vakuemprese nebo co to je mi dělali nějaké háčkování 😀 normálně mi tam vrazila háček na háčkování a chtěla malou vytáhnout, to jsou někdy sny 😀

nika
autor
29. zář 2009

endie neboj se, musí ven a bude to pohoda, nezapoměň,

berryl
29. zář 2009

ty jo hackem :o) takový ten vnitřní strach máme asi všechny,člověk neví do čeho jde hlavně se bojime komplikací,se pořád modlím at je vše v pořádku!!!

nika
autor
29. zář 2009

ber souhlasím, prostě výhoda že nevíme do čeho jdeme, to je výhoda, ale jinak si myslím že toho víme až moc, ne.

endie
29. zář 2009

já toho na můj strach, jsem hrozná poseroutka a měkon vím hodně moc až nezdravě moc 😀 ale jak říkáte hlavně at je všechno v pohodě a naši miláčci zdravý

nika
autor
29. zář 2009

bude endie neboj, vše dopadne dobře a budeme mít zdravé miminka a my to zvládneme co nejlépe.

berryl
29. zář 2009

to jo,ale každý porod je jiný! Kdyby byl každý stejný,tak by to bylo lepší 🙂 no nic jdu hodit sprchu a lehnout si k tv zatím pa

endie
29. zář 2009

taky se jdu sprchnout a leehnout štípou mě oči dobrou noc a pohladit bříška za mě 😉

nika
autor
29. zář 2009

tak pa holky, já se relativně probrala, 🙂
pohladit všechny bříška a co nejvíce odpočívat a dobře spát papa

berryl
29. zář 2009

niki už sis koupila ten fenyklovy čaj granulovany?

petule83
29. zář 2009

Ahoj holky,tak jsem tu.Dneska hrozný šok u doktora! 🙄 Lehla jsem si a sestra mi zapla ten monitor a v tu chvíli mi začlo děsně tvrdnout břicho a co bylo nejhorší,srdíčko bilo pomalu a špatně a jakoby přestávalo ☹ Děsně jsem se vylekala a sestra taky,tak mi chytla břicho a řekla mi že ho mám tvrdé a že to je divné a tak musíme miminku dodat kyslík.Začla se mnou dýchat do břicha a volala doktora.Ten přišel a koukal mi do průkajdy a pak na ten monitor a říkal že to je špatné.Holky v tu chvíli by se ve mě krve nedořezal ☹ Ještě chvíli jsem se setrou dýchala a začlo se to lepšit,srdíčko začlo bít hezky.Chvíli nade mnou oba stáli a ptali se mě,jak často mi tvrdne břicho a že se uvidí,že se dneska natočí delší monitor a pokud to bude celou dobu špatné,tak půjdu do nemocnice a malý půjde ven.Naštěstí se to zlepšilo,ležela jsem tam třičtvrtě hodiny a celou dobu už mu bilo hezky a tak jak má.Pak mě doktor prohlídnul,řekl mi že čípek drží pevně a na porod to prý nevypadá a že jakmile mi opět začne tvrdnout břicho,musím dýchat a dodat miminku kyslík.Prý se nic neděje,nemám se bát,ale napsal mi magnesko a mám ho pít denně pomalu půl hodiny po doušcích jednu sklenici.Kontrola opět za týden.A stěry dobrý,streptokoka nemám.Holky ale já jsem z toho úplně v háji,hrozně mě to vylekalo,nepřála bych vám to nikomu zažít a slyšet,jak to srdíčko bije z posledního 😢 Dost se bojím,ale asi kdyby to bylo hodně vážné,tak by mě přece jen dal do té nemocnice 😕 No hnusný zážitek,venku jsem to pak ještě rozdýchávala a Tomáš byl z toho taky špatný,jak jsem mu to říkala 😒 Holky já nemám dnes sílu vás dočítat,jdu spát,jsem z toho nějaká v háji 😖 Zítra vás dočtu.papa a hezkou noc

berryl
30. zář 2009

petulko Ty mě děsís! Muselo to být hrozné,zlato odpocívej,dychej a kdyby něco radeji jdi do nemocnice at Ti natočí monitor,vís jak radeji 10x do nemocnice a domů,než aby bylo pozdě! At máš jistotu, že je vše v pořádku!možná to byla náhoda těžko říct,drž se a pohlad Vojtíska :o)

nika
autor
30. zář 2009

teda petul, šoky ti povím. a jak jsi ležela, na boku nebo jak, ach jo. ale hlavně že víš jak to rozdýchat. a jak píše ber raději hned do porodky.

ber čaj jsem nekupovala, ale dneska mám v plánu vyrazit na nákupy po městě tak snad.

jinak krásné ránko, já měla noc super, jen už jsem zase sama, ach jo.

berryl
30. zář 2009

dobré ranko Niki :o) jsem celkem vyspaná a vidím, že Ty taky
tady mrholí, chmurné počasí
dneska se chystám na trvalou na řasy už to mám opět rovné 😒

nika
autor
30. zář 2009

ty jo ty o sebe dbáš. taky jsem chtěla na obarvení a ke kadeřníkovi ale tak semi nechce. asi příští týden 🙂

tady ráno o půl páté docela lilo, jak manža odjížděl. vyspaná jsem jen jednou v noci wc, pak vyprovodit manžu, myslela jsem že neusnu a usla do sedmi a vykopala se až teď z pelechu, přemýšlela jsem o blbostech 🙂

nika
autor
30. zář 2009

včera jsem kecela na skype s kamarádkou co rodila u nás, tak mám další rady atd. tak jsem klidnější.
jo a taky mi včera nabídli troji známí že kdykoliv bych cokoliv potřebovala tak ať volám, když je manžel pryč. 😉

berryl
30. zář 2009

tak to máš super se známýma, takový kamarád na telefonu se vždy hodí :o)

nika
autor
30. zář 2009

přesně tak. 😀 ale využívat je nechci 🙂

dandulka1
30. zář 2009

Ahojky....
nika - včera jsem byla u kadeřníka ostříhat. Barva ti chytne špatně, včera mi i vysvětloval že po porodu až tak za dva měsíce na barvu a střih, prý to 2 měsíce trvá než se srovnají hormony. On je takovej jinej, asi buzik, ale k ženským super. 🙂 Je přímo v salonu, dělal vlasy na miss a třeba i Pergnerový. Je šikovný. 😉 Jak můžeš mít pod žebrama tolik místa, nechápu. Já mám malou snad až v krku.

Moje noc se nedá popsat. Co hodinu to vzhůru, od 4 do ted úplně. Jsem jak pitomá, jdu spát. Petr odjel na 3 dny na školení tak jsem taky sama. Ale mě to teda nevadí, mám méně práce a klid když jsou oba pryč.

Petul - ty umíš postrašit. Já se ted taky víc hlídám, včera jsem 4 hodiny neměla pohyby tak jsem bříškem zatřásla a měla jsem je skoro celou noc. 😒

Jdu spát, padají mi oči a julinka už to po snídani zalomila. 🙂

berryl
30. zář 2009

holky já mám to břicho pořád nahoře, Ríša se ven nechystá ani náhodou 😲

nika
autor
30. zář 2009

dandul, prostě je dost místa jinde.
tak já musím říci že pohyby teda sleduju a sem tam je to děs, jak mimo spí a nic, a š´touchání nepomáhá, ale zaručeně probere, hlt ledové vody, nebo jídlo, to je pak tanec.

já jak kterej den, asi jak je více místa tak se hemží. dneska je až k žebrům 🙂