• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
endie, já jsem taky bledule a nosim nejradši černou, jen v těhu se mi rychle vymeje, mívám to takový vyblitý do šeda tak jsem dala tmavě hnědou, ale jinak ti tmavá bude moc slušet :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie Tobě sluší prostě obojí :astonished:
30. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dám tmavou a kdyby něco tak hodím melír a hotovo, přinejhorším se mě malá lekne a vyleze :grinning:
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie a budeš dávat hnědou nebo černou? mě na černý vadí že nejde přebarvit :unamused:
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka mi koupila tmavě hnědou, jsem zvědavá jak to chytne na ten melír abych nakonec nebyla zrzavá :grinning:
30. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš
tož z nás se už smaží bramboráky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo vy jste ukacané :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky psala mi bleska,mám Vás od ní moc pozdravovat. Bohužel dneska byla u lékaře a vyfasovala antibiotika. Má opět zánět v prsu,tak chudácek leží.
30. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berr ach jo, to je mi líto :frowning2:
jinak co jsi napsala bylo pěkné berr před tím.

já se rozhodla že nasmažím řízky do mražáku, pro případ pobytu v porodnici ať tu ten můj chlap neumře hlady. a uvažuji co ještě navařit a zamrazit, co by bylo dobné.
30. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem tak jsem vlastně pár hodin dneska pochodila venku a teď se tu trápím, musela jsem si dát vanu, nemůže skoro chodit jak mě to všechno bolí au au :confounded:
30. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl no jo, ztrácíme energii, co.
30. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nemluv, jsem bez energie a úplně vyčerpaná :frowning2:
30. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to ji teprve tolik budeme potřebovat .-)
30. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný podvečer holky :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem hotová. Mám tak hrozné bolení podbřiška a tlak v žebrech, mám pocit že se mi žebra otáčí ven. Jsem otrávená a chce se mi brečet. Byla jsem pro kluka ve škole a nakoupit a nemám na nic sílu. :frowning2: Špatně se mi i dýchá. Mám pocit že mě dneska dofoukli pumpičkou.

nika - zmrazuješ opečené řízky??? To slyším poprvé.

Týnko - to byl vůl od toho t-mobile, nakonec z něj vylezlo že mi může službu aktivovat ale že neví jestli to bude fungovat. A prý to nejde do každého telefonu. Jestli můžeš, napiš mi do meilu nebo ip tvoje tel.číslo a já se z nemocnice ozvu tobě.
30. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika - ještě že jsi takový optimista, normálně ti musím poděkovat že tě tu máme :sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dan nepovídej :slight_smile: vždyť je to tak, ale pak budeme plné enrgie z miminek.
k těm řízkům, jsou zmrazit i osmažené v klidu se to dá i jíst., ael ne já to blbě napsala. vzhledem k tomu že zítra půjdu k chlapovi do práce donést nějaké věci a oni tam pak posílaj za nimi na služebku auto tak jsem osmažila jemu, do mražáku šly jen obalené.
30. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki veru :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musíš mít tel který umí interner, jaký máš mobil značku?
vidím, že jsme na tom stejně, mi se zdá, že mi malý prostě tlačí dolů a ty moje kosti to nemůžou zvládnout
30. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen k tomu sednu tak zase odcházím :sweat_smile: , jdeme se projít, tak zatím pa
30. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten tvůj chlap tě nenechá napokoji co veru, pak se ozvi a pozor je brzo tma tak ať nezabloudíte. :grinning:
30. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl - já mám dneska pocit že se roztrhnu na všechny strany. Když si vzpomenu že sousedka rodila ve 42.týdnu tak :astonished:
nika - aha, já myslela osmažené. Obalené bych jim taky mohla připravit. A možná rajskou jim udělám. Než půjdu tak chtějí salát a řízek kdybych náhodou pak neměla sílu až se vrátím :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě si budou vymýšlet co.
hele dan i osmažené věci jsou mrazit, v klidu, já mám jen problém malého mražáku, takže musím pouvažovat co uvařím aby tam bylo místo na hotovky, mám tam hodně borůvek tak si asi upeču nějakou dobrotu.
30. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted mi Petr volal ze školení tak jsme se o tom bavili a prý nemám vařit do mrazáku nic, že se o sebe postarají, že řízky umí taky obalit, tak mu říkám - ale ten bordel po tobě - tak prý to bude obalovat venku :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem koupila bednu výborných jablek asi 13 kilo tak mi to chudáci rodiče vynosily, zedník mi vynosil nákup z auta, no jsem nepoužitelná .....
30. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, to by mi taky chlap řekl, ale má smůlu. nebo by mi řekl že si zajde do hospody nebo k našim - že se o něj moje mamka postará.

ale já to beru že nachystám i na potom, jak se vrátím abych toho neměla toliko.
30. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dan ale hlavně že ti má kdo pomoci, to já se stím tahám sama, do 3,5 patra, vždy mám dvě tašky s malým nákladem a jdu i 3x. ale funím u toho děs.
30. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás je krásný západ slunka, už jen červánky, ale jinak na J, V, i sever jsou mraky :frowning2:

jinak zítra už je říjen, holky, kdo to tu povídal že to utíká :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte holky :slight_smile: Endie tak kdy budeš barvit,uvidím tě zítra? :slight_smile:
Holky tak na to já kašlu,starat se ještě,jestli chlap má co jíst když budu v porodnici.Buď si uvaří,nebo si zajde na oběd.Nemohoucí není.

Nikuš to je ale šílené,jak vše taháš sama :angry:
30. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek