• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
dan dobrou a hezky se vyspěte....
Niky :grinning:
30. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i takové živiny jsou potřeba veru. v klidu.
30. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím nevím, ale myslím, že toho dnes dostal prďola už dost....
Jinak teda příští týden ve čtvrtek se jdeme nechat vyfotit s pupíkem :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to se těším an fotečky, dáš sem nebo pošleš na email?

já měla právě tel s manžílkem, chytl z toho deště a práce venku rýmu, tak snad než se vrátí bude ok, jinak ho doma nechci.
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky určitě pošlu, nebo hodím sem... no snad budou pěkný, paní fotografku neznám, takže uvidíme..... ale snad se povedou.....
No koukám, že to řádí všude, mýho manžílka zase bolí v krku od včera, tak snad to taky nechytnu :unamused:
30. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě budou, neboj :slight_smile:

no právě já bacily nechci ani vidět, už tak porod nebude sranda,a k tomu třeba rýmy, hm, nevím nevím.
30. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy baby ukecanéé :grinning:
30. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau čau kde se flákáš endie :slight_smile: to nejen my koukni na odpolende to byl nářez tady :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky no právě, jsem taky říkala, že udejchat to nebude sranda a natož s rýmou, ale snad se z toho vyhrabe, poctivě do sebe láduje vitamínky a koupil si nějaký dvoje prášky, tak snad to bude ok....
ahojda endie :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatík řádil na notasu a dostala jsem se k němu až ted :grinning: , jsem si dala teplou vanu a ted do mě buší ta moje láska, :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě, endie a co ty už jsi zdravá?
30. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru taky rýma, já taky chřipkuju ale ta rýma děs nemužu se jí zbavit :angry:
30. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě jě horko jak blázen naší topí v krbu a já tady padnu horkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a použvíváš něco, já jak jsem byla čerstvě těhu jsem se nakazila v práci, a tak jsem stříkala do nosu vincentku a prolívala se čaji, to mne zachránilo hodně ležela a za 4 dny byla jak rybička bez rýmy.
no taky přemýšlím jestli nepůjdu do vany, začínám cítit břicho, jak kdybych měla ms a není to nic moc příjemnýho, tak to třeba teplym rozeženu :unamused: Náš prcek je taky teďka nějakej akční, asi pomáhá indianu Jonesovi :grinning:
autor
i naše hodina je tato, kopanečky stojí za to, ale je to superní, jinak naše mimi nělo dneska asi 3x škytavku chudáček.
30. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vincentku mám taky ale nempomáhá takže normálně olynth stříkám a čajíčkuju přímo čaje na chřipku
30. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo to já větrám o 106, pořád otevřené okna. v ložnici pořád, jsem zvědavá jak budu spát s miminkem, my byli zvyklí mít v ložnici jen 17 stupnů a méně. no bude to boj a přizpůsobení.
30. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endie chuděro, já naštěstí ťuk ťuk zatím nic nechytla.... teda ani tu rýmu.....
Niky já jim mraky mraky ovoce a čajíky raději piju s ním, když dělám jemu udělám i sobě, no uvidíme snad se mě to nechytne
30. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já se prolívala kalsickým ranním od picwiku s medem a citronem - ael toho jsem si dávala šílené dávky, i celj an půl litru. :grinning:
30. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru uvidíš že ne,
upaluj do vany jestli jsi unavená, já začínám taky cítit unavu, dneska asi budu spát u telky, necce se mi do ložnice samotné :slight_smile:

ty endie ať jsi brzo ok.
30. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pujdu dělat hají nahoru do pokoje a otevřu si okno jinak padnu, jo a mamina jde semnou k porodu se jí mě zželelo :grinning:
30. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt endie, ty jo troufá si, nebo teda troufáš si ty ji tammít? zvládneš to s ní? já vím že jsme se o tom bavily, ta jo.
klobouk dolů, vlastně odejít může kdykoliv, jejda třeba si toho vyslechne :slight_smile:

ale je fakt že koelgyně byla taky s dcerou a říkala kdyby mohla tak by rodila taky se svou mamkou. říkal to i Dr. co ji rodil, že kdyby měl být ženská tak chce k porodu jen a jen maminku, ta nás zná nejlíp a má nás nejraději.
30. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou holky, i já jdu do vany a pak na kutě. papa krásnou dobrou noc a zítra nezapomeňte už je říjen a by budeme mít ty naše uzlíčky štěstí u sebe. papapap
30. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci tam být sama, no ale co vím že ta semnou zamete hned když budu zbytečně hysterčit, u samotnho porodu být nemusí ale než příjde na věc tak at mám podporu
30. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
papapapapa
30. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to určitě, hysterčit nebudeš neboj, jsou tam skvělé porodní asistentky, pokud budeš mít ut naši co nás má v kurzu tak uvidíš bude to ok. všechyn to budeme mít ok, a zvládme to na 1 s x - to má být hnězdička. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dobrou noc, já jdu do vany a pak se natáhnu k manžílkovi na gauč a budem koukat na telku..... a zítra už je říjen, to je strašné, jak to uteklo, ale zároveň nejkrásnější měsíc v tomhle roce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a máme tady dlouho očekávaný říjen! Juj to tak rychle uteklo. Jsem rada,že Vás mám!
1. říj 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko sluníčka
říjen se hlásí ale moje dítě se nehlásí na svět sakra :grinning:
1. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek