• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
musím se pochlubit co jsem včera vyhrála:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4016816
2. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi se malý hýbe čim dál tím více! Hlavně po jídle. Vrtí se pořád. Ahoj Sal dneska jsem na Tebe myslela.
2. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie jak jsem četla že tě hlídá babičky, ty jo to mne dostalo, sorry :grinning:

endie snad jo, já jdu v po nebo uterý kdy chci, prý kdy mi to bude více vyhovovat. :sweat_smile:
2. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo čeho je u nás čím dál více to je škytavka miminka, ta mne budí i v noci, chudáček, snad mu to nezůstane po narození, i 6x za den i noc.
2. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nik krásný :dizzy_face:

mě to malá dělá po čokoládě :grinning: se pak sebou mrská jak kapr na suchu
autor
snad nám to na vánoce vydrží :slight_smile:
mě to taky dostalo :grinning: však neboj jí trošku potrápím a dědu taky, přijede sní, takže bude prdel :grinning:
2. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie :grinning:

ale je to asi tak skoro všude jen ne u nás. manžel byl s nějakým chlapem pro kterého to montují na obhlídce dalších ploch tak kecali a on má manželku cca ve 30 tt tak se strašně divil že mne nechvá samotnou, co zbývá že.
ale já si říkám, taxiky taky jezdí že.
2. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki holky porodi a my furt budeme čekat :(
2. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie teď už Ti snad mudr nebude dělat problémy!
2. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už mimi taky moc necítím... Spíš jen tlaky a na bok mi pořád teď strká zadek... :grinning: Jinak manža jel na víkend zazimovat na chatu a já bych v Praze zůstala taky sama (jedině švagrová se švagrem, ale s těma mám takovy chladnější vztahy), tak sem raděj jela domů 260km :sweat_smile:

endie, moc je ale netrap!

Ahoj, berryl!
2. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad né ale bojím se toho že bude chtít abych přišla zas příští úterý :angry: ho tam dobiju jak koně
2. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie, ty nechodíš na monitor do nemocnice???
2. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel ne a mám stoho docela depku
2. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie nenechej se! Normálně mu jednu natáhni a pak se vymluvís na hormony :slight_smile:
2. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
Niky koukám, že konečně alespoň trochu odpočíváš, to je dobře :wink:
Salikova no ještě jsme se tu nepotkali, já jsem se sem vetřela nedávno :grinning: Jinak známá měla jít na císaře, protože její prcek byl KP a den před se otočil a nakonec rodila normálně, takže se toho ještě může stát :wink: ....
Tak si tě asi doktor tak zamiloval, že tě nechce od sebe pustit! :sweat_smile: A kontroluje tě aspoň pořádně???
autor
sali tak teda, jela jsi vlakem? ty jo.
sali ani já nechodím na monitor, až přístí týden, ale dělá mi pokaždé UTZ, kontroluje zralost placenty, průtoky, srdíčko a množství vody v bazénu :slight_smile: doporučuje se chodit od 36 ale jak kde se posílá od 38 a já jsem dle UTZ o týden méně, takže tak.
autor
veru jo ael mám výčitky svědomí, však mne znáš, co jsem zvládala do unora než jsem sekla s druhu prací, a vůbec, za ty roky se známe dobře ne.
2. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na kontrolu v pátek a i na první monitor, naštěstí můj doktor ho má u sebe v ordinaci, že nemusím čekat v nemocnici ....
Niky teď taky koukám, že pak manžílek bude někde tady u nás pracovat :grinning:
2. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky no právě, že tě znám a proto jsem ráda, že jsi si konečně dokázala, alespoň trochu nachvilku orazit :wink:
2. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.. No já teď byla na monitoru poprvé...No a s tim vlakem mě všichni strašili a mysleli, že sem zešílela, ale byla to pohoda klídek... Jela sem normálně jako vždy i se psem. No, trochu mě vyděsili, že sem si myslela, že fakt začnu rodit a ono nic... I manža mi volal s dotazem - Ještě nerodíš?
2. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ale jen poslouchám tělo, mysl si ještě nezvykla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontroluje mě tak že do mě vrazí prsty zmáčkne mi břicho, toto vše, takže ani nevím jestli se dole něco děje :slight_smile:
2. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali já bych taky raději vlakem než třeba autobusem, ej to pohodlnější
2. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie: Tak hlavně, že ste OK a máte dobré hlídače (rodiče, babičku... :grinning: :sweat_smile: )

nika: Tyjo, seš šikovná, cos dokázala s těma mravenečkama - to je paráda :astonished: Si pamatuju, jaks to s parádou vkládala do alba - tu látku a teď už v tom bude za chvilku mimi! To je síla...
2. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endie a proč si nenajdeš jiného doktora??? To je děs, to já jsem ráda, že jsem změnila doktora hned na začátku těhu....
Niky no to musíš právě tu mysl častěji trénovat :grinning:
2. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted už je pozdě měnit dr. ale po porodu ikdybych měla dojíždet někam tak jdu od něho pryč

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4026242 nechcete někdo, přesně takový mám taky pro prcka
2. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie: A ptala ses ho třeba, proč tě ještě neposlal do nemocnice???
2. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali :fearful: budu se červenat, ale přiznám jsem spokojená i já a to je co říci, neb já jsem stále nespokojenáááááá.

no příště až bude čas tak ušiju z toho nové sedáky do kuchyně a polštářky do obýváku

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26796314&tab=1

a z tohoto povlečení do postýlky pro kamarádku a její očekávané mimi - holčičku :
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24554887&tab=9
2. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek