• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
ne že by nám to vadilo, hlavně ať jsou zdraví, zdravé
3. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: Ty jo tak já mám hlavu jako střep,hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Připadám si jak po flámu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzanko tobě to sekne!!!!!! :dizzy_face: Krásné fotečky,fakt nádherné!

Týnko ty jo fakt mají stop stav?Tak držme ještě!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: No já jsem zvědavá na to,jak začne celá Ostrava rodit,jak se ta Poruba zavře :confused: :sweat_smile: :fearful: :zipper_mouth: :grinning: Jo a bobku ty máš brečící den? :frowning2:Já měla předevčírem večer,ale zkrouhla jsem to jenom na fňukání :grinning:

Kelly co ty kyčle,jak jsme se o tom bavily,ještě tě v noci bolí?

Co vaříte sluníčka? :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, jj bolí ale řekla bych že i mín a co ty??
3. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už právě ani nevím,protože mě už tam dole bolí všechno,přetočit se z jedné strany na druhou,to je hooodně těžké :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:angry: :frowning2: holky asi mi umřela pračka, achjo a to je plná špinavého prádla, jako bych měla málo práce, ach jo.
3. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši Nikuš :fearful: To je ale nadělení :frowning2: Tak honem opraváře.Ty jo to je pech :angry:
3. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul to asi nebude mít cenu, kukne na ni manža až se vrtátí ale tím že je cca devět let stará tak se s ní rozloučím, už vybírám novou. ach jo. Manža chvíli pračky vyráběl - teda pracoval tam kde se vyráběly. tak jsem zvědavá na verdikt.
když se sere tak se sere, ještě čekám že mi odejde lednice - tu máme už 14 let, tak se není co divit, a ještě k tomu potřebuji novou mikrovlnku, ach jo. fakt v tu pravou chvíli.
3. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak asi vím kam půjde celé porodné :frowning2:
3. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikuš no jo,když se se.. tak se se.. :angry:
3. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mrcha jedna, prázdná se točí, plná mokrého prádla ne, třeba to bude jen blbost, ael něják divně v ní hučí i tak, no prádlo jsem vytáhla, je na půl vyprané, tak ho vymýchám ve vaně a bude. ach jo, taky mohla ještě chvíli vydržet, potvora jedna.
3. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je niki, potvora jedna :angry: třeba tam bud enějakej drátek jenom včudu, já zachvilku budu falšovat manžův podpis ohledně těch jmén :grinning: , rodiče mám doma a prarodiče odjely, děda mi stačil říct ještě at to moc neprotahuju že se chce pořádně ožrat aniž by babka měla pindy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak asi ne, nechala jsem ji vypustit, už se netočí ani prázdná, ale motor a ostředějí jede, asi je v čudu zvěs bubnu, ach jo :slight_smile: to jsem do ní vkládala tolik nadějí. uvidíme co na ni manža, až se vrtátí.

endie děda je upřímný co.
3. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako on neí alkoholik nebo tak něco to né, ale sem tam si dá pivo a babička nadává no a ted ví že se může opít a babka musí být sticha :grinning: jo děda je upřímný , to by ste je někdy musely zažít byste se počůraly smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýýýýýý,budeme mít první miminko!!!!!!!!!!!Hurááááá :sweat_smile: Psala berryl,Dandulka začla krvácet,tak je v nemocnici a malá jde za chvilku ven!Tak už bude mít Elišku u sebe!!!!!!! :fearful: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :astonished:
3. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda ty jo, dandulko myslíme tu na tebe hlavně ať je Eliška v naprostém pořádku a ty taky.
3. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie asi jako všichni prarodiče, všude je to stejné, ty ženské ty chlapy hlídaj a okřikují ať je to Děda a Babi nebo rodiče :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jedu dát doprát prádlo k babičce, stejně tam jedu tak jsem si to domluvila. mějte se tu a těším na zprácičky o Elišce a Dan, držím jim pěsti aby bylo obě zdravé jak rybičky a ok.
3. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééééééé - dan bude mít Elišku!!! Hlavně ať jsou holky v pořádku!Moc na ně myslim!!!!
3. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee bude první mimi téééda tak snad už se to pak rozjede.Ať jsou obě v pořádku.
3. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo - už je to na spadnutí...
3. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti jj to znám, to mě taky dělá velkej problém :grinning:
3. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je první mimoušek :dizzy_face: :dizzy_face: . hlavně zdraví té naši první narozené princezně a mamince taky
3. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky byli jsme nakoupit a pak měli návštěvu,teď už vegetime u tv. Dan psala,že az se probere a bude ji lépe,tak hned napíše,tak vám dám vědět. Ty jo teď už i my můžeme kdykoliv porodit, juuu to je šílené,budou z nás maminky!
3. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budou znás maminy :grinning: jsem zvědavá kdo mě předběhne jako další :grinning: mám typ ale nechám si ho pro sebe :grinning:
3. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie, teď seš na řadě ty!!!
3. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to tady Dan i Eliška jsou v pořádku. Malá má 2480gr a 48cm,takové malinké miminko. Všechny Vás holky pozdravuji!
3. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eee si myslím že předemnou bude ještě jedna, uvidíme, uvařuju že sednu na kolo a malou normálně vytřepu, pojedu po těch nejhorších kotárach a bude :angry: když to nejde po dobrém tak to půjde po zlém a hotovo :grinning:

ne dělám si srandu bych na to kolo ani nevlezla jak mám težkou prdel :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie ty jsi pero, jeste máš hlídání?
3. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne už ne, už mám klasiku rodiče :grinning: a už to začíná sousedka mě zmerčila na zahradě a prý ty jsi ještě doma? :angry: jsem jí chtěla říct že má jenom vidiny že už ležím na sale a rodím :grinning: a to ted bude furt dokod nepřijedu s koblížkem :grinning:
3. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to začne, mi už dneska kamarádka psala,že mi gratuluje k miminku, nevěděla že jsem těhotná tak mi gratulovala k otěhotnéní,tak jsem ji psala kdy mám termin,tak se smála,že se skoro trefila :slight_smile: jen já na to čucela jako blázen břicho veliké a přijde mi gratulace
3. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek