• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
endie ještě týden a je to tady co?? :wink:

Ahoj Sali jak se máš??
4. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mne se dneska zdálo že rodila Berryl :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jenom 5 dní :grinning: bych si měla u)nafotit poslední foto bříška na památku
4. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se zdálo že ty :grinning:
4. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, endie, už to máš za pár...
autor
sali tak to blahopřeji, já pořád nejsem u konce ale snad tento týden, a když ne tak i tak máme vše nutné a ostatní jsou maličkosti co jsou zařídit pak, dodatečně.

endie to bys měla, kdo ví kdy budem rodit.
autor
tak díky endie, :grinning:
4. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne to můj mozek produkuje takové sny :grinning: já jsem v tom nevině :grinning:
4. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: já volala kolegyni z práce, ne přímo z oddělení, a u nich je je ještě jedna těhule, má termín v prosinci a v pozadí slyším jejího asi 12 leteého syna jak se ptá - to je ta kolegyně, a už rodííí? :grinning:
4. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevěděl kdo volá a okoho jde, :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je taky dobry!
4. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska má narozeniny můj táta a kamarádka.
včera jak jsem byli u babi tak říkám mamce že se domluvíme kdy oslavíme vše - svátek babi, mamky, narozky táty, dědy, - tak jsem říkala ať od nás žádné dárky nečekaj, že dáme společný - vnoučátko, pravnoučátko :slight_smile: tak se smála.
4. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je a zítra má Eliška svátek, to bude mít malá od dan pěkně co slavit :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrej dárek! Tchýně má narozeniny 9. :sweat_smile: No, my ji raděj cosi koupili - nepředpokládám, že bysme to stihli..
4. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali já to neřeším, stejně se sejdeme nejdříve někdy koncem října. já taky něco koupitím, asi kyti do skalky ale i tak.
nebo lahev dobrého moku :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se říká a nebio podčím mám hledat konstrukci na autosedačku at to nemusím tahat v rukou?
4. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako na nacvaknutí na kočárek nebo co myyslíš endie?
4. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsou adaptéry, ale jestli myslíš toto? to netuším
4. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to mám říká se tomu podvozek :grinning:
4. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já od rána uklízím už ani není co,ale já pořád gruntuji :slight_smile: dokonce jsem umyla okna. Rada už ze mě šílí. Poslala jsem Vám sms od Dan. Malou už viděla,prý je krásná a je malinká oproti jiným miminkum které tam jsou. Bříško ji bolí,ale to se brzo spraví. Dneska se mi,ale nechce moc vařit,tak budeme mit válečnou omeletu s bramborem a parkem, máme pořád maso tak chci jen něco lehkého.
4. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky rada mi navrhl at jdeme do zoo,ale asi bych to už neuchodila!
4. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je ja bych šla hned do zoo, zatím sedím doma a taky uklízím, ale vůbec mne to nebaví.

berr díky za sms. Eli je určitě krásná a že je malinká nevadí vše dožene.
4. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki není zač mám to zdarma tak Vám to jen přeposílám. Já kdyz dlouho chodím tak mě pak bolí hodně ta kostrc,takže si nebudu hrát na hrdinku a do zoo nejdu, půjdeme az s malým. Holky a zoo v zimě je úplně parádní někdy si zajděte.
4. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda bleško to jsou problémy s kojením :unamused: Snad se to brzy zlepší.

Jéé Tynko do zoo bych šla taky,kdybych mohla chodit :grinning: Teda ty jsi šikovná,takhle uklízet :wink: Ty už chceš mít Ríšu u sebe co? :slight_smile:

Dandulka je šikulka,těším se na fotečky Elišky :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki: mooc děkuji, mrknu na to ;) jinak mail a kontakt na mě máš v IP.
my děláme ted tohle: http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=27334
musí to být jednoduché a rychlé jídlo, které event. může udělat i manža.. nikdy nevím kdy budu muset odskočit na kojení a to je pak i na hodinu někdy dýl.. protože malá u toho spí.. no dneska tomu zase nedala.. cucla si jen a pak chrněla a chrní do ted.. doufám, že pak nebude bantovat.. jinak tuto noc zase poctivě kojení co 2hod :unamused: ale zase se mi ulevilo od prsou.. ale málem jsem u toho taky spala..
po obědě budu muset zalehnout.. jinak usnu i ve stoje :grinning:

dandul: tak mooooc gratuluji :slight_smile: jsem si včera blbec vzpoměla, že jsem se dotazovala a nakonec nepogratulovala... at obě jste zdravé a dobře prospíváte :slight_smile: a at se ti vyhnou všechny nějaké nesnáze :wink:

sallikova: vy jste šikovní :slight_smile:
endie: máš dobrou kámošku :grinning:
4. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bleško drž se s kojením poslala jsem ti email s nějákými věcmi. a choď spát když spí malá i přes den, pomůže to.
4. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a je skoro po víkendu,vždycky mi to tak rychle uteče! Jinak jsem odpoledne začala plakat co plakat rovnou řvát,takový hystericky pláč,tak mě Rada obejmul a já řvala jeste více. No a jinak nevím proč,ale ulevilo se mi. Odpoledne jsme byli venku nasbírala jsem si listy a dala je sušit a az budu mit fotky malého, tak je dám jako pozadí za fotku a zalaminuji, máme laminovacku.parádní věcicka! Maminka má horečku a je marod,kamarádka taky. Hodně lidí je nemocných doufám,že nic nechytnu.endie a Tobě už je dobře?
4. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beryl ono to utíká všeobecně.
zítra zase pondělí a já mám poradnu poslední asi.
4. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: s tím maroděním je to naprd, naštěstí manža je ok, zrovna se vrátil,
4. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: tak pračka je rozebraná, a je to opravdu jen řemen, tak ho jdu zítra koupit nebo objednat, snad bude brzo. a jsem ráda, už jsem myslele na nejhorší :frowning2:
4. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek