• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
:slight_smile: Ahojda holky ....
Niky no následek tvého úklízeníé by byl báječný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endie neboj,to příjde!Adélka si řekne,až bude chtít na svět :wink: Snad už ti to nebude dlouho trvat :wink:

Nikuš myslíš že úklid zabere? :slight_smile: Já mám v plánu od příštího týdne gruntovat,sexovat a procházkovat :grinning:

Kuki já taky děsně žeru,mám pořád hlad.

Sali piš kdyby něco!Brzy už budeš mít broučka u sebe :wink:
8. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme návštěvy od 16-17h bohatě to stačí,mimi i já chci klid učí nás co a jak a hlavně potřebují odpočívat. Po noci kdy se nevyspíte kvůli svému nebo jinému miminku budete rady,že jste
8. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
berr..no to je mi jasné :slight_smile:
Já nakonec holky tu buchtu upeču, strašně mi furt kručí :confounded:
Jinak jsem dodělala skoro celý pokojík, už jsem povlíkla a nchystala postýlku, furt se tam chodím dívat :dizzy_face: A pěkn jsem si u toho mákla, že mě trochu pobolíval podbřišek, ale nic z toho. Je mi jasné, že mimčo nevykoukne, když si písknu, ale jako mohlo by se aspon trochu snažit :sweat_smile:
8. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuki,vzdyt mas jeste cas!Je,buchtu bych si dala.Ja vcera delala dort,kterej uz neochutnam...Mam ted nejak hlad.Uz sem tu snedla 2tycinky a dala bych si jeste.Ale je mi to tu blby-takhle se cpat furt.Jinak kontrakce mi sili,ale zatim sou nepravidelny a kratky,takze se to da.Rozhodli se,ze to zkusi prirozene a pak kdyztak cisarem.Ze by to ale pry prirozene mohlo jit hladce.No,sem zvedava.
8. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali tak hodně štěstí at to jde jak má, máš u sebe chlapa?
8. říj 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sali tak ať je malý do rána na světě, držím pěstičky.
Jinak já byla dneska celý den jak poblblá bolela mě hlava, ale teď jsem byla venku a snad to pomohlo.
8. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adel a co kontrola nebylas dneska?
8. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska procházka nebude, fouká tam výtr a ženese pěkné černo tak aspon budu skáskat na baloně ale nějaký pohyb byl aspon na zahradě
8. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zítra si to vynahradím :grinning:
8. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ende u nás je dobře, vítr už ustal - asi je u vás. mraky se ženou to je pravda. snad nebude bouřka neb to máme jesné všechny :slight_smile:

já právě vyvyřuji, stavila se tu mamka a dovezla mi koš hřibů tak dělám dušené na houbách.
8. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já procházku teda nepotřebuji, jsem utahaná jak kotě z toho třízení věcí a ukládání knížek atd. vidím to tak ještě zítra dopolede a pak neděle s manžou - jeslti do té doby neporodím a bude to hotovo.

v ne musím ukecat manžu ať nastěhuje přebalovák s tátou jak se k nám staví vyzvednout pesana Bessana.
8. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky kontrola byla včera to jsem tady psala, že monitor OK a čípek od minule o centimetr kratší. POkud myslíš nohu tak s tou jdu příští čtvrtek.
8. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty máš aspon nějaký pohyb a docela velký, jenomže já chtěla pohrabat blbé lsití a nemohla jsem :angry: ještě že ten pes je tak blbej a honí listí po zahradě má jich plnou hubu tak za ním lítám a vyndávam mu je :grinning:
8. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: se tady sešly poslední odpadlíci :grinning:
8. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dyť jo já jsem zapoměla. s nožku si pamatuji 15. to jo, ajá jsem tele. :grinning:
8. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie neboj odpadlíci nejsme, :slight_smile:

holky já mám kontrolu zítra v porodnici :slight_smile: tož su zvědavá jak to bude vypadat.
8. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím pěstičky at jsi na tom líp jak já a aspon 3 cm :grinning:
8. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo pohybu mám až až, až už mne to někdy nebaví :¨-)

jinak pračka funguje - zase budu muset žehlit :frowning2: ale jsem ráda, představa že by nešla jak budu s prckem doma, to mne asi praští.

hele za chvíli budeme zakládat téma v jiné sekci co? těším se :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no uvidíme,
je u nás je takový krásný západ slunka :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sali..já vím, že mám ještě čas. Ale zase mě začala bolet ta noha, nepomáhá n to ani punčocha, ani detralex, prostě nic, zase nemám daleko k breku :frowning2: A manža je pryč...A já být tebou, tak jím, jestli ti to nezakázalo, protože pak budeš hladová a slabá
adel...čerstvý vzduch pomůže, budeš spát jako miminko:slight_smile:To já si asi místo procházky vyvětrám...

Buchtu jsem upekla, ale chuť na ni mě přešla, ale udělala jsem si topinkya k tomu jsem vytvořila česnekovou pomazánku, tak jsem se pěkně nadlábla :sunglasses: N oa pak jsem žehlila, poslední kousky pro mimíse, spíše zbytky :grinning:
8. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky tak ať kontrola dopadne co nejlíp.
Jo to já s mám pohybem to já můžu tak maximálně mimi vyskákat :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm topinky s česněkovkou to bývá často záchrana :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adel neboj, zvládneš to i tak, příští týden ti nakážou zatěžovat a budeš jak laňka, stejně už tu nohu zatěžuješ ne? nebo pořád šetříš?

ikdyž vyskákat je taky dobrá možnost,
endie já mám balon vyfouknutý, asi ho budu muset taky nafouknout a sem tam použít.
8. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně jsem byla na proházce samozrejmě že mě nepustili samotnou šel semnou tatík a Garů ale šla sjem :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel..ale jak píše nika, pak už to bude v poho. I když vyskákáné mimi taky dobré :grinning:
Vidíte, na balonu me nenapadlo skákat, asi to prubnu...A asi si dám i tu buchtu, už nani mám chuť :sweat_smile: Holky, já buď prasknu nebo prosedím na wecku noc :grinning:
8. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A šli jste svižným krokem?Tím svižným, porodním? :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mormálním, tatík cvčil psa tak jsem se furt zastavovaly :angry: , no kamoška mi říkala že když skáčeě na balonu tak to má taky nějak učinek na porod ale víš jak
8. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vím jak, když nehce ven, tak prsotě nepůjde a konec, s tím jsem smířená :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, se bojím že se jí ven nebude chtít vůbec a budu muset na vyvolání :unamused: a toho se moc bojím
8. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek