II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

verusinek
8. říj 2009

🙂 Ahojda holky ....
Niky no následek tvého úklízeníé by byl báječný 😵 😵 😵

petule83
8. říj 2009

Endie neboj,to příjde!Adélka si řekne,až bude chtít na svět 😉 Snad už ti to nebude dlouho trvat 😉

Nikuš myslíš že úklid zabere? 🙂 Já mám v plánu od příštího týdne gruntovat,sexovat a procházkovat 😀

Kuki já taky děsně žeru,mám pořád hlad.

Sali piš kdyby něco!Brzy už budeš mít broučka u sebe 😉

berryl
8. říj 2009

máme návštěvy od 16-17h bohatě to stačí,mimi i já chci klid učí nás co a jak a hlavně potřebují odpočívat. Po noci kdy se nevyspíte kvůli svému nebo jinému miminku budete rady,že jste

kukinek
8. říj 2009

berr..no to je mi jasné 🙂
Já nakonec holky tu buchtu upeču, strašně mi furt kručí 😖
Jinak jsem dodělala skoro celý pokojík, už jsem povlíkla a nchystala postýlku, furt se tam chodím dívat 😵 A pěkn jsem si u toho mákla, že mě trochu pobolíval podbřišek, ale nic z toho. Je mi jasné, že mimčo nevykoukne, když si písknu, ale jako mohlo by se aspon trochu snažit 😅

salikova
8. říj 2009

Kuki,vzdyt mas jeste cas!Je,buchtu bych si dala.Ja vcera delala dort,kterej uz neochutnam...Mam ted nejak hlad.Uz sem tu snedla 2tycinky a dala bych si jeste.Ale je mi to tu blby-takhle se cpat furt.Jinak kontrakce mi sili,ale zatim sou nepravidelny a kratky,takze se to da.Rozhodli se,ze to zkusi prirozene a pak kdyztak cisarem.Ze by to ale pry prirozene mohlo jit hladce.No,sem zvedava.

nika
autor
8. říj 2009

sali tak hodně štěstí at to jde jak má, máš u sebe chlapa?

adellaide03
8. říj 2009

Sali tak ať je malý do rána na světě, držím pěstičky.
Jinak já byla dneska celý den jak poblblá bolela mě hlava, ale teď jsem byla venku a snad to pomohlo.

nika
autor
8. říj 2009

adel a co kontrola nebylas dneska?

endie
8. říj 2009

dneska procházka nebude, fouká tam výtr a ženese pěkné černo tak aspon budu skáskat na baloně ale nějaký pohyb byl aspon na zahradě

endie
8. říj 2009

ale zítra si to vynahradím 😀

nika
autor
8. říj 2009

ende u nás je dobře, vítr už ustal - asi je u vás. mraky se ženou to je pravda. snad nebude bouřka neb to máme jesné všechny 🙂

já právě vyvyřuji, stavila se tu mamka a dovezla mi koš hřibů tak dělám dušené na houbách.

nika
autor
8. říj 2009

tak já procházku teda nepotřebuji, jsem utahaná jak kotě z toho třízení věcí a ukládání knížek atd. vidím to tak ještě zítra dopolede a pak neděle s manžou - jeslti do té doby neporodím a bude to hotovo.

v ne musím ukecat manžu ať nastěhuje přebalovák s tátou jak se k nám staví vyzvednout pesana Bessana.

adellaide03
8. říj 2009

Niky kontrola byla včera to jsem tady psala, že monitor OK a čípek od minule o centimetr kratší. POkud myslíš nohu tak s tou jdu příští čtvrtek.

endie
8. říj 2009

ty máš aspon nějaký pohyb a docela velký, jenomže já chtěla pohrabat blbé lsití a nemohla jsem 😠 ještě že ten pes je tak blbej a honí listí po zahradě má jich plnou hubu tak za ním lítám a vyndávam mu je 😀

endie
8. říj 2009

😀 se tady sešly poslední odpadlíci 😀

nika
autor
8. říj 2009

dyť jo já jsem zapoměla. s nožku si pamatuji 15. to jo, ajá jsem tele. 😀

nika
autor
8. říj 2009

endie neboj odpadlíci nejsme, 🙂

holky já mám kontrolu zítra v porodnici 🙂 tož su zvědavá jak to bude vypadat.

endie
8. říj 2009

tak držím pěstičky at jsi na tom líp jak já a aspon 3 cm 😀

nika
autor
8. říj 2009

jo pohybu mám až až, až už mne to někdy nebaví :¨-)

jinak pračka funguje - zase budu muset žehlit ☹ ale jsem ráda, představa že by nešla jak budu s prckem doma, to mne asi praští.

hele za chvíli budeme zakládat téma v jiné sekci co? těším se 🙂

nika
autor
8. říj 2009

no uvidíme,
je u nás je takový krásný západ slunka 🙂

kukinek
8. říj 2009

sali..já vím, že mám ještě čas. Ale zase mě začala bolet ta noha, nepomáhá n to ani punčocha, ani detralex, prostě nic, zase nemám daleko k breku ☹ A manža je pryč...A já být tebou, tak jím, jestli ti to nezakázalo, protože pak budeš hladová a slabá
adel...čerstvý vzduch pomůže, budeš spát jako miminko🙂To já si asi místo procházky vyvětrám...

Buchtu jsem upekla, ale chuť na ni mě přešla, ale udělala jsem si topinkya k tomu jsem vytvořila česnekovou pomazánku, tak jsem se pěkně nadlábla 😎 N oa pak jsem žehlila, poslední kousky pro mimíse, spíše zbytky 😀

adellaide03
8. říj 2009

Niky tak ať kontrola dopadne co nejlíp.
Jo to já s mám pohybem to já můžu tak maximálně mimi vyskákat 🙂

nika
autor
8. říj 2009

hm topinky s česněkovkou to bývá často záchrana 🙂

nika
autor
8. říj 2009

adel neboj, zvládneš to i tak, příští týden ti nakážou zatěžovat a budeš jak laňka, stejně už tu nohu zatěžuješ ne? nebo pořád šetříš?

ikdyž vyskákat je taky dobrá možnost,
endie já mám balon vyfouknutý, asi ho budu muset taky nafouknout a sem tam použít.

endie
8. říj 2009

normálně jsem byla na proházce samozrejmě že mě nepustili samotnou šel semnou tatík a Garů ale šla sjem 😀 😀

kukinek
8. říj 2009

adel..ale jak píše nika, pak už to bude v poho. I když vyskákáné mimi taky dobré 😀
Vidíte, na balonu me nenapadlo skákat, asi to prubnu...A asi si dám i tu buchtu, už nani mám chuť 😅 Holky, já buď prasknu nebo prosedím na wecku noc 😀

kukinek
8. říj 2009

A šli jste svižným krokem?Tím svižným, porodním? 😀 😀

endie
8. říj 2009

mormálním, tatík cvčil psa tak jsem se furt zastavovaly 😠 , no kamoška mi říkala že když skáčeě na balonu tak to má taky nějak učinek na porod ale víš jak

kukinek
8. říj 2009

no vím jak, když nehce ven, tak prsotě nepůjde a konec, s tím jsem smířená 🙂

endie
8. říj 2009

no právě, se bojím že se jí ven nebude chtít vůbec a budu muset na vyvolání 😒 a toho se moc bojím