II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
9. říj 2009

dobré ráno holky, tak dneska v noci se trápil Rišaček bolelo ho bříško,3x za hodinu kakal smolku. Pak jsem brečela já u kojení, ale musím to vydržet, mlicko se mi dělá,jen to přežít. Sestřička říkala,že to jako kdyz si koupím nové boty,než se ochodi tak to bolí. No a další sestřička říká Ríšovi lišačku 🙂 holky já nechápu jak jsem bez malého mohla někdy existovat,je to moje láska 🙂 tatínek je z malého úplně pokakany. Moje maminka to obrecela, protože je nemocná a nemohla za mnou přijet. Tak jsme si brečely do telefonu spolu.

berryl
9. říj 2009

teď nám měřila sestřička uši a slyšíme 🙂 dneska se bude stříhat pupek a očkování na tbc, zítra už jdu asi domů,jeste počkáme na dětskou lékařku,tatka už se nás němuže dočkat. Tak jak se cítíte? Co Sal nepsala Vám? Nechci ji otravovat

kukinek
9. říj 2009

Ahojte při pátku!
berr..fakt je to kojení tak nepříjemné?Tyjo,si to vůbec neumím představit...Takže to spotřebuješ haldu plínek, to musím manžovi říct, ať mi pak donese, jestli ten náš mrňous bude taky furt tlačit🙂No mě se cche brečet a to to jenom čtu, ty hormony jsou fakt peklo - a jak mi spala blecha, v šestinedělí je to snad ještě horší...Já volala včera mamce, že už se to nedá vydržet a ona mi brečela do telefonu už včera, takže moje návštěvy v porodnici budou asi všechny jenom brečecí 😅 A nedivím, že se Ráďa těší, když je chudák doam sá ma vidí vás jenom chvilku denně. Já se tak těšímmmmmmmmm 😵 😵 😵

kukinek
9. říj 2009

ber..díky za info,právě na to otvírání jsem se ptala,jak to bývá..

berryl
9. říj 2009

no ze začátku to nebolelo,ale další den už jo, je to prostě namáhana kůže navíc se to všechno tvoří a mě to teda bolí pekelně,jako by mě někdo řezal žiletkou,ale jen při kojení,pak je klid,jenže teď kojim co 2h at se pěkně všechno tvoří. Au au. Rádovi je smutno navíc je na mě zvyklý a teď tam je sám s pejskem a chce si hlavně malého více užit, už jsem mu říkala, že bych chtěla jeste holčičku 🙂)) člověk fakt rychle zapomene.

kukinek
9. říj 2009

Tak to je super, že to bereš takhle a šla bys hendka do druhého. Hodně holek se pak o dalším nechce nějakou dobu ani bavit..Ale tak to ej i tím porodem, podle toho, co sji psala, byl fakt ukázkový, tak se možná není co divit. A jak dlouho si vzal v práci volno?A známá mi říkala,že prý u druhého kojení přímo bolí, jak se ti zavinuje děloha, že je to peklo

adellaide03
9. říj 2009

Ahoj holky
ber to je bezva, že už si na porod zapoměla a šla bys do dalšího mimi.

kelly1983
9. říj 2009

Ahoj holky

berryl to věřím,že to kojení muže být někdy dost bolestivé ale vydrž.....co takový ty kloboučky na ty bradavky, to jsi nezkoušela?

Já jsem včera byla u dr, čípek 2-3 od minule žádná změna, prý to nevypadá že bych měla rodit dřív 😔 říkal,že pokud porodím v tom termínu, že malá bude mít 3.10kg není to moc??? 😕

adellaide03
9. říj 2009

Kelly moc?To je akorárt, miminka v termínu donošená mívají tak tři a půl kila takže 3,10 je váha akorát.

kelly1983
9. říj 2009

adell já si jen nedokážu představit, že ze mě něco takového velkého vůbec může vylézt 🙂

kukinek
9. říj 2009

Kelly..to není vůbec moc, jak píše adel, miminka mívají více, já mám odhad 3300. A to říkala mudr, že je t oorientační odhad, mám prý počítat plus mínus 200g. Takže když si představím těch 200 g navíc, tak je to mazec 😔

kelly1983
9. říj 2009

kuki jj mě taky říkal,že je to orientační že se to nedá přesně odhadnout....tak uvidíme, a co ty? Už máš nějaké pocity že by malá chtěla na svět??

kukinek
9. říj 2009

nee,právě že ne, občas poslici, včera více, páč jsem uklízela, ale nic. Prolívám se maliníkem s skořicí, jak psala berryl a uvidíme. Ale jsem dneska více smířená s tím,že beztak budu přenášet - a v noci jsem se vyspala uvařila jsem si před spaním čaj z mateřidoušky a asi to pomohlo...
A ty bys taky chtěla, aby malá vykoukla dřív?
To je divné, že tu nebyla endie a ani niak, jestli ony už nerodí 😵
Jo a včera mi přišla první gratulace k narození miminka 😀 😀 😀 Svět se zblánil...

kelly1983
9. říj 2009

kuki chtěla bych aby se malá už narodila, nemůžu se jí už dočkat, a co je to vlastně ten maliník s tou skořicí, já to vůbec neznám. No je to divný že tu nikdo není, uvidíme třeba tu za chvilku zbydeme jen my těhotný a zbytek maminky. A s tím přenášením já si to o sobě myslím taky ☹

kukinek
9. říj 2009

Z toho se vaří čaj, je to maliníkové listí a doporučuje se pít od 34tt, aby se tělo připravilo na porod, myslím,že to něco dělá s porodníma cestama, ale to bych ti kecala. A tynka sem házela odkaz, že prý je dobré do toho dávat trochu skořice, že to povzbuzuje kontrakce. Snad jsem to celé nepřekroutila 😅 A bývá buď sáčkový nebo sypaný, já mám sypaný, ale dochází mi, tak si v lékárně budu muset koupit sypaný..
No ono totiž každý říká něco jiného, někdo, že holky jsdou dříve, někdo, že se holky přenášejí, ale víš jak to je, každý j jiný.
A já už se taky strašně těším, jak bude vypadat, já si ji totiž vlastně ani nijak nepředstavuju, vůbec si totiž neumím představit, že bych měla porodit miminko, fakt..Jenom si říkám, jaké asi bude,jestli vlasaté a tak

kelly1983
9. říj 2009

Aha takže to dostanu v lékárně, jo? A mám normálně říct, že chci malinové listí? Máš úplně stejné pocity jako já, já si taky nedovedu představit jak bude vypadat a vlásky atak......už se moooooooooooooooooc těším 😵

adellaide03
9. říj 2009

Holky já se z toho zblázním zase tady byla vosa, ale taková strašně velká a nic jsem neměla otevřené. Já nechápu kde se tady berou. A teď navíc nám jeden známý říkal, že jestli to jsou ty velké vosy tak to jsou matky, které si hledají kde přezimují. Já se z toho asi zblázním jestli je nezlikvidujeme než se mimi narodí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kelly1983
9. říj 2009

adell a vy jste v baráku nebo v bytě??

kukinek
9. říj 2009

Já myslím,že když řekneš čaj z maliníku, tak bude vědět - a hlavně když tě uvidí, tak jí to bude jasné 😀 aspon teda já mám takovou zkušenost 🙂
No je to mazec, jak jde člověk do finále, já už se asi ani toho porodu tak nebojím, jako dříve, jen ať je malá u nás 😵
Furt se chodím dívat do dětského na tu krásnou postýlku a vždycky projedu i kočárek 😀 Už mi hrabe....

kelly1983
9. říj 2009

zkusím zajít do lékárny a uvidím. Neboj nehrabe, já to dělám taky 😀

kukinek
9. říj 2009

adel..a kdy na to vlítnete?fakt by to chtělo co nejdříve, at jich pak nejsou miliony ☹ A nejsou ty velké vosy spíše sršni?Já myslím, že se můžete obrátit i na hasiče, když to máte doma.

kukinek
9. říj 2009

kell... 😀 😀 😀

kelly1983
9. říj 2009

kuki no jo, takto hrabe asi všem si já myslím 😉

kelly1983
9. říj 2009

Holky jdu si dát chvilku oddych, zatím papa

nika
autor
9. říj 2009

ahojki holky, tak čerstvé zprávy, já nerodím ale kdo myslíte že je od půl páté ráno v porodnici 🙂
endie, tak snad bude mít brzo Adélku u sebe.

kukinek
9. říj 2009

nika..ahojky a díky za zprávy, tak to je paráda, to asi ta včerejší procházka 😀

nika
autor
9. říj 2009

já teda nic a jsem i docela naštvaná, neb mi v porodnici řekli že nesouhlasí s termínem porodu dle UTZ 20.10 al e28.10 se picnu ☹

nika
autor
9. říj 2009

jinak odhad máme 3200 g což je šílené, jestli mne nechaj tak dlouho, no nic začínám boj aby si to naše mimi dalo říci samo a dříve 🙂

kukinek
9. říj 2009

Tak to by mě taky piclo, to už jsi skoro s termínem u nás s kelly 😒 A jinak čípek a všechno v poho,jo?

nika
autor
9. říj 2009

čípek 1-1,5 cm, otevřená na prst, hlava naléhá vše tak že nic nenaznačuje, no snad si zítra alespoň užiju ten výlet bez strachu že mne to někde chytne, ale kdo ví,

holky je mi do breku 🙂 ach jo. přitom můj Dr. mi napsal 20 dle utz, oni jsou na tem první kdy měřil tu bublinku v 9tt tak nevím.

ach jo. jsem zvědavá co mi řeknou na další kontrole - mimochodem v pátek 16.10.