II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
9. říj 2009

Kuki to teda ano 🙂 , a už máte vybrané jméno pro holčičku nebo si to necháváte jako překvapení pro okolí?

petule83
9. říj 2009

Holky nevím jestli vám psala Týnka,ale Sali už má Filípka u sebe 😵 2990g a 48cm😉

papa a hezkou noc

salikova
9. říj 2009

Ahojte holky!Je to tak.Vyvolali mi kontrakce v 11 a ve 20:15 (!) se narodil.Ale kontrakce dobry a porod super!Ani to nijak extremne nebolelo.V pohode sem rozdychavala.Malej mel chudatko dvakrat omotanou snuru kolem krku.Ale porodni asistentka byla dokonala a v podstate mi ho vytlacila rychle ven🙂A pak me vsichni chvalili,ze to bylo bez toho cisare a manzu,jak skvele pomahal..No parada.Ted mam trochu jen potize s curanim a z toho rozruseni i se spanim🙂

berryl
10. říj 2009

dobré ráno, gratuluji k miminkum i za Dan. Ta bohužel s malou jeste nemůže jít domů,protože nepřibira :(

nika
autor
10. říj 2009

holky všem graruluji, tobě nová maminko sali, ať je malý jen a jen zdravý a čeká ho v životě jen a jen samé dobré tak jak jeho rodiče. 🙂

salikova
10. říj 2009

Je!Sem jeste zapomnela poprat endie k Adelce!Tak at se vam,holky,dari!

petule83
10. říj 2009

dobré ránko,holky maminky já vám tak závidím.Včera večer na mě padla totální depka a brečela jsem Tomášovi na rameni jako želva 😖 No hrůza.V noci jsem moc nespala,pálila mě žáha a nepomáhalo na to vůbec nic 😝 ještě ted mi není moc dobře.Dneska za mnou příjde kamarádka,tak snad mě trochu rozveselí.Holky ještě jednou vám všem blahopřeji,at jsou vaše miminka jen zdravá a hezky pijou mlíčko 😉

berryl
10. říj 2009

my čekáme na dětskou vizitu a snad nás dneska pustí domů,doma je doma 🙂 holky držte se máte to už za pár!!!

verusinek
10. říj 2009

Dobré ranko a co to hned po ránu čtu 😵
Sali moc moc moc gratuluji k Filípkovi, jsi šikula jak jsi to zmákla a Filípkovi jen to nejlepší do života 😉 😵
Endie koukám, že ty už máš taky Adélku u sebe, tak tobě Adélko taky spokojený celý život 😵 😉

kukinek
10. říj 2009

Ahojte holky,
tak další miminko 😵
sali moc gratuluju a přeju malému do života jen to nej a a ať nezlobí🙂
Tady je snad každé ráno jedno nové miminko 😀
petul..vím, očem píšeš, já mám teďka taky nějak častěji depky 😒 A v noci hrůza, v jednu sjem se probudila úplně vypsaná, tak sjem chodila po bytě, měla jsem hlad, tak sjem snědla chleba a buchtu(prostě mazec se mnou...), pak si lehla do obýváku, pak sjem zas nemohl spát, tak sjem si dala teplé mlíko s medem, pak sjem jakž takž usnula a v pět jsem se stěhovalal zase do ložnice, kde mě v půl sedmé probudily kostelní zvony - je ze mě troska 😢
Na nějakou mimiburzu kašlu, nikam se mi enchce, zajedeme max. nakoupit a konec.

adel..jméno už vybrané máme, ale nikomu jsme ho neřekli, protože jsme původně chtěli elišku, ale okolí nám to jméno zhnusilo, takže jsme to změnili a nechali si to pro sebe🙂a vy už máte obě jisté?Jakože vybrané?

salikova
10. říj 2009

Petul,kuki-neplacte!berryl,tak at dobre dopadnete a jste brzo stastne doma!

petule83
10. říj 2009

Ahoj kuki 🙂 Je to pakárna co?Každou chvilku nové mimi...Já teda do pondělka do půlnoci a pak chci rodíííííít 😀

Sali a máš už Filípka u sebe?Jak ti je?

kelly1983
10. říj 2009

Dobré ráno

sali gratuluju k Filípkovi.....ať jste zdraví

tady se to teda fakt rozjíždí.

peti myslíš si, že ten sex fakt pomůže??

salikova
10. říj 2009

Petul,nemam:(Az zitra..Jinak mi je celkem dobre.Ale strihali me a ty stehy celkem citim.No a problem nejvetsi-curani.Za chvilku prijdou nasi se segrou,tak se na ne tesim!Petulko,nech si vylit pracku a pak to vytri a rodis raz dva🙂))

adellaide03
10. říj 2009

Ahoj holky,
Sali gratulace k Filípkovi.
Ono holky je jasné, že to máme taky za pár, ale víte jak to je. Samy už jste si přály to mít za sebou.
Kuki tak nějak jsme si mysleli, že máme jasno, ale zase se nám líbilo pro holčičku ještě jiné jméno. Dnes jsme tu měli návštěvu (přítelův brácha s manželkou která je sestra a chodí i na porodní) a ona říkala, že se dost často stává, že se mimi narodí, člověk na něj koukne a až tam řekne jak se bude jmenovat, že to co měli napsáno v papírech vůbec neplatí takže uvidíme.

kukinek
10. říj 2009

Tak jsem zase tu, ale není moc co dočítat, nějak to tu vázne a jenom se rodí 🙂
adel..no my právě všem říkáme, že to máme taky tak,že až mmimi uvidíme, tak se rozhodneme, ale už máme vybráno. A hlavně pa v porodce mě setřela, že oni chtějí vědět jména dopředu, aby je napsali na ty proužky - ale taqk asi by se dalo domluvit...Pro nás bylo netěžší napasovat to k příjmení, máme v něm Ri B a já třeba vždycky chtěl Báru, ale prostě to nepůjde,no..
sali..tak aspon načerpáš síly, ikdyž jsi teďka sama a pak vlítneš do kolotoče starostí o malého..
petul..já myslím,že naše mímo ven nechce. Takže jestli ti vyjde úterý, tak budeš dobrá 😀 😀 😀
kelly..to fakt záleží, jestli je připravené jít ven nebo ne a jestli jsme my, jako matky připravené k porodu. Protože já teda asi ještě nee - piju mailník celý den, makám jak šroub, snědla jsem celý ananas, jak mi bylo porazeno a nic. Ještě prubneme sex a když to nepůjde,tak nic,no, si počkám 😔

kelly1983
10. říj 2009

kukinek asi máš pravdu, něco to řídí a to samo uzná za vhodné kdy mají jít naši šprčci ven. Hele a víš kdy jsi asi otěhotněla?? Jsme tak stejně tak by mě to zajímalo.

nika
autor
10. říj 2009

čaute vespolek 🙂

verusinek
10. říj 2009

Krásný večer 🙂
Tak co jste dělali celou sobotu ????

kelly1983
10. říj 2009

Ahoj nika 🙂 jak ses dneska měla??

verusinek
10. říj 2009

Kelly my jsme malýho počali v pátek 13. 😀

nika
autor
10. říj 2009

výletově a mokře od deště, ale i tak bylo dobře.

kelly1983
10. říj 2009

veru a poslední MS jsi měla kdy?? Mě dr říkal že já kolem 9.2 a to máme stejný datum porodu.

kukinek
10. říj 2009

niko...čaues, tak jste nakonec šli i v tom dešti, jo🙂
My taky v pátek 13 😀 A jsem si tím 100% jistá 😀 A vy taky nějak tak kolem Valentýna,ne

verusinek
10. říj 2009

Kelly 28.1. 🙂 ... Já to vim díky tomu, že jsem byla na kontrole u doktora a při utz mi říkal, že do 24 hodin bude ovulace 😀

kelly1983
10. říj 2009

kuki no já prý 9.2 tak to teda netuším a poslední MS jsem měla 24.1.2009

verusinek
10. říj 2009

Niky ahojda, jej tak to je škoda, že vám počasí nevyšlo 😒

kukinek
10. říj 2009

Já měla poslední 27.1.A taky to mám od doktorky přesně, protože jsem u ní byla 10.2 a ona mi řekla,kdy bude ovulka

kukinek
10. říj 2009

Tak to je zajímavé, že jám z vás nejdřívější termín 😕

kelly1983
10. říj 2009

No je to divný 😨