• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Nikuš no my bychom to chtěli rozjet sami,hned jak dojdem z té matriky,tak jdem na to.... :grinning:

Veruš no my budem sexovat až do bezvědomí,pak budu pít ten maliník s hooodně skořicí a uklízet :slight_smile: Já váhu nevím vůbec,můj doktor mi jí řekl jednou ve 25tt,od té doby nevím
10. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikuš dobrá taktika :grinning:
10. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky díky.... no uvidíme.....
Peti, protože se jdeme fotit :grinning: , máme od čtvrtka rozfocený fotky v ateliéru s pupíkem, tak ať to zmáknem dofotit :grinning:
10. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus ahááá,tak to jo :wink: Jůůůů tak nám pak ukážeš? :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo taky dobrej důvod,

holky stejně ty naše miminka to maj s námi trápení ještě nejsou an světě a my jim to tu lajnujeme podle pravítka, chudáčci.
10. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikuš co jsi dělala s tou žáhou? :frowning2:
10. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já petul nic, nic mi nepomáhalo, jen sem tam lok piva, nebo pita. a jít to zaspat v polosedě.

ps, jinak ovoce nebyl dobrej nápad - začínám ji cítit taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a Niky má taky pravdu, zítra musíme udělat místo na parkování kočárku ve sklepě a taky konečně nastěhovat postýlku i do ložnice a taky složit kočárek, jsme ho složili , když jsme ho přivezli a pak zase rozložili do krabic, aby se na něj zbytečně neprášilo, takže ho zítra finálně složíme, aby byl pro prďolku připraven.....
10. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jo jo ukážu to je jasné, jsem zvědavá jak to bude vypadat.... jen škoda, že jsme to nezmákli v ten čtvrtek vše najednou, mohla jsem je mít už doma :unamused:
10. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru to jsem na tom stejně, udělat místo na kočárek - tzn. odvést kachliky které mémy uložené, a krabice s malováním a zbytky barev. to by bylo za chvíli, pak chci douklízet ten pokojík, musí e tam přebrat ještě nějaké krabice, přeskládat, předělat a vymalovat ta jedna zeď, pak odpoeldne zase manža jde do práce, tak zkusím ukecat naše jestli mi nenastěhují ten přebalovák, tak ho umýt, a připravit na tapetování a dát do něj věci.

pak si plánuji ještě všude celej byt vytřít, když to prý pomáhá :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus no jasně,to ještě musíte dodělat :wink:

Nikuš tak to je hnus,vždycky jak začla pálit,tak gaviscon zabral,ale teď ne :frowning2: Bléééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chtěla by manža taky dneska udělal pár foteček, ale fakt byla kosa venku a lilo, takže fotečku v mikině a nepromokavém maskáči asi nemělo cenu dělat. spíš bych ublížila foťáku. :grinning:
10. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám i gaviscon i renie ale jak to dám do pusy tak je mi tak zle že raději trpím, fakt to nedávám.
10. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky loučím se,přišel mi drahý :slight_smile: Tak papa,hezkou noc a zase zítra :wink:
10. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petu měj se krásně a také krásnou dobrou noc pa
10. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dobrou noc.....
Niky no to by bylo aby se nepovedlo vypudit toho vašeho prcka :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru uvidíme, prostě ty finiše jsou těžké ze všech pohledů, buď je to brzo nebo akorát nebo později, ale stejně je. ale my to zvládneme na jedničku s hvězdičkou všechny a basta :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta berryl se ma!Bych sla taky domu..Nemocnice nejsou proste nic pro me.nika:Ja bych taky zapijela!Zvlast po tom mem dvoudennim vykonu:slight_smile:
10. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky :dizzy_face: :dizzy_face: máš pravdu ....
10. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali to věřím neboj zapiješ to láskou k malému, to je lepší :slight_smile: a nebo na jeho roční narozeniny neboj ono to počká.

jsi velká šikula. klobouk dolů, teď se drž a užívej si to.
10. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/series/16967/
holky to je parádní sada, jen škoda že bílá s modrým, ach jo,
10. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nic jdu se natáhnout čerstvý vzduch mne zmohl co to šlo jdu čučet na tu primu an ten film.
papa krásný večer a zítra snad pa.
10. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky dobrou noc a hezky si užijte večer :wink:
10. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se dnes zase na chvilu urvala... dneska jsem moc neodpočívala tak jsem urvaná jak borůvka :grinning:

kuki: no já taky nechtěla nadstandard.. protože kdyby něco, tak ráda jsem cokoli konzultovala... a ohledně návštěv.. holt všem kamarádkám a známým řekni at přijdou až k tobě domů.. budou se ti bouřit hormony, třeba se moc nevyspíš v porodnici - vím o čem mluvím, budeš vyčerpaná .. a hormony s tebou budou lomcovat.. no lepší čím mín lidí za tebou přijde tím líp.. a nemyslím to ted nijak zle. No uvidíš jak se budeš cítit.

berryl: no já taky kojím přes kloboučky, mám od Aventu. A ty jsou dobré, jsou vykrojené na nos a bradičku a malá je s něma spokojená.. spíš ted zkouším i bez kloboučků, protože kdybych někam šla a kloboučky neměla, tak at ji nakrmím, ale ona holt bradavku nechce :unamused: ale neboj, se zajedete a bude to OK :wink: držím pěstičky.
spaní na bříšku chválím, líp se ti bude zatahovat děloha a hlavně před kojením se dojdi vždy vyčůrat.. bude se ti taky dobře zatahovat děloha a hodně pij.. tak 4l denně mi říkali.

no jsem vás chtěla dočíst.. je toho moc a už se mi malá začíná ozývat v chůvičkách... tak za chvilu zase poletím... nechcete mi tu někdo v rychlosti napsat co nového, kdo porodil další? co sali?
10. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blecha:Ja uz!:slight_smile:Vcera ve 20:15.Mame Filipka.Porod byl pro me super-nebolelo to,manza byl uzasnej a vsichni kolem taky.Jako pro me nadhernej zazitek.A kdyby to netrvalo 2 dny,tak to nema chybu..Ted sem na sestinedeli a tesim se domu.Uspesne prikladam,ale zacali me bolet prsa,tak mazu a doufam,ze se to spravi...Jinak me vsichni strarili,ze budu prenaset,takze ja nemam doma nic moc nachystano.Mamka dnes zehlila malymu veci a manzu cekaji v po ty finise-priprava postylky a celkovy uklid bytu,dovoz a smotovani kocarku a dodelani dekorace nad postylkou.To sem na nej zvedava!Takze,holky,nic nenechte na posledni chvili!
10. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sali: jééé tak to GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!! a míry?
to pak tu na Ohradě můžem kočárkovat spolu, co ty na to? Porod nebolel? Tak to máš super.. a jak to, že to trvalo 2dny? :astonished: Rodila jsi normálně? Nebylas šitá? Tak to teda všichni kolem mají docela frmol jak tak sleduji.. no jeste že jsem poslechla naše a zařídila vše relativně dopředu.. i když já skoro přenášela..
tak to mám radost, další mimísek na světě :slight_smile:
mě na prsa pomohl hodně olejíček od Weledy a taky bepanthen na bradavky. Dneska jsem zjistila, že je dobrý na bradavky i krém od Aventu, ale ten bude dosti drahý.. ale prý můžeš mazat furt a dítěti nevadí.. ale to si myslím, že ani ten bepanthen.
tak pokud možno krásnou dobrou noc.. já jdu do hajan, než se malá zase probudí, at načerpám síly.. a určo napiš, třeba i do IP.. já totiž net moc nestihám :unamused:
10. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blecha:Mne IP pres mobil nejde:(Ale moc rada budu kocarkovat!Se pak musime dohodnout!Jinak mel Filipek 48cm a 2990g.Rodila sem prirozene,i kdyz mi planovali cisare,ale nastrihnout me museli -malej mel omotanou snuru dvakrat kolem krku.Nejvic me prave na tom vsem bolelo to siti.Tak dobrou noc!
10. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme od včera doma. Chtěla jsem vás dočíst ale nejde to. Malá má 2420g. V nemocnici jsem se pohádala, protože mi denně říkali že domů nemůžem, že hubne, já brečela proč s tím nic nedělají a prý musím být trpělivá, že to přijde. Vypila mi kolem 25. Pak přestala chtít prsa úplně takže s nima mám ted trápení. Všimla jsem si že má bílý jazyk a pusinku tak jsem tak dlouho otravovala až zjistili že chytla afty a má plné patro. Natřeli jí genciálkou a najednou začala pít 45 a přes noc přibrala. Doma se budí každé 2,5 hodiny a cpe se jak o život. Všichni tam byli hodný ale to nestačí. Až ted po 10 letech mi jedna stará sestřička poradila co s prsama když tvrdnou a dělají se bulky.

Holčiny, všem gratuluji, co mi psala berryl tak sali a endie jste už maminy. Odpol.přidám fotky, jsem ráda že jste v pořádku a že vás mám. Jinak hormony se mi probudily až po porodu, takže brečím i když mi něco upadne, i když mám radost, prostě průběžně. Doktor říkal že šestinedělí je zvláštní období ženy, tak at tatka uklidnuje, objímá, protože déle jak 6 neděl to stejně nevydrží :slight_smile:

Po 6 nedělí mám jít na sterilizaci, prý to mám ve břiše špatný, po tom prvním císaři mám prý přirostlý močák k děloze.

Jinak mám jíst vše (jen ne to co přímo nadýmá - hrášek, květák...) ale pokud to bude třeba v polívce tak to nevadí. Mám jíst i čerstvé pečivo a vyřadit jen to po čem bude mít malá bolení.
11. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bleška - po kolika hodinách kojíš? A spíš přes den?
11. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Dan ahoj později napisu svůj první den doma,chytla mě zimnice hormony hrůza odpadla jsem musel se o vše postarat Rada nešlo mi vsvát z postele,otekly mi nohy,malém jsme jeli do nemocnice,opět modlení zatím pa
11. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek