• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
ahojki holky, už jsme konečně doma, bylijsme v porodnici trochu dýl - žloutenka a taky malá málo přibývala na váze, ale papá co to jde a i mamčiny mlékárny si daly říci.
nevímkdy vás dočtu a kdy se ukážu neb teď jdu spát papa a já se zaes ukážu paček.
25. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak se hlásím, páč jsme ode dneška doma. Už jsem se nemohla dočkat, v porodce to bylo na palici..
Jinak malá je nádherná, až se trochu oklepeme, tak vložím fotky. Nemůžeme se na ni s manžou vynadívat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Porod byl pěkný fičák, jak jsem psala o těch poslících, tak jsem pak dostala průjem a zjistila, že mám křeče a že jsou co pět minut :grinning: A nepřešlo to ani p odvou vanách..tak jsem voala do porodky, že j eto divné,že jsem prvorodička a že se m ito nezdá,že je to pravidelné, tak že máme dojet..V deset jsme dojeli, mudra koukala,že jsem otevřená na pět a hnedka mě hnali na porodní sál. Jako kontrakce mazec, měla jsme ot všechno v křížích, chtěla jsem epidurál, tak se mi vysmáli, že jsem měla přijet o 5 hodin dříve :sweat_smile: Tak mi píchli oxytocin a pak to byl hukot, no každopádně do dvou hodin od přijetí byla malá venku. Nastřihli mě, ale to jsem prý úzká a hlavně malá letěla jak střela :grinning: A normálně mě tlačení vůbec nebolelo a hned jak se malá narodila, tak sjem řekla, že do toho jdeme znovu :grinning: Humor mě přešel druhý den, když to šití přišlo k sobě, trochu to táhne, sedím na půl zadku, ale v pohodě..Takže tak :slight_smile:
Mlíko mám, jdu tedka koukat po nějaké odsávačce, chtěla bych tu malou elektrickou medelu. Ať si trochu ulevím...
25. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki,úplně tě chápu - já sem brečela štěstím, když sme přijeli domů....
25. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki ahoooooooooj, jak to, že jsi mě tu nechala???? :wink: jsem ráda, že jsi měla porod tak super, přeji Vám hodně štěstí a zdraví a at se malé tady líbí. Už se těším až ji uvidím. A jak to zvládáš??
25. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika gratuluji k Bereničce, je krásná....hlavně at už je vše v pořádku, držím Vám pěstičky.
25. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
blecha - díky. Petr byl v Globu v lékárně a tam ho neměli, musím zítra do města.

nika - vítej doma !!!
25. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki: tak to je super, že už jste doma a že vše je jak má být :slight_smile: pořádně si odpočiň jak to půjde :slight_smile:

kuki: tak to jsem taky ráda, že už jsi doma.. tak ten porod byl fakt fičák.. no průjem před porodem značí rychlý porod.. a taky že jo :slight_smile:

tak přeji at vám holky prospívají a kojení jde pěkně od ruky nebo od prsa? :sweat_smile:

dan: tak pak pisni jestli jsi sehnala.. když tak ti to přivezu. :wink: jedem ted v pátek.. jestli vše dobře půjde. Už máme i přezuté pneu, a vyzkoušeno jak nám tam vleze kočárek.. no kočárek do auta vleze, ale nevim kolik věcí vleze kolem :unamused: to teda bude sranda.

tak malá už spinká, dnes to proběhlo na pohodu.. no abych to nezakřikla. Ale přes den i málo pila, furt u toho usínala, tak nevím jak se zítra předvedem s váhou u dr. :frowning2:
25. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki tak to bylo jako u mě :slight_smile:kulovy blesk! pošli manžela do lékárny pro borový gel je super na tu jizvu,nebude tě to tak táhnout a rychleji se to zahoji. Niki to je fajn, že už jste taky doma. Těším se na fotecky. My měli návštěvu a bylo opět super, malý spinkal,papal byl ukázkový,teď čekám na další krmení,měl by se vzbudit kolem 22h, dobrou holky maminky. Co Endie kde jsi?
25. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do hajan, pěknou dobrou noc
25. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano
26. říj 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno..
blecha - tak čaj neměli, musím se kouknout jinde. Mě ho přivézt nemůžeš, jsem 500 km od vás, jsem jediná od jinud. Ale děkuju.

Tak jsem musela 2x přikrmovat a ted mám k snídani mlíko pro dva tak se malá cpe, ale jen v jednom prsu, druhý stále nefunguje. Ale nebolí , naštěstí je v pořádku.

Přidala jsem fotky.
26. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko..

ber..díky s tím gelem, aspon to nemusím hledat a zavolám to manžovi,už vyjel na objížďku, tak to koupí.
Jinak my první noc doma paráda, malá je anděl, s porodkou se to endá srovnat, musím ji budit na koejní, jinak by mi asi ruply prsa..Mám je nalité jak blázen, tak porád chladí ma masíruju, malá u prsu usíná, tak ji budím,ale už je to lepší. Ty bradavky, jak jsi psaal tynko, jako žiletky, jsem měla tyk,jako ale až ode dneška je t trochu lepší. Prý to má hodně ženkých, protože prostě na to bradavky nejsou zvyklé, ale chce to vytrvat.
Jinak neví, jakou teda tu odsávačku - přemýšlím nad tou mini elektrik od medely,co myslíte?nezkoušela sjem ani jednu,tak nevím..ale asi by se mi hodila.
Holky, jak to děláte s pokaděnýma oblečkama?namáčíte a pak perete až je toho hodně nebo jak?Vůbec nevím,co s tím...
26. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kell..hele, normálně jsem si na tbe u porodu vzpomněla :grinning: když nám řekli, že je to váha :grinning: Zvládám to až podezřele dobře,takže jsem ve střehu a čekám, kde se co objeví..
Dneska jdeme do poradny,tak jsem vzědavá..

jo a holky, potím se jak blázen, ot není až možné :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki nooo a já už váhu mít nebudu :grinning: a jakto, že se ti to tak najednou rozběhlo?? Já myslela, že počkáš se mnou a ty ses na mě normálně vyflákla :grinning:
26. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukinek - ahoj, to víš, doma je doma. Já mám pokaděné tak 1x za dva dny ale namočím, lehce přeperu v ruce a dám uschnout a pak peru když mám várku.
26. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki a kdy přidáš fotečky, jsem na malou mooooooooooooc zvědavá
26. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki - já jsem prvních 14 dní v noci pro¨potila i 3 pyžama. A možná dostaneš zimnici, tou jsme si tu prošli s beerryl.
26. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kuki není zač máš vedle té jizvy i modřinu? Na to je taky super mást. Na prádlo a hlavně na fleky mám žlučovemydlo,stačí namočit přelet mýdlem chviličku nechat a flek je pryč,no a pak to dám prát. Já peru často,ale já jsem na praní blázen,nemám rada plný koš špinavého prádla. Tu mini elektric doporučuji,mi přijde zítra a známa si ji nemůže vynachválit. Já si objednala avent a vraceli jsme ji ie hodně špatná.
26. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta zimnice byla hrozná,jsem padla do postele a nebyla jsem schopna vsvát a jako bych nahá ležela na ledu, rada na mě naházel co šlo a nakonec si ke mě lehnul a zahříval mě. Kuki co pejsek? No jinak prvních pár dní jsem se budila šílené spocena,normálně ze mě lelo. Pak bylo období pláče a teď jsem už ok :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan malá je fakt nádherná! Krásné fotecky. No a komu je podobná. Kdyz u nás byla v sobotu rodina tak tvrdili,že malý má po mě pusu a bradu a z Rádi má čelo a oči. No a včera tu byli kamarádi a ti se nás ptali jestli je nás? Že nám není podobný :slight_smile: no sranda. Malému teď světlaji vlasy,možná mu brzo vypadnou,oči zatím šedo modré,no uvidíme. Přidám taky foto.
26. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tipy, taky ot teda namočím a pak přeperu, až toho bude více..

Modřinu tam asi nemám, trochu se bojím podívat :sweat_smile: Ale doktorka říkala,že to vypadá, jakoby tam nic nebylo,tak envím,seberu odvahu a mrknu se:slight_smile:Te zimnice se bojim a trochu s ni pocitam,tak se setrim jak muzu..Tu odsavacku asi taky koupim, mrknu na ni na netu.
Pepsi žárlí, ale snad se zklidní - jo a dělá nám naschvály, pořád doma čůrá a akdí, asi abychom si jí všimli :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
J oa fotky jsem vložila
26. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki malá je jako panenka :o)

tak Vám dělá naschvály? to přejde no chudáček ona chtěla být jedináček a teď tam má Ellu
26. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ber..no právě, muí sse s tím srovnat,chce to čas a je mi jí i líto- když ležíme v posteli, já kojím, manžel kouká a ona skáče kolem psotele,páč by chtěla na postel - ona na ní nikdy nemohla,ale teďka to asi snáší hůř..tak si s ní budemem uset více hrát.

Ty miminka jsou všechny jako panenky, já mam pocit, že jsem domů donesla malou šušu :grinning:
26. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to chodí tak
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3454514&vReferer=

a Bára může na postel, necháváme jí všude kde je malý, ať si na sebe zvyknout, když začne divočit, tak musí na místo a ona si to hned rozmyslí a taky jí vždy stačí být prostě v místnosti kde je malý a je spokojená, lehne si na roh postele a pozoruje co se děje
26. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ona na tu postel vždycky mohla, tak to je jiné
26. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl - nevím komu je podobná, podle fotek je úplně stejná jako kluk, ale jelikož nemají stejného otce tak musí být po mně :slight_smile: Petrovo mamka říká že je na mě, i podle mých foto když jsem byla mimino ale to se vše změní. Je úplně jiná než se narodila, za půl roku bude taky jiná.

kuki - nám známí říkají že máme porcelánovou panenku :slight_smile:

Jinak naše kočka taky žárlí. Přeestala spát u nás v posteli, nechodí se ke mně pomazlit, jen k Petrovi. Chodí ke mně jen v noci když myslí že spím a to se o mně mazlí sama.
26. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki no ta je kráááááááááásna fakt :slight_smile: mooooc gratuluju
26. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: já se mooooc omlouvám,ale jsem fakt hotová :sweat_smile: Co nového?Kuki už má mimčo?Hned na to mrknu! :slight_smile: Jak se máte,co miminka?Kelly co ty?Kdy se rozhodneš rodit? :grinning: U nás vše o.k.Vojtík je super,skoro nepláče,spíše kňourá a v noci mě i celkem nechá vyspat :slight_smile: Ale jsem pořád unavená,ještě jsem si nezvykla :slight_smile: Přidala jsem nějaké fotečky tak mrkněte :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééé Peťulko já se na Vás už tak moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek