• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
bleško tak to kombinuj, dokud mlíčko máš tak koj, co můžeš, a klidně dokrmuj, ale klid nenervuj se tím.

holky jinak krásné ráno :slight_smile:

fusak černo hnědej nedělaj, tak uvidíme. já miluji jak oranžovou tak zelenou, i hnědou, žlutou ale máme oranžovou deku z ikea do kořárku tak budem ladit.

jdu kouknout na to téma, a když tak ho založím.
17. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl: no to já mám taky ten sterimar, ale máme ted hodně blbou tu rýmu.. tak kapu libenar a zdá se, že se to lepší, tak uvidíme. Ten sterimar jsem stříkala i preventivně a spíš uvažuju i o zvhlčovači vzduchu.. tento je i s ionizátorem... co si o tom myslíš?

http://www.dormeo.cz/dormeo_fresh-26817-11384-pc.html

tak to jsi dobrá, že jsi tomu šla naproti, taky to budu muset nějako překousnout ten strach a obavy :sweat_smile:
týý jo ty jsi ale ranní ptáče ted na to koukám.. to já jak nakojím tak ještě šup do postýlky a chrnět :slight_smile:

sali: no jak kdy... včera večer když jsem kojila asi po necelých 2hod, protože to ona má takto večer před koupáním... tak jsem z jednoho dala 50tku a z druhého 10tku.. tak to mě vyděsilo... a nemohla jsem spát, furt jsem nad tím uvažovala.. jako kdybych kojila furt 100ky tak bych ani nepřemýšlela, ale nevím zda se oplatí s tím drbat kvůli takto malému množství.. dnes ráno jsem nakojila celkem 90tku z obou prsů.
a jak to máš ty s tím krvácením, je to lepší?

kuki: no taky si to užívám mít manžu doma... to je fakt parádička :slight_smile:
no unavená už jsem z toho parádně.. ale nevím zda bych nebyla unavená i z flašky :grinning: ale je fakt, že flaška do ní zahučí já nevím.. během 10ti minut? a takto se drbu s tím hodinu a to nepočítám to, že mi laktační řekla, že bych měla krmit max 40min páč pak žaludek už začíná trávit a je to naprd.. jenže když ona je tak hladová a furt by chtěla, tak ji nedej no... tak krmím a krmim..

niki: no právě.. tak to dělám, ale nevím zda to jeste vydržím.. někdy kojim opravdu málo.. no začala jsem si dělat tabulku jak v porodnici a týden to ještě vydržím i s vážením před a po kojení s tím, že v noci nevážím.. a pak uvidím. Jestli tam bude převážně 30tka či 50tka co nakojím, tak to asi už budu prdět.. ale bude mi to líto.. je to tak pěkný pocit kojit :slight_smile: no teda jak kdy hihi
no a pak teda nevim jak přestat.. když mliko se bude tvořit.. asi jako dan musím jít pro léky nebo se mi samo ztratí nebo jak to je?
17. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, malá nechtěla od koupání jíst, jen po troškách a pak se jí zvedal žaludek tak usnula hladová, první jídlo až v 1.30 ale najedla se dobře, nevím co jí večer bylo. Asi si zvyká na ten Nutrilon. Stolice super, řídká, žlutá, jen prdíky začaly zlobit. Ted usnula vedle mě v lehátku. Dneska jdeme na oslavu, švagrová má svátek. Doufám že jí nechytnou větry tam a neprobrečí to.

berryl - gratuluji :wink:
17. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinak to nové téma je v sekci - společný termín.

bleško pokaždé ale nevypije 100 ne? já mám taky trochu poct že večer jsou prsa méně nalitá. ale zatím ji to stačí.
hle hlavní je i součet za celej den. já teda nevážím, nemám na čem, ael malá je spokojená, usne tak si říkám že to stačí.
17. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki: no měla by už vypít tak 150tku.. myslíš že někdy pije min, někdy víc? No to mě nenapadlo.. jdu mrknout na to nové téma :wink:
17. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bleško, přejdi do nového tématu..
17. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek