II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
17. lis 2009

bleško tak to kombinuj, dokud mlíčko máš tak koj, co můžeš, a klidně dokrmuj, ale klid nenervuj se tím.

holky jinak krásné ráno 🙂

fusak černo hnědej nedělaj, tak uvidíme. já miluji jak oranžovou tak zelenou, i hnědou, žlutou ale máme oranžovou deku z ikea do kořárku tak budem ladit.

jdu kouknout na to téma, a když tak ho založím.

nika
autor
17. lis 2009

tak je založeno 🙂

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tak pa v novém tématu 🙂

blecha001
17. lis 2009

berryl: no to já mám taky ten sterimar, ale máme ted hodně blbou tu rýmu.. tak kapu libenar a zdá se, že se to lepší, tak uvidíme. Ten sterimar jsem stříkala i preventivně a spíš uvažuju i o zvhlčovači vzduchu.. tento je i s ionizátorem... co si o tom myslíš?

http://www.dormeo.cz/dormeo_fresh-26817-11384-p...

tak to jsi dobrá, že jsi tomu šla naproti, taky to budu muset nějako překousnout ten strach a obavy 😅
týý jo ty jsi ale ranní ptáče ted na to koukám.. to já jak nakojím tak ještě šup do postýlky a chrnět 🙂

sali: no jak kdy... včera večer když jsem kojila asi po necelých 2hod, protože to ona má takto večer před koupáním... tak jsem z jednoho dala 50tku a z druhého 10tku.. tak to mě vyděsilo... a nemohla jsem spát, furt jsem nad tím uvažovala.. jako kdybych kojila furt 100ky tak bych ani nepřemýšlela, ale nevím zda se oplatí s tím drbat kvůli takto malému množství.. dnes ráno jsem nakojila celkem 90tku z obou prsů.
a jak to máš ty s tím krvácením, je to lepší?

kuki: no taky si to užívám mít manžu doma... to je fakt parádička 🙂
no unavená už jsem z toho parádně.. ale nevím zda bych nebyla unavená i z flašky 😀 ale je fakt, že flaška do ní zahučí já nevím.. během 10ti minut? a takto se drbu s tím hodinu a to nepočítám to, že mi laktační řekla, že bych měla krmit max 40min páč pak žaludek už začíná trávit a je to naprd.. jenže když ona je tak hladová a furt by chtěla, tak ji nedej no... tak krmím a krmim..

niki: no právě.. tak to dělám, ale nevím zda to jeste vydržím.. někdy kojim opravdu málo.. no začala jsem si dělat tabulku jak v porodnici a týden to ještě vydržím i s vážením před a po kojení s tím, že v noci nevážím.. a pak uvidím. Jestli tam bude převážně 30tka či 50tka co nakojím, tak to asi už budu prdět.. ale bude mi to líto.. je to tak pěkný pocit kojit 🙂 no teda jak kdy hihi
no a pak teda nevim jak přestat.. když mliko se bude tvořit.. asi jako dan musím jít pro léky nebo se mi samo ztratí nebo jak to je?

dandulka1
17. lis 2009

Ahoj holky, malá nechtěla od koupání jíst, jen po troškách a pak se jí zvedal žaludek tak usnula hladová, první jídlo až v 1.30 ale najedla se dobře, nevím co jí večer bylo. Asi si zvyká na ten Nutrilon. Stolice super, řídká, žlutá, jen prdíky začaly zlobit. Ted usnula vedle mě v lehátku. Dneska jdeme na oslavu, švagrová má svátek. Doufám že jí nechytnou větry tam a neprobrečí to.

berryl - gratuluji 😉

nika
autor
17. lis 2009

jojinak to nové téma je v sekci - společný termín.

bleško pokaždé ale nevypije 100 ne? já mám taky trochu poct že večer jsou prsa méně nalitá. ale zatím ji to stačí.
hle hlavní je i součet za celej den. já teda nevážím, nemám na čem, ael malá je spokojená, usne tak si říkám že to stačí.

blecha001
17. lis 2009

niki: no měla by už vypít tak 150tku.. myslíš že někdy pije min, někdy víc? No to mě nenapadlo.. jdu mrknout na to nové téma 😉

dandulka1
17. lis 2009

bleško, přejdi do nového tématu..