II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
27. kvě 2009

endie - gratuluji !!!!!

berryl
27. kvě 2009

dan ty ještě nespinkáš?

endie
27. kvě 2009

děkuji , děkuji 😀

fotky věciček v albu ale fotku Adélky nemám mlela se a nešla vyfotit

berryl
27. kvě 2009

oblečky jsou super moc pěkné

nika
autor
27. kvě 2009

endie je koukám holčička, toje krásné 🙂

dandulka1
27. kvě 2009

berryl - ne, byla jsem se projít po zahradě a celý den je mi nevalně od žaludku tak nevím jestli se mám najíst nebo ne. Ještě se rozčiluju, kluk dělá už hodinu 20 příkladů z matematiky tak tady řvu 🙂 a jsem vzteklá, protože je pomalej. Musí chodit v 9 spát a ještě ho musím vyzkoušet z angličtiny tak to má dnes bez televize takže do toho bulí.

berryl
27. kvě 2009

Dan dneska prostě není Tvůj den co? tak to máte ještě 9 min než půjde spát, někdy se to hold nedá stihnout, zítra bude líp uvidíš

no mi břicho pořád bublá a včera jsem si všimla, že se pěkně zvětšilo

nika
autor
27. kvě 2009

dan to ti nezvávidím, s takovými výrostky je to prostě těžké, znám to. 🙂 stačilo se mi učit se rok s malou neteří, děs běs. ale pak už to šlo.

nika
autor
27. kvě 2009

tak jsem uložila věci do komody, no moc místa mi tam nezbylo šílené, jo když má člověk tolik věcí že. 😅

berryl
27. kvě 2009

šikovná!!!

dandulka1
27. kvě 2009

Zítra nebude líp 🙂 on pořád nepochopil proč se musí připravovat na hodinu a trénovat od každého předmětu něco. Doted jsme to nedělali ale začal nosit 3 tak musíme zabrat. Nechápe že to dělá pro sebe. Jenže 4.třída je ještě těžší tak se nedá nic dělat. Doted měl na výzo samý a ted mu hrozí čtyři dvojky. Už si čistí zuby a jde spát. 🙂

endie
27. kvě 2009

tak na to se těším až bude Adélka chodit do školy a budeme zažívat toto 😀
niki šikulka

nika
autor
27. kvě 2009

dan, co já vím jak jsem do toho spadla před třemi lety - jako do učení se synovcem a neteří tak malá byla v pětce a malý v trojce a čtvrtá je fakt těžká. až nechápu a nepamatuji se jestli jsme toho měli tolik i my.
synovec s neteří jsou chytří ale taky se jim necce. kluk měl do teď jen esm tam dvojku ajedničky, letos v pololetí i troju, bohůžel fláká to. starší je lenoch, chytrá ale prolízá co může, nevysvětlíš že je to pro ně, to znám. bojujeme taky pořád a to chce na střední pajdák na vychovatelství do MŠ. tak uvidíme kam se příští rok dostane

nika
autor
27. kvě 2009

endie a ještě horší, nám se teď představuej synovec, taková klidná voda, a teď poznámky denně, děs, učit se učí ale odmlouvá, pohdrá autoritami, má to na háku, když to tak řeknu.

nika
autor
27. kvě 2009

endei Adélka je krásné jméno, bude malé slušet 🙂

až pověsíme obrazy tak Vám tu ložnici vyfotím, i plný šplík mimíska.

endie
27. kvě 2009

a jeje že by puberta došla na něho

nika
autor
27. kvě 2009

no proč ne, puberta je už teď hodně brzká záležitost.

endie
27. kvě 2009

vyfot se těším 😀

berryl
27. kvě 2009

juj já si myslím, že toho v té škole mají teď daleko více než jsme měli my

dandulka1
27. kvě 2009

nika - já myslím že jsme toho zdaleka neměli tolik. Už mají i počítače a dělají z toho zkoušky. Myslím že oproti nám jsou minimálně o rok napřed. No nic, taky vás to čeká 🙂 🙂 🙂
endie - hezké věcičky. Ty se máš že už to víš. Tolik km jsme jeli a neukázal se 🙂 tak snad toho 16.6. hlavně aby mi potvrdily že je to zdravé. Holky jdu se vykoupat a lehnout.
berryl - mě taky za poslední týden vyrostlo, už mě pne pupík a tak 2 cm nad ním.

tak hezké sny.

nika
autor
27. kvě 2009

holky pomalu tu usínám na dneše jsem moc nespala, tak topůjdu dohnat, ráno zase do práce, ale už jen dva dny a je víkendík, hurááááááááááá, ale moc se nevyspím, jedeme pryč na výlet do Brna za malou od sestřenice má v pátek rok. ani to není možné jak to ubíhá, nedávno chodila s bříškem a malá už dva měsíce chodí, lítá, je to skvělé.

berryl
27. kvě 2009

niky dobrou noc

dan pupíky nám pěkně rostou, prý okolo toho 20tt se začíná celkem přibírat

nika
autor
27. kvě 2009

jo mají to je fakt, za nás to byla pohoda, když jsi vzpomenu.
už když vezmu jazyky, je to fajn ale ve třetí třídě není schopno dítě ještě pobrat češtinu a už začíná s druhým a v šestce s dalším jazykem. no bude to sranda.

já teda přiznám, že jsem do učení spadla ze dne na den do učiva páté třídy a byl to děs, vzpomenout si, no když to bude postupně tak to beru ale takto. no byla to sranda, člověk až žasl, co vše musel umět a hlavně měl by umět i teď, ale v normálním životě to v 99% nepotřebuje.

dan dobrou a krásné sníky.

nika
autor
27. kvě 2009

papa

endie
27. kvě 2009

dobrou no c holky a sladké sny, pohladte bříška za mě

salikova
27. kvě 2009

Dan:Rodice doma trenuji a my ucitelky potom znamkujeme🙂Endie:Tak gratuluju k holcice!My deme presne za tyden - ve stredu.Tak doufam jako berryl,ze se ukaze.Jinak ja doted citila takove tepani.Ale dneska uz i ty bublinky-jak kdyby ve mne ty bubliny praskly!A byly to teda rany!

alcag
27. kvě 2009

ahoj je tu nekdo z melnika?

berryl
27. kvě 2009

sal ty jsi bublifuk :o), na kolik jdeš v tu středu my až na 13h, mudr si na nás vzal více času 🙂

alcag asi ne, ale buď tu s náma:o)

berryl
28. kvě 2009

dobré ráno kočky, kde pak se touláte?

adellaide03
28. kvě 2009

Ahoj holky,
Berr já se učím a sem tam nakukuju. Jaká byla noc? U mě hrozná. Pořát se mi zdálo něco o ultrazvuku a pak jsem se vzbudila o půl dvanácté a bylo mi strašně těžko tak jsem se musela napt nealko piva. Sice to pomohlo, ale probrala jsem se tak jse skoro do jedné nespala.