II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
29. kvě 2009

neutop sa pa

nika
autor
29. kvě 2009

neutopila jsem se 🙂

adellaide03
29. kvě 2009

Tak to je dobře Niky že ses neutopila.

nika
autor
30. kvě 2009

ahojki vespolek, od nás, z upršeného kraje.
celou noc jsem se budila, jsem zase jako po koťatech, no už se těším na zítřejší noc.

berryl
30. kvě 2009

dobré ranko, já už zase tlačím, manža mi ráno koupil mé oblíbené vdolečky 😀 😀 😀
niky já spala jak zabitá

nika
autor
30. kvě 2009

ahojki tak jsem zpět z nákupu, děs, zvolit kaufland v so ráno je omyl, ale nakoupila jsem si spoustu zeleniny,ovoce a jsem spokojená.

nasnídám se -opožděně a pustím se do buchty, když jedeme na tu návštěvu .-)

berryl
30. kvě 2009

to je za trest kauflan ráno, hlavně těch důchodců co tam je, najednou ani nepotřebujií hůlky a sprintují tam :o)
jakou budeš dělat buchtu?

nika
autor
30. kvě 2009

takovou rychlou mám ji moc ráda a je na sto způsobů

potřebuješ:
1x listové těsto
ovoce
1x vanil pudink
0,5 l mléka
piškoty

těsto se rozdělí na dvě poloviny, vyválí na velikost plechu. na něj se dají piškoty, ovoce a schladlý uvařený pudink, překlopí se druhým plátem listového a dá péct. je to rychlé dobré.

ovoce dneska to bude s jahodama, ale dobré je to s jablky a skořicí a oříšky. prostě co máš. Buď čerstvé nebo kompotované není problém

berryl
30. kvě 2009

hm to zní moc dobře, tak další sobotu :o)

nemohla jsem se tu přihlásit, je škaredě, tak je přetížený servr

nika
autor
30. kvě 2009

u nás už neprší, škoda že jedeme až odpoledne ale sand to bude lepší, budeme mít na střeše rozebranou skříň a nerada bych aby byla uplně zmoknutá.

nika
autor
30. kvě 2009

buchta už je v troubě a já dojídám jahody co zbyly. mňam.

berryl
30. kvě 2009

ty si dáváš do čumáčku, tady taky neprší, ale je celkem chladno

já vařím polévku a na druhé budou řízky už jsme je dlouho neměli, upekla jsem perník ten má mužíček rád a pak si pojedeme pro synovce, stáhla jsem mu nějaké pohádky, tak snad se u náš nebude nudit

nika
autor
30. kvě 2009

určitě nebude. neboj.
ty jo řízečky, to bych si taky dala. možná zítra, jak přijedeme. dneska dojíme těstoviny s omáčku co jsem dělala včera a pak papa na výlet.

berryl
30. kvě 2009

jakou jsi dělala omáčku na těstoviny?
no doufám, že vám odpol.nebude pršet, ale vypadá to nadějně 😀

berryl
30. kvě 2009

ráno jsem cvičila :o)
http://www.rodina.cz/clanek534.htm

nika
autor
30. kvě 2009

takovou co dům dal. maso, rajský protlak, mzažená zelenina, koření

berryl
30. kvě 2009

u nás je to taky tak co najdu to se sní :o)

nika
autor
30. kvě 2009

jsi šikovná že cvičíš, já se chci konečně vypravit plavat, ať jsem alespoň trochu fit.

berryl
30. kvě 2009

já chci taky chodit plavat, ale mám strach z výtoků, celkem na to trpím, tak uvidíme 🙂

nika
autor
30. kvě 2009

uvidíme jak to dopadne.

pořád řeším jestli jít dotoho předporodního kurzu už teď, sháněla jsem jiný a většinou jsou přes prázdniny všude pauzy. ach jo.

berryl
30. kvě 2009

kamarádka taky chodila takhle brzo a pak jen pár hodin vzala než šla k porodu

nika
autor
30. kvě 2009

no to mi taky nabízela ať si teď odchodím poslední lekce a pak v září s novým začátek, ale přiznám se maj to krapek drahé, deset lekcí 1.000,- je to v uterý tak mi moc času nezbývá. a ještěk tomu to je v uterý což je fajn stíhám, ale některé konečné lekce jsu i v pondělí a ty nedávám ani kdybych chtěla.

berryl
30. kvě 2009

ty jo to je uhozené, teď ty poslední a pak ty první no nevím nevím
a co jinde?

nika
autor
30. kvě 2009

právě že jinde jsem nic moc nenašla. asi se na to vykváknu.

nic loučím se, manžel už nakládá autíčko, tak já jdu dobalit věci a frčíme, krásný zbytek soboty a zítra pa.

dandulka1
30. kvě 2009

Ahoj holky, přeju hezký víkend. od půl 2-půl 3 jsem měla zase vyspáno. Od včera peru a žehlím těch 55 kilo tepláků 🙂 a baví mě to. Přišlo hodně malinkých od narození tak pokud máte některá zájem napište mi do ip meilovku a já vám pošlu fotky. cena za kus 38 kč.

Niko ta buchta vypadá dobře, nikdy by mě nenapadlo do listovýho těsta použít piškoty, mám na to věci tak jí asi zítra zkusím.

Vařila jsem čočku, párek a volské oko a plněný knedlíky. Čekám na manžu, má dnes hodně těžkou zkoušku tak snad jí udělá. Je poslední, pak už bude psát diplomku.

dandulka1
30. kvě 2009

Chyba, kus 33,- překlepla jsem se.

salikova
30. kvě 2009

Tyjo,dan-nechces prijit zehlit k nam?Ja zehleni totiz uplne nesnasim!!!Dnes sem byla nakupovat-pekne sem se rozsoupla a 2000Kc jsou vcudu..I neco miminku sem poridila.Tu buchtu taky zkusim.Ach jo-uz hodinu se premlouvam ke cviceni na balone,jenze to pocasi me proste nuti lezet pod dekou u televize s cokoladou v ruce...

dandulka1
30. kvě 2009

POKUD BYSTE SHÁNĚLI NA HOLČIČKU - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23601333&tab=0

endie
30. kvě 2009

ahojík holky, jdu vás jenom pozdravit, máme ted doma měnší krizi, jsem stoho dost na prášky a nechci to přenášet na vás, dneska sjem dostala tašku od mamky co upletla tak se když tak mrkněte do alba

zatím papa

salikova
30. kvě 2009

Endie:Tak at je ta krize brzo prekonana!