• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Niky díky neříkej dvakrát protože asi Tvé nabídky využiju :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo Dr. se mne ptal jestli chci říci co to bude, tak jsem řekla že ne. a bylo to dobře vidět :slight_smile:
jinak jsme hodně dohnali, pořád nám lítaj týdny, taky mi kalkulačka ukazuje 21 TT dle jsem 20TT, dohnali jsme cca týden.
1. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
a říkal Ti něco o těch testech na tu cukrovku? já se na to chci ve středu zeptat
1. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne na ty se chodí až 24 nebo 28 týden, jdu na poradnu zase za tři týdny tak je čas.
1. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jo vlastně, ty jooo to tak letí
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mám hlad jako vlk, jdu něco ulovit do lednice, ale asi budu muset něco uvařit, ach jo.
1. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak já jsem právě vytáhla rybičku na oběd, ale ještě je zmrzlá :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já mám kuře, chlazené z obchodu, jen nevím co s ním provedu ale asi ho upeču s rýží, to jsem dlouho neměla.
1. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
mňam já bych pořád jedla jsem zvědavá kolik jsem od minulé návštěvy přibrala, protože jsem měla jen to 1kg, ale těď to i vidím, že další kilo dvě budou určo nahoře :o)
1. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak já jsem pořád stejně, no vlastně o třičtvrtě kila míň, ale mi to nevadí, mimi roste jak má.
1. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já budu mít na oběd párek
1. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda endie, nějáký lepší kus bílkovin by se nenašel? ale párek bych si taky dala. ale na odpoeldne mám v lednici jahody, hm.
1. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm parek v těstíčku s br. kaší, hm.

jo dneska je den dětí a mi přivezou odpolko balík, v něm spousta věcí a dvě hračky pro mimíska. a pro mne olej an bříško.
1. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
niky tada ty se máš!!!
ahoj Endie tak co doma už je to lepší?
1. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
našel ale všechno je zmrzlé a nechce se mi vařit, stejně co uvařím tak mi to nechutná a nebo mi je stoho zle

tak to se budeš mazat ostošest co ? :grinning:
1. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky tak to já dnes budu mít jahodové knedlíky. Sice z obchodu, ale i tak mám na ně chuť. :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to víš že budu. sice už nezachráním co bylo spácháno ale budu. jsem na to lempl, ale stačil pár týdnů a bez namazaného bříška jsem nervozní a svědí mne kůže. zvykla jsem si.

endišku taky doufám že ti je líp, ne jako včera a i vše ostatní je na lepší cestě k vyřešení :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Niky já už to mazání beru taky jako součást hygiény a neumím si ti bez namazaného bříška představit.
1. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no já já se mažu a strie přibívají :astonished: :confounded: je to marné
1. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já mám prostě divnej pocit jak jsem namaaná, nerada i krém na ruce ale lepším se, už jsem si vypěstovala krásnou závislost a mám z ní radost. :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já musím zaklepat, ale zatím strie ani jedna. Ťuk ťuk. Jejda teď mě mrňous nějak kope. Včera byl v klidu tak že jsem měla strach jestli je OK, a dnes si to vynahrazuje :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já to mám geneticky po mamince a neudělám s tím opravdu nic, i kdybych byla naložená celé těhu v krému, tak se ty proradné strie stejně ukážou ach jo no budu to řešit až potom

adel to je super, mě prcek kope hlavně v noci :grinning:
1. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
pořád máme tichou domácnost, manža totiž odchází od 1.7 do Prahy domů bude jezsit jednou za 14 dní, nebude semnou u porodu, nebude tady když ho budu nejvíc potřebovat v 6-ti nedělí, budu prostě na všechno sama, mamka ta na mě mít moc času nebude a tchýně ta je radostí bez sebe že nás konečně oddělila od sebeb a nebude se msuet zajímat o v nučku tad, pristě furt, brečím , je mi smutno , ale budu to muset přežít, u porodu budu mít kamošku a ta mi taky nabídla že můžu býdlet u nich v baraku , mají celé volné přízemí že mi bdue pomáhat
1. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
mě Adelka furt kope a hlavně v ráno vždycky mě probudí tak jí párkrát pohladím a je klídek, a v pátek citila že mi je ouzko tak tam blbla v tom břišku :grinning: štěstičko moje
1. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ber já myslím, že jsou horší věci než strie. To se teda moc nevyspíš když Tě kope v noci. Já teda když ležím na zádech tak taky děsně kope, ale když se otočím na bok tak má asi miň místa nebo se mu to nelíbí a přestane kopat takže se vyspím.
Endi teda takové trápení zrovna když bys měla být nejvíc v klidu a všeho si užívat. To mě mrzí
1. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Endie tak to Ti není co závidět a manžel jde do Prahy kvůli práce a peněz? ještě,že má člověk kamarády na které se může spolehnout
1. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ted taky sebou mele jak divá
1. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo kvůli práci , bude tam dělat policajta u dopravky je to jeho sen ale nejvíc mě mrzí že jsem ho prosila aby to odložil až budu mít po porodu a po 6-ti nedělí ale ne on to musí mít hned, jsem stoho neštěstná, onic se ted nezajímá a ještě je na mě hnusný
1. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Endie to je nazáviděníhodná situace, jede tam kvůli práci a peněz?
1. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
endišku to je mi líto, je to škoda, a bude jednou litovat, uvidíš. ikdyž Praha není tak daleko, ale je to v blbou dobu. mohl počkat.

tuto práci by sehnal i později, to si sem jistá.
1. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek