II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
5. čer 2009

čauky vespolek, co Adellai? nevíte některá?

nika
autor
5. čer 2009

kdo má zájem, super prodejce, mám s ní dobrou zkušenost,

http://www.aukro.cz/item653557802_c_12_x_hezke_...

berryl
5. čer 2009

ahoj tak my za chviličku vyrážíme oslavovat, já teda u minerálky, ale i tak se moc těším :o) mějte pěkný večer papa

nika
autor
5. čer 2009

berryl pořádně to oslav ikdyž u minerálky, zase někdo to musí jistit ve zdravém duchu .-)

nika
autor
5. čer 2009

adellai, jsi tu?????? honem zprávy sem 😀

adellaide03
5. čer 2009

Ahoj holky,
jo Niky jsem tady. Vy jste na mě musely určitě hodně myslet když jsem si vytáhla super otázky že? Jo byla to zabíračka, ale zvládly jsme to všechny. A dokonce jsem se dozvěděla, o dalších čtyřech holkách co jsou těhotné 🙂

nika
autor
5. čer 2009

gratuuuuuuuuuuuuuuuulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, super super super. mám z tebe velkou radost, novidíš těhulíje více to je fajn.

adellaide03
5. čer 2009

Niky děkuju jsem fakt strašně šťastná ani se to nedá popsat. Když jsem tam ráno šla tak jsem myslela, že se zrhoutím a rozbrečím se jim tam, ale pak když jsem si vytáhla otázky a zjistila jsem, že jsou docela v pohodě jsem se uklidnila. Jo a důchody jsem si naštěstí nevytáha. Vytáhla jsem si dávky pomoci v hmotné nouzi. To je určitě lehčí než důchody i když pro tebe spíš naopak co?

salikova
5. čer 2009

Tak super! Úspěch na plné čáře! Tak seš Bc. nebo Mgr.? Čoveče, ani nevim! Ale velká gratulace ode mě i od prcka!!! 😉

No,jinak já celej den baštím - nemůžu prostě jezdit k našim - tolik dobrého a jenom jeden žaludek ☹ Sem se teď dorazila buchtou a za chvíli mizím s kámoškama na tu pizzu. Bože, já se neunesu!

berryl: Ono neuškodí, když bude miminko zapity i minerálkou 🙂 Tak si to užij!

adellaide03
5. čer 2009

Sali zatím Bc, ale já blázen zkouším přijímačky na další školu abych byla Mgr. A děkuju za gratulace i od prcka 🙂

nika
autor
5. čer 2009

adellaj tak yjsem si to prošla i dávky v hmotné nouzi ve škole.
tvé rozhodnutí pro další školu chápu a jsem az něj ráda, zkusit se to musí, že.

ten pocit si užívej, další hezčí bude narození mimi, a to je milionkrát hezčí.

salikova
5. čer 2009

Tak to já sem zas takovej blázen, že sem to před diplomkou vzdala - nějak mě to už nebavilo a raděj sem vysadila prášky 😉 No, sem mohla taky teď někdy dělat státnice! Ale já sem kůže líná... Teď už mě ale chytajou roupy a přemýšlím nad nějakým jiným oborem...Manžel říká, že sem šílenec. Prohlásil mi na to: "Hele, ty si hleď teď dodělat tu diplomku a pak si di studovat něco jinyho.." Jenže mně už se nechce. 😒

nika
autor
5. čer 2009

sali to je škoda, ale třeba někdy doděláš, a já bych do toho šla. 😉

já bych chtěla taky ještě studovat ale opravdu to co mne baví, tak někdy snad. v budoucnu.

salikova
5. čer 2009

ad: Si užívej teď těhotenství, konečně! Bez nervů z učení!

nika
autor
5. čer 2009

az chvíli jdu pect další buchtu, sali nechceš se stavit?
tu první už snědli kolegové v práci a druhou mám na zítra, na chalupu, a taky chci udělat ořechový griliáš, manžel ho miluje.
pak bych měla pořešit nějaký dárek, M si koupie in-line brusle, chce ještě nové sportovní sandály. takže spíše jen blbost, dneska sice má narozky ale viděli jsem se asi 5 minut. tak zítra mu s miminem popřejeme.

salikova
5. čer 2009

No,kdyby to nebylo tak z ruky,přijela bych hned!

adellaide03
5. čer 2009

Jo holky těhu si teď budu užívat opravdu do sytosti kyž vím, že miminko by mělo být zdravé a mám školu za sebou.
Sal to je škoda, že si to vzdala. Taky jsem měla občas takové tendence, ale třeba se fakt časem vrátíš a školu doděláš.
Niky vlastně Tvůj manža má narozky že tak hodně štěstí 🙂 Kdyby ses stavila k nám do školy, měli jsme pro ně i pohoštění, já jsem jim dovezla frgály mohla jsem Ti je dát a nemusela si péct 🙂

nika
autor
5. čer 2009

hm frgály ty mne taky čekaj ale až v létě, teď péct nebudu, v létě jo protože pak si je pěkně dlouho nedám 🙂

adellaide03
5. čer 2009

Niky mě je teda upekla mamka já je tak dobře jako ona neumím. A všichni se olizovali až za ušima. 🙂

nika
autor
5. čer 2009

to je fajn.
je to ale práce s koláči, my pekli v loni kamarádce na svatbu 60 kusů doma u našich v paneláku, to byla zábava .-)

nika
autor
5. čer 2009

tak si je užívej, je to kynuté těsto a to si při kojení nedáme 🙂

endie
5. čer 2009

ahojík děvčata

nika
autor
5. čer 2009

ahojki endie, hele ty se tu v poslední době něják málo ukazuješ?

endie
5. čer 2009

no jo, manža když doleze spráce tak zabere počítáč a furt řeší něco ohledně té Prahy takže já enmám šanci 😠

endie
5. čer 2009

mám pupík vyfocený v albu a normálně mám z mimibazarku mikinku adidas 68 za 70,- a tepláčky jsem vyaukcovala za 49,- taky adidas tak jsem si udělala radost že malá bude frajerka

nika
autor
5. čer 2009

ty se nezdáš jdu okuknout pupíka 🙂

endie
5. čer 2009

musím v pondělí k dr. asi jsem zase chytla kvasinky ☹ už mě to fakt nebaví, budu vyžadovat pořádné vyšetření

nika
autor
5. čer 2009

endie jen se zeptám nepapáš sladké? mně se to taky sem tam dělalo, když jsem více jedla sladké? jako kvasinky. ono to má vliv.

já peču koláč s jahodami, snad se povede, neznámý recept 🙂

endie
5. čer 2009

no co papám přímo žeru ted sladké, neumím si představit nebýt den bez čokolády nebo něčeho sladkého, to mě nenapadlo že to může být s toho.

mnam, ty jsi šikula,, to já jsem nemehlo na takové věci 🙄

nika
autor
5. čer 2009

já zastávám názor že hodně věcí ze zdravím je spojeno se stravou a jídlem. jen vím že mi to dělá. ale nemusí to být, zajdi si k Dr. a trvej na zaléčení a pořádné.

no uvidíme jeslti se povede, je to zatím takové nějáké 😒