• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
jo moc krát díky
6. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě neděkuj, nevím jestli najdu, spoustu receptů mám v práci v pc a ne doma, pořád mi někdo něco posílá, tak to ani netisknu.
6. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak mě nic nikdo neposílá protože ví že jsem kopyto na vaření a pečení :angry:
6. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
žmolenka - rozpustíš máslo cca půlku a do něj rukama vmícháš cukr a hrubou nebo polohrubou mouku a budeš se v tom tak dlouho hrabat rukama až se ti to spojí a bude se ti to drobit. :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ende co není může být, abych ti nezahltila email :grinning:
problém je to že ty neznámé recepty jsou někdy na prd. většinou v práci zkoušíme někdo něco a pak nadáváme, že je to blbé.

já málokdy peču něco neznámého, jen včera a ve čtvrtek a povedlo se obojí, tak nevím náhoda nebo štěstí.
6. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
500g pol.mouky, 250g mouč.cukru, 4 vejce, 200ml oleje, 300ml mléka, 1 vanilkový cukr , 1 prášek do pečiva - ušleháš trochu vajíčka s cukrem moučka a van.cukrem, postupně přidáš olej, mléko , nakonec prášek do pečiva a mouku. Vymažeš a vysypeš plech a naleješ a pak nasázíš ovoce. Rybíz a borůvky se obalují v kryst.cukru aby ti neteklo moc štávy. Na to žmolenku a máš to :grinning:
6. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan : dík vyskouším už mám opsáno
6. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky loučím se jdu ještě nakoupit a pak papa na srub za manželem.
6. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy pá užij si pěkný víkend. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my vyrážíme na oběd k našim a pak na ten fotbal, doufám, že nebude pršet, držte palce :o)))
6. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak u doktora jsme dopadli dobře,Vojta je šikulka,strašně hodný.Na fotečku můžete mrknout v albu :slight_smile: Stěry mi kupodivu dopadly dobře,prý zánět nemám,ale já jsem říkala doktorovi,že mám dost výtok a svědění.Tak se na mě kouknul a říkal,že prostě na to budu v těhotenství náchylná a že budu muset celé těhoteství zavádět krémy :confounded: A hned mi dal recept.

Jinak Endie já s tím mám problém pořád a každé ráno jím kelímek bílé activie.A musím říct,že mi to dost pomáhá.Ale musí to být ta tmavě zelená,ta světle zelená je sladká bílá.Bílý jogurt obsahuje lactobacily a ty na sebe vážou ty kvasinky.Sice mi moc nechutná,ale pomáhá :slight_smile:
Adel taky gratuluji! :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul děkuju za gratulace, já Tobě gratuluju k dobré kontrole. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,tak am.fotbal super, havířov vyhrál, nepršelo a nebyla ani zima teď už jsme doma,po včerejší akci jsme pěkně unaveni tak si lehneme k tv a budeme usinat dobrou noc
6. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo - já zase jim jak praštěná - nejdřív zeleninku na večeři a pak sem šla okolo spíže a bylo to zase v háji... :unamused: Miluju bonboněru Merci :sweat_smile:

endie: A to sem měla dnes už buchtu a delisum, takže s tim sladkym buď v klidu... Já jak to moc nejedla, tak teď si prostě nemůžu pomoct...
6. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak dneska jsem tady první. Jak se máte při neděli? U nás je polojasno takže snad už nebude pršet jako večer to teda bylo něco a já neposbírala prádlo, ale snad mi dnes uschne. :slight_smile:
7. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň mas vypráno dvakrát :grinning:
7. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík děvčata

holky dík moc za odkazy :grinning:

dneska dělám palačinky na oběd poprvé tak držte palce
7. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky - pmatujete, jak sem vás bombardovala odkazy na hlasování o ty dresy??? Tak kluci vyhráli! :grinning: Dík za každej hlas :dizzy_face:
7. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endie jestli chceš mrkni :wink: Našla jsem na MMB tak jsem myslela,že by se ti mohla líbit :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20989127&tab=0
7. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojki holky, zdravím po super víkendu.
7. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kamarádce se narodila malá teď ve 29 týdnu,držte prosím všechny palecky at to zvládne a je v pořádku!!! Já tu brečím jak želva.
7. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,berryl,ona to urcite zvladne!Drzim pesti..
7. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji pokud bude vše v pořádku tak za 3m ji pustí domů, ale zatím je to vážné
7. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!

berryl: Já myslím, že 29. týden už je dobrej a hlavně hodně nadějnej! Známá porodila chlapečka ve 25. týdnu - no, sice byla 6 měsíců v nemocnici, ale už má skoro dva roky! Doktoři dnes umí zázraky!
8. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky

berryl 29 tt je už dobrý uvidíš že malá to zvládne, budu držet pěstičky

jinak já se omlouvám ze srazu ve čtvrtek ale mám něco s ledbinama , musím ležet být v teple, hodně být a v páterk se u vidí co a jak jestli mi nasadí lečbu na doma a nebo v nemocnici

:frowning2:
8. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Myslim, že asi už patřím mezi Vás..Jsem ráda, že jsem už takhle pokročila :slight_smile:
Jen bych chtěla trošinku poradit. Asi je to individuální, ale jsem ve 14tt a bříško mi pořád neroste a zatim jsem ani nepřibrala. Stalo se to někomu?
Nehrozím se, jen se ptám..
Taky bych se chtěla zeptat, jestli někdo chodí na nějaké těhotenské cvičení a v kolikátém týdnu jste začaly.
Moc děkuji za odpovědi.. :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berryl to je strašné :frowning2: Proč ty dětičky chtějí tak brzy na svět? :frowning2: Budeme mooooc držet palečky,ale já si myslím,že doktoři ji zachrání!
Endie to je mazec,s ledvinama? :confused: A je to vážné?Dávej na sebe pozor!To bude dobré,hlavně buď fakt v teple a hodně pij.
8. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie: Tyjo! Ledviny.... Tak se šetři a odpočívej! Hlavně hodně pij!!! Snad to bude dobré a nebudeš muset do nemocnice...

lucynka: V klídku. Já taky nemám furt žádny bříško...
8. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji! Luci já jsem do teď přibrala 2kg někdo nic,někdo hubne, to je různé! Endie to mě mrzí,tak at se Ti brzo uleví
8. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki holky,
berryl uvidíš že to zvládne, doktoři jsou machři, já jsem se narodila v na počátku 32 týdnu a zvládla jsem to, holky jsou bojovnice, :slight_smile:

endie hlavně se vyleč a pořádně ty ledviny prolívej. uvidíš bude to dobrý.

jinak kdo se dostaví na scuka ve středu tak je rezervovaný stůl od 17. an jméno: Modrý Koník :slight_smile:

Luci v klidu, já jsem před těhu a v prvních týdnech shodila 7 kilo a zatím z nich nic nemám. neboj pokud roste mimi není důvod vyvolávat paniku. klidek a užívej si to.
8. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek