• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
nazdar holky

tak tam rodila kamoška říkala že super a pak jak jí převezly na šestinedělí tak katastrofa
30. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sama nevím kde budu rodit :confounded: a to se to kvapem blíží
30. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky
tak u nás je zatím krásně tak uvidíme jestli to tak bude celý den nebo se zase něco přižene. Na jednu stranu má člověk výhodu když bydlí v menším městě nebo vesnici nemusí si vybírat kde bude rodit prostě dojede do nejbližší porodnice a má to. Mě se teda moc ve Val.Mezu. rodit nechce mám totiž rozpolcené pocity. Někdo říká že super a někdo katastfora, ale co se dá dělat. Mám na děckém švagrovou tak snad až se to rozkřikne se ke mě budou chovat normálně.
30. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám opačný případ ve Vítkovicích mudr mále zapinkal smrt malého a na šestineděl,. super

vidím to na fifejdy
30. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jak jsem šla na ten ultrazvuk na ty Fifejdy tak svenku teda nic moc, ale šla tam budoucí maminka s tatínkem zbaleno podle mě šly asi na císař, vysmáta, spokojená tak asi to tam nebdue tak hrozné
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky si to tam chválily, ale to máš jedno záleží na jaký personál prostě narazíš
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata, něco nového?? :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kelly
no já jdu ve čtvrtek ke gyn poměsíci , tak se těším na krokodýlka :o) jsem zvědavá kolik jsem přibrala, protože ten měsíc strašně žeru, takže asi dost :o)))
30. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte dneska na oběd? já ještě čočkovku a na druhé asi těstoviny s tuňákem se mi nechce vůbec vařit
30. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já květák, ketrý jsem rozvařila, neosolila a nakonec poslední kousek spalila tak dočerna, takže ted větrám, mám tady mlhu, se na to v.... prostě neumím vařit a končím stím, jsem antitalent, nebyl mi dán dar
30. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endie já taky spálím co se dá :grinning:

Holky chtěla jsem se zeptat,máte problémy s žáhou?Já měla tu čest s pálením žáhy dnes v noci a hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spala jsem v sedě,protože ležet nešlo.Vzala jsem si sice Rennie,ale nic moc :confounded:
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě pálí žáha po čokoládě nebo bílém pečivu

endie bobku, jen to zkoušej dál :o) to se prolomí
30. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl děkuji za příspěvek :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba Ti to pomůže, ale asi je to různé někomu renni pomůže, ale někomu vůbec

kdy je teda ten sraz v kolik a kde???
30. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,,,,
u nás to zase praží, je 28 stupnů. Já mám oběd od včera.
petul, mě trápí žáha od začáttku. Rennie pomáhá na chvilku nebo vůbec, doktorka mi napsala Malox a mám po problémech, zabírá hned a na dlouho. I na víc dní.
Holky dostala jsem 10 kg melouna a od včera mám půlku pryč, jsem hrozná. Vyhrála jsem bundičku, dám jí do alba :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dan, to se máš já meloun miluju, ale teď mi nesedí a vyzvracím ho
30. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v ttom případě ho jím i za tebe :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé tak ta je parádní, no já mám taky nějaké nové věcičky, tak to dneska hodím taky do alba, pokud se k tomu dostanu, zatím dělám velikou razii je skříni a jsem nekompromisní, vše co se nenosí pryč
30. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už mám za sebou. Ale zase se mi skřín naplnila, v tom pytli s teplákama tentokrát bylo hodně 3/4 legín a volných tepláků, ty nosím ráda na doma tak jsem je všechny schovala že do nich pak zhubnu :slight_smile: A to pojedu ještě pro jeden pytel. Pak už ne, už to nezvládám. Tenhle týden nastěhujem postýlku do ložnice abych měla místo v kumbále. Začnu pomalinku prát a dávat to do pytlů. Vydrží to vonavé a čisté, ale musí to být v igelitu.
30. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my nakonec zůstávám v bytě a máme smlouvu na 3 roky a bude dělat koupelnu takže ještě prát nebudu, protože z toho bude zase bordel :angry:
30. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dan,děkuji za info,zkusím se zeptat doktorky :slight_smile: Budeme mít obě vlasaté dítě :grinning:

Endie koukala jsem na fotky,malá je super :slight_smile: Určitě to byl krásný pocit :slight_smile:

Berryl a to teda budete i nadále bydlet tady v porubě?Já taky ještě nemůžu začít prát malému věcičky,budeme příští týden malovat pokoj.
30. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo stále v Porubě :o)
vy máte 3+1?
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme,ale vlastně nemáme,protože 1 pokoj je taťky od přítele a jinak kuchyň,koupelna,wc a obývák společné.Takže jako bychom měli jen jeden pokoj :confounded: je to docela na prd :confounded:
30. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jak jste se měli? Já byla na "dovče" v praze a vzpamatovávám se z toho ještě dnes :confounded:
30. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul, tak hlavně, že máte kde bydlet, v dnešní době to je s bydlením šílené
my máme 2+1, ale hodně veliké je to starý porubský byt

kalei tak to věřím :o)
30. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki holčiny krásné pozdravy, u nás ej na padnutí
30. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky tak jsem se krásně prospala :grinning: a ted musíme jít s manžou nakoupit ale zase slyším že hřmí :angry:

nik: čaooooooo :grinning: mrkni do alba na věci, teda doufám že ti nevadí že se opičím po tobě ale ty dupkys tím koníkem uplně žeru :dizzy_face:
30. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ende nevadí někdy se sejdeme s miminy ve stejném jo.
já jse viděla i s jiným zvířetem :slight_smile: kdes je sehnala.
30. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mimibazarku, zadala jsem tu značku a něco mi to našlo
30. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek