II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
1. črc 2009

kalei u nás by to bylo taky tak kdybychom měli holčičku byla by hodně v modrém, máme hodně věcí po synovcích a navíc já modrou miluju, to neřeš!!! vidíš určitě si něco najde. Tatínek taky uvažoval o řízení tramvaje, autobusu, ale už je tam zodpovědnost za lidi, tak se dívá ještě po firmách jako je rozvážení jídla a tak no

adellaide03
1. črc 2009

Kelly neplaš mimi prostě jen třeba nemá náladu.
Já taky musím zaklepat, že mi nic neotéká, nic nebolí, někdy teda trochu žebra, ale to se asi roztahují jinak zatím pohoda.

kelly1983
1. črc 2009

adell - dobře nebudu 🙂 ale víš jak člověk se pořád strachuje

berryl
1. črc 2009

kelly kamarádku prcek kopnul za celou dobu 4x jinak pořád spal a i teď je to veliký spáč 😀

endie
1. črc 2009

berryl skus megnesuim na to tvrdnutí, já jím vapnik+hořčík+zinek a v pohodě ani bříško mě nebolí

berryl
1. črc 2009

http://www.aukro.cz/item670682501_detsky_nahriv...

endie to já beru každý den kvůli tetanii, taky jsme si právě myslela, že mě to obejde když to zobu, ale i tak tvrdne a tvrdne

endie
1. črc 2009

tak zkus trošku zbrzdit a nenamáhats e tak mimís asi upozornuje maminko zbrzdi ale raději se zeptej dr

berryl
1. črc 2009

aha to jsem nevěděla no zítra mu to řeknu

adellaide03
1. črc 2009

Kelly jo jo znám to jak něco není tak jak by mělo být tak se člověk nervuje.

kaleilah
1. črc 2009

mě malá kope tak že mě i brní břicho, ale přijde mi že mi vůbec neroste, že se spíš zmenšuje 😲 a to všichni říkají že po plodovce roste víc

endie
1. črc 2009

a citíte třeba srdíčko? já když si jdu lehnout a položím ruku na bříško tak citím jak malé tluče srdíčko, to je úplně užasné 😵

berryl
1. črc 2009

jo jo já srdíčko cítím :o) je to krásné, když vím, že tam ten prcek je :o)

endie
1. črc 2009

dneska to vypadá že by mohlo být konečně pěkně, tak peru jak drak a asi se zajdu projít na zmrzku odpoledne

kaleilah
1. črc 2009

endie-já srdíčko necítim, necítil jsem ani u prvního, i když jsem se snažila poslouchat stetoskopem tak nic 😠

adellaide03
1. črc 2009

Já srdíčko cítila dřív hodně a někdy to bylo až nepříjemné teď je to jen tak mírně a to je bezva.

berryl
1. črc 2009

kale asi máš silnější tu břišní stěnu, já jí mám zřejmě hodně tenkou malého jsem cítila už v 18tt jak mě kopnul a srdíčko strašně brzo

endi má být až 29stupnů, ale mají být přeháňky

endie
1. črc 2009

tak já mám přímo ten odposlech na srdíčko a tam malou slyším už od 12tt a ted mi stačí přiložit ruka a citím jí, dokonce i švagrova a manžel prý co toje? a já srdíčko 😀

adellaide03
1. črc 2009

Jo je fakt že ze začátku jsem si taky říkala co to je. A já mimi cítím taky tak od toho 17, 18 týdne.

endie
1. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22558821&tab=0 kdo chcete, já to mám taky a dala jsem zato 150,- 😠

berryl
1. črc 2009

http://www.obchudekprodeti.cz/katalog.php?kateg...

tak mi konečně dorazila dneska souprava tuleň, mám ji z aukra, ale novou a vyšlo mě to na 230,- i s poštovným

http://www.obchudekprodeti.cz/katalog.php?kateg...

endie
1. črc 2009

je to je pěkné 😵

berryl
1. črc 2009

:o) tak já jdu ven doku je pěkně zatím papa

petule83
1. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Já budu chodit do té poruby i na cvičení i na kurzy,kdybyste se chtěly některá přidat,budu moc ráda 😵 Zítra se zeptám svého doktora na to a jestli povolí,tak budu chodit 🙂

Fuj tam je vedro 😝

Berryl to je mi líto s tatínkem ☹ Snad si něco najde

endie
1. črc 2009

já chci právě chodit na kurzy tam kde budu rodit a furt se nemůžu rozhodnout mezi Fifejdy a Vítkovicemi 😖

petule83
1. črc 2009

Endie moje kamarádka bude zanedlouho rodit a taky se rozhoduje mezi fifejjdy a vítkovicemi,tak ti pak podám hlášení,jak to dopadlo 🙂

endie
1. črc 2009

to budu ráda 🙂 , když už jsem rozhodnutá pro Fifejdy tak mě někdo nalomí na Vítkovice a nebo je to opačně 🙄

dandulka1
1. črc 2009

Ahoj holky, tak už taky vím co je voda.... včera byla bouřka, vichr a po zahradě teklo 20 cm vody, zahradní nábytek rozlítaný, nateklo mi do pokojíčku a do ložnice a vypli proud. Vše se odehrálo za 15 minut.
Dneska jsem byla pro lístek na peníze a sestřička mi tvrdí že mi těhu tak sluší že to bude kluk 🙂 Myslela jsem že v autě padnu, je tu 32 stupnů a ani větřík. naštěstí v baráku máme zimu tak se chladím.
Dala jsem si nohy na stůl a melouna a je mi líp.
Jinak mě břicho tvrdne hodně, někdy i musím chvilku počkat, nemůžu se hnout.
S prací je to na houby, u nás je vysoká nezaměstnanost. S klukem jsem byla 8 let doma, nesehnala jsem nic. Ted jsem dělala 2 roky tak doufám že se budu mít kam vrátit.
Ptala jsem se účetní - starou dovolenou mi proplatí ted a vypočítá tu novou a vyplatí po mateřský. Ale prý to bude hodně málo když marodím od dubna. Ale každá kačka se hodí.

dandulka1
1. črc 2009

endie to je pěkné ty pohyby, takhle je mám taky, někdy se mi udělá boule na jedný straně a hrozně mě to tlačí. Večer mi jezdí břicho sem tam 🙂

endie
1. črc 2009

jo tak to mám taky že se mi nacpe do levé půlky břicha a nebo se mi natáhne přes celej spodek a otáčíse no to kolikrát fakt bolí

ted uvažuju že se zajdu podívat na prohlídku porodního sála a šestinedělí do Vítkovic majího každý čtvrtek