• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
berryl ty polodupajdy mám z mmb žluté s žirafou za 109,- síla co.
3. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu sepisovat co ještě na mimi, to bude položek :grinning:
3. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste jsem tam koupila nějaké tetra pleny pod miminko a jeste jedny veliké na koupání, pak teploměr do vody. Niky kdyz tak si tam postýlku zamluv říkala,že už snad mají jen po jednom kuse s tou slevou jinak mají na skladě,ale bez slevy! Tak to je rozdíl ty polodupky ta cena.
3. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
3. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ta prodejna to je ta v prvním patře?Protože v třetím patře je myslím chicco že? :slight_smile: Ta sleva platí i na přebalovací pulty?
autor
je to třetí patro,
autor
mě se tam právě jedna líbila. uvidím.
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třetí, no respektive, druhé, když neberu přízemí
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,děkuji Nik :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,tak jsem opět tady, od 1h min.hodinu vzhůru čim to je,že se pořád budím každou noc?to je asi nácvicovani na noční kojení :o)
4. črc 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl krásné sluníčkové ráno,
já se budím pravidelně o půl třetí, tak nevím jiná hodina ale tento týden je to pravidlem. pak v pět -ale to je nácvik ze vstávání do práce, no dneska jsem ještě usla.

jdu potichu uklízet, m ještě spí a pak vyrazím k babi poséct zahradu a pak na chalupu.
4. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky taky sjem blbě spala, už mám uklizeno, prádlo vyprané, postele převlečené, a zachvilku razíme nakoupit
4. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie koukám že ses činila :grinning:
pěkně nakup a užijte si víkendík, v nedělu jsem tu jak na koni :grinning:
4. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pěkný víkend,no já se normálně budím kolem 3h dneska vyjmecne 1.12h :o)
4. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pěkný víkend, dneska si jdu užívta do bazenu k našim :grinning: zatím pa
4. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, já také spala blbě, byla jsem vzhůru do 11, pak ve 3, v půl 5 a jsem hotová, mám celou noc divné bolesti břicha. A halvně je tu strašný pařák, už ted je 28 st. Prošla jsem zahradu a nedá se tam být. Naštěstí se má od pondělí ochladit dokonce na 19 stt.
4. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to já se budím o půl čtvrté i když dneska jsem spala v kuse. Dnes tu máme na hlídáni rok a půl starého synovce protože švagrová šla na borůvky tak snad nebude moc zlobit.
4. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jeste polehavam v postely, jinak nám volali známý at s nima jdeme na koupak,ale je tam tak horko,že nikam nejdeme,jen těžko tam člověk najde stín a moc to nedávám,tak budu raději doma a vyrazíme někam az později
4. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak včera jsem zjistlila že mi začíná téct mlezivo :slight_smile: jsem zvědavá jak se kojení povede tentokrát. No řešímě ted mega problém, měli jsme kocoura, museli jsme ho dát pryč a je zablešenej celej byt, i když jsme ho koupali, tak to nepomohlo, a ted jak není doma tak blechy vyskákali jak se nemají kde držet :rolling_eyes: máte s tim nějaký zkušenosti?
4. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to je blby..Jediny co snad vsechny polstare a povlaky poradne a porad vytrepavat,protoze tam se mnozi..Anebo primo v drogerce nejakej raid nebo neco?
4. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem v nemocnici,v Porube na porodním.začala jsem po 11h krvácet a celkem hodně. Letěli jsme na pohotovost a už si mě tady nechali na pozorování. Vše je v pořádku,tak snad už nebudu krvácet a pustí mě domů
4. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: a co už dobrý? jsi ještě v nemocnici a nebo už doma? bobku to mi nedělej takové šoky
4. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem jeste v nemocnici budu tady pres noc možná do pondělí,teď mi dělaly ozvy a je to ok tak uvidíme ráno co řekne mudr. No jinak co jsi nakoupila?
4. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě že tak a je všechno v pohodě :slight_smile: něco málo, podložku do vaničky, pak takovou plyšovou blbost na autosedačku ta mě stála 75,- - 30%, apk body, polodupky, řetízek na dudlík ale po výplatě se tam chystám pro flašky, kalhotky do porodky.
4. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, my už máme všechno tak jsem rada teď at je prcek v pořádku a bude to super
4. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj určitě bude držím ti pěstičky a myslím na vás :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji zkusím spát pa pa
4. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berryl, jak jsi na tom? Já taky trnu, včera jsem celý den ležela v bolestech břicha. Mám pocit jak kdyby se mimi cpalo ven. Pohyby mám a nekrvácím, tak uvidím zítra. Budu dnes celý den ležet. Držím palečky, bude to dobrý. Zvládnem to. :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berryl, Dandul holky držte se ještě pár týdnů musejí mimišci zůstat bříšku tak hezky odpočívejte.
5. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek