II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
8. črc 2009

ahoj Niki, tak jak se máš? Celý den ses neozvala! No já jsem si odpoledne lehla,ale nepodařilo se mi usnout. Tak jsem žehlila a vegetila a teď jsme se vrátili z mcdonalda 🙂 no a začíná pršet.

salikova
8. črc 2009

Ahoj,niki!

nika
autor
8. črc 2009

berryl to víš moc práce, jsem sama v kanclu, kolegyně má dovču tak robím za dvě a je to znát. dneska jsem pořádně vyčerpaná, nespala jsem moc dobře, byla bouřka a pak jel manžel do práce v noci, něco dávat do pořádku, takže přetrhaný spánek děs.

teď čekám až dovezou valendu a budu třídit věci v pokojíku. už jsem nachystala dva pytel na vyhození, jsem zvědavá co z těch věcí budu tak za dva tři měsíce shánět a potřebovat. zákon schválnosti. 😀

dandulka1
8. črc 2009

berryl já taky neusnula, u pokojíčku míchačka, u ložnice flexa na železo a z obýváku každou chvíli ,,mami? ,, .Děsný.
Holky dneska mě kluk dostal. Před měsícem jsem říkala sousedce že její kluk vypadá jako kretén - velkou kšiltovku a kšilt na stranu. Po měsíci mi kluk přijel taky tak. Kroutila jsem hlavou, sousedce jsem¨se s úsměvem omluvila. Dneska se oblékl a když jsem ho hnala pro mikinu že je zima tak mi odpověděl - ted jsem se oblíkl aby se mi to hodilo a bílou mikinu nemám. 😕 Do včera nosil vše, i s dírama, protože tady na vesnici to oddělá a pak to rovnou vyhodím. Včera byl poprvé sám nna koupališti a ejhle. No asi si budu muset zvyknout. Asi puberta 🙂 Zůstala jsem stát s otevřenou pusou. 🙂

nika
autor
8. črc 2009

dandul 😀 to fakt vezme vítr z plachet co. jo to znám, synovci je 11 a podobné manýry má už cca dva roky, začalo to naušnicí v uchu, s bílým kamínkem, no a dál ti nebudu psát, ..... je to celkem k zabití.

nika
autor
8. črc 2009

dneska jsem si na poště vyzvedla koupací kyblík a těhu pás - béžový tak až mi poroste bříško můžu kamuflovat krátké tričena.

berryl
8. črc 2009

niki to Ti nezávidím, chudácku všechno nechají jen na Tobě! dan to je prdel puberta a možná nějaká slečna! Teď už to nebudou roztrháné tepláky a staré tričko 🙂 dneska jsem si dívala,že se mi za poslední týden pěkně zvětšilo bříško,zítra ho nafotím!

salikova
8. črc 2009

Me dneska miminko celej den tak nejak krasne kope🙂

nika
autor
8. črc 2009

tak nastěhována postel a z pokojíku je mega skladiště, já už to chci mít hotovééééééé ☹

berryl
8. črc 2009

mě prcek kope teď v pelíšku 🙂, Niki ty jsi pracant

nika
autor
8. črc 2009

berryl i já tam mířím, sotva šoupu nožkama, zítra do práce, uf.

alespoň je chladno a bude se dobře spát.

takže dobrou a krásné sníky papa

dandulka1
8. črc 2009

Mě taky ted kope, měli jsme tu truhláře, byl kouknout jak petr dělá schody a poradit s kuch.linkou, je to kamarád tak budem platit jen materiál a petr si to udělá u něj v dílně, ale oznámil mi že i s dvířkama mám počítat tak 40 tisíc 😕 takže uděláme korpusy a desku abych mohla fungovat a na dvířka budu šetřit postupně. Hold bude nádobí vidět.
Jdu si taky lehnout, malá se nějak šponuje a dost to bolí. Panimáma mi dnes řekla kdy prý budu mít břicho, že mi vůbec neroste. Přitom já mám pocit že se sotva valím 🙂
Holky hezké sny, berr jsem ráda že jsi doma a v pořádku. Do 30 týdne co nejvíc odpočívej, taky už jsem zvolnila tempo i když na baráku se dělat musí. Papa.

berryl
9. črc 2009

dobrý ráno kočky, Niki už jen 2dny a máš volno,tak at Ti to utíká! dan mi taky přijde,že mám obrovské břicho a přitom se mě taky ptají kde ho mám :o) a to bude jeste větší. To vís,taky jsem raději zvolnila at je prcek v pořádku, jen nevím co dělat jsem zvyklá pořád něco dělat a teď jen sedím, ležím a tak no a to máme před sebou jeste více jak 3měsíce bude ze mě tlustá koule

dandulka1
9. črc 2009

Hezký ráno, už tu zase straším. Kluci spí. Prší a fouká vítr. Prodala jsem něco co na Elišku používat nebudu a objednala jsem jí fusak. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23495787 .
berryl - malá mě od včera kope trošku nad pupíkem tak už popolezla 🙂 nicméně tlak do břichamám pořád. Zítra jdu k dr. dostala jsem sterilní zkumavku a mám se osprchovat a přinést moč a nesmím se dotknout okraje. A druhou moč do skleničky.
Berr - za týden začínáme 7.měsíc 😕

berryl
9. črc 2009

Dan to já ho mám pořád dole, hlavně se tam vždycky udělá ta boulička, tak ho prcka malého hladím a říkám, mu, že ještě musí zůstat u maminky, že má ještě hodně času
je pravda, že když je mimi takhle dole rodí se prcek dříve, třeba o 2-3 týdny???
ten fusák je moc pěkný!!!

já se teď dívám po nějaké sadě, kompletu až pojedeme z porodinice, chtěla bych něco sv. modrého a flaušového, zatím teda marně 😢

berryl
9. črc 2009

Dan to letí 7 měsíc :o)
tady je pod mrakem, ale neprší

dandulka1
9. črc 2009

No pravidlo to není, ale zítra se zeptám doktora. Je pravda že čím víc tlačí dolů a přibírá, tím víc je to pravděpodobné. Ale i kdyby, kluk byl dřív a měl 3020 g. Já to tady pořád přehazuju, vůbec netuším co jí dát na cestu, pokud to bude jako loni, tak bylo docela teplo což není na kombinézu, tak asi ten flísový overal s medvědem co mám v albu a kdyžtak teplou deku. Budeš chtít tu čepičku s rukavičkama?

berryl
9. črc 2009

no já si totiž myslím, že když je dole a přibírá, tak ho tak dlouho neudržím a prostě bude chtít jít ven, ale kdo ví
zkusím pohledat v diskusích

no já právě taky nic takového nemám, nebo já nevím, mám riflíky a nějakou mikinku a dám tu zimní deku co je do autosedačky, stejně pojedeme maximálně 5 min máme to blízko 😀

jo jo budu

dandulka1
9. črc 2009

koukni IP. Já si to myslímtaky že naléhá na čípek a pak jde dřív když to beru podle kluka. Zeptám se zítra. My to máme autem asi 7 minut tak to taky nijak extrémně řešit nebudu.

endie
9. črc 2009

nazdar baby, za chvilku hodím foto , jsem byla na návštěvě u kamošky a byly tam dvě miminka 2 a 4 měsíce, ted u vidíte kde mám těch 16 kg, jsem se úplně zhrozila 😲

endie
9. črc 2009

jdu vás dočíst 😀

berryl
9. črc 2009

endie to jsou miminkovská kilečka a pak to všechno zhubneš, tak to neřeš a pěkně papej ať je Adélka spokojená!!!

endie
9. črc 2009

berryl: fajn že už je ti dobře 😵 a určitě bych sváma šla cvičiti 🙂
dan: ty taky opatrně moc neběhej a spíš odpočívej

berryl
9. črc 2009

ok tak já napíšu peťulce ať tam teda zavolá

adellaide03
9. črc 2009

Ahoj holky,
tak já včera byla na cukrovce. Vypít se to dalo i když ke konci už jsem toho měla plné zuby. A pokud jde o bříško tak se mi taky zdá, že už je docela velké ale okolí mě stále ubezpečuje že ne. Zrovna včera sestřička se mě ptala jestli jsem těhotná, že jdu na ten test 😀

berryl
9. črc 2009

adel tak to potěší ne:o)
mě čeká cukrovka 30.7 😒