II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
9. črc 2009

sal: gratuluji ke klučíkovi 🙂 a jak se bdue jmenovat?

nika
autor
9. črc 2009

endie dopoledne se budu pohybovat v centru, mám tam něco pracovního, a nevím dokolika, ozvala bych se ti. chci do ikei obhlídnout ten nábytek zajít si tam na obídek a zvažuji že bych šla i do kina na filmeček, ale to je zase jinde ach jo.
ještě uvidím...

sali je chlapeček 🙂 kolik to je dvě holky prozatím pak 3 kluci a dvě co neví že. ta naše statistika kdo sem chodí často.

nika
autor
9. črc 2009

já vím já si dělám srandu endie 🙂 neboj.

endie
9. črc 2009

jasan tak pak písni

no prozatím kluci vedou aspon budou mít holky s čeho vybírat 😀

berryl
9. črc 2009

aha Endie tak to jo! Sal gratuluji!

nika
autor
9. črc 2009

to jo endie,
já dělala vítr už dneska, včera sem zjistila že nemáme ani jedno prostěradlo an jednu postel, jen velké tak jsem koupila dnes dvě na tu valendu v pokojíku. pak jsem vybrala na lístky na koncert a v po na utz a na kadeřníka. vítr huuuuuáááááááááááááááááááááááá

nika
autor
9. črc 2009

a teď akorát odklikávám objednávku nového digitálu 🙂

endie
9. črc 2009

ty jo ty jedeš v tom utrácení 😀

nika
autor
9. črc 2009

to víš celej rok šetřím tak si to vynahrazuji 🙂
nene jsou to jen potřebné věci.
být naše mimi rozumější měla bych fotku z velkého UTZ a nemusela bych si platit ten teď,
kolik jsi platila ty endie? my to mám za 750 i s nahrávkou v 4d.

endie
9. črc 2009

já jsem platila 700,- s nahávkou a 3 fotkama

za chvilku vám hodím foto, jak sjem se tam viděla tak jsem málem spdale ze židle

endie
9. črc 2009

je tam nachvilku pak to smažu,směju se sam sobě, velryba mezi sardinkama 😀

nika
autor
9. črc 2009

endie kecko, já si náhodou myslím, že ti to moc sluší, jak jsem spolu byly 😀
nic pro dnešek pa

salikova
9. črc 2009

No,bude to Filip-po tatovi...Ja teda chtela puvodne Davida nebo Honzu..

salikova
9. črc 2009

Dekuju za gratulace!Konecne to vim taky🙂Dobrou noc!

dandulka1
10. črc 2009

hezké ráno....
endie taky si myslím že budeš mít vodu, zjistíš to když si zmáčkneš prstem na holeni a chvilku ti tam zůstane důlek, takhle se pozná jestli ti otékají nohy. Já mám výchozí taky 64 a ted mám 74,9. Pokud se budeš trošku hlídat v soli a sladkém tak ted už bude přibírat jen Adélka. Hlavně abys to donosila, na váhu se vykašli.
Holky sedím tu jak trubka, měla jsem přinést moč do sterilní zkumavky,jenže jsem na to zapomněla, tak čekám kdy ze sebe vytlačím aspon kapku. Na 8 mám být v poradně.

dandulka1
10. črc 2009

sal gratuluju k Filípkovi 🙂

berryl
10. črc 2009

dobrý ráno,ahoj Dan ty jsi na té cukrovce?

berryl
10. črc 2009

holky budete kupovat pro prcky osušky?

endie
10. črc 2009

dobré ranko děvčata

berryl: já už jednu osušku s kapucí mám a ted uvažuju jestli ještě jednu a nebo jestli si mám koupit plínky

dan: nic takového se mi na nohách nedělá a ani neotíkají zatím

berryl
10. črc 2009

ahoj endie, tak takové ty větší pleny s obrázky mám taky mi řekly, že to slouží jako osuška a s kapucí ještě nemám tak budu muset vyrazit ještě dokoupit :o)

dandulka1
10. črc 2009

Ahoj, tak jsem zpět. Doktor mě nepotěšil, břicho mi prý tvrdne dost, ale neotvírám se. Mám hodně odpočívat a mám nějaké léky. Malá má hlavičku vedle pupíku a nohama mě čutá dolů. K váze mi řekl - no, jde to- ale prý jdu podle tabulky na 18 kilo. Tak jsem mu řekla že už hold nejsem nejmladší. Na cukr jdu v týdnu od 27.7. jak se mi bude chtít.
Já mám 3 veliké pleny místo osušek, ještě po mně, řeknu vám, úplně jiná kvalita. A od 3.měsíce jsem používala normální ručníky.

kelly1983
10. črc 2009

ahoj holky

dandi taky mě to bříško dost tvrdne, mám pod půrnej pás je to teda super věc, jsem s ním spokojená...já nato tvrdnutí beru magnesko na rozpuštění ve vodě

berryl
10. črc 2009

ahoj Dan jsem moc ráda, že je vše v pořádku!!! asi to taky s ručníky nebudu nějak přehánět 😀
kelly ahoj, já jsem ten pás dostala od kamarádky 🙂 je to dobrá věcičky

kelly1983
10. črc 2009

berryl jj je super, já bez něj teda ven nemůžu

berryl
10. črc 2009

fakt to já ho nosím jen občas :o) měla jsem ho zatím jen 3x 😲

dandulka1
10. črc 2009

kelly - já mám asi to samé, taky se to prý rozpouští ve vodě a pokud to do 3-4 dnů nepřejde tak tam mám přijít. Co to je ten podpůrný pás? A jak se to nosí? To je na celý den?
berryl - používala jsem ty velké pleny kvůli tomu že má mimčo jemnou pokožku a froté je hrubší, ale pak už to je jedno, stejně ho jen zabalíš a přeneseš a utřeš mu tím třísla, pupík a zadeček.

berryl
10. črc 2009

kelly já jsem si teď všimla, že se Vaše malá bude jmenovat jako já :o) jen mi nikdo neřekne jinak než Týnko, až na babičku pro tu jsem pořád malá Kristýnka

kelly1983
10. črc 2009

dandi no to si zapnes kolem pasu abys to měla pod bříškem a ono ti to drží aby to bříško nepadalo a netvrdlo...

berryl jakto, že tak málo krát? Asi ti to moc netvrdne, ne?

kelly1983
10. črc 2009

berryl no naši s toho nejsou vůbec nadšení právě kvůli tomu Týnko🙂 líbí se ti, když ti tak říkají?

berryl
10. črc 2009

http://www.intimmo.cz/tehotensky-podpurny-pas-b...

já mám tento v bílé barvě na celé bříško