• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
endie klidek kdy to máš napsáno že ti končí někdy v unoru ne? automaticky musí uřad po vyčerpání poloviny podpůrčí doby - tj. rok informovat do kdy můžeš pobírat nemocenské.
u tebe jen informace, nic víc.
kdyby něco písni. ale přiznám se, od dneška jdu do práce až 20.7 huráááááááááááá

iank všem ahojki
10. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki čao nechtěla jsem tě otravovat v práci máš toho sama dost i beze mě

je tady napsáno budu mít ke dni 25.7 při pracovní neschopnsoti vzniklé 27.1 vyčerpáno 180 dnů z roční podpůrří doby.

volala sjem naší učetní a ta blba nic neví, že mám jít ASI za doktorem a ten mi dá prý nějaké potvrzení že pokračuju dál, neboco
10. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já teď moc nestíhám,malujeme a počítač mám zrovna vyplý.Ale už mám noťas od přítele,tak se na vás můžu mrknout :slight_smile:
Endie a Berryl:volala jsem do Lotosu-centrum pro těhotné a matky a kurz už mají zaplněný,ale paní si na mě vzala kontakt a dá mi vědět,protože koncem srpna bude opět otvírat nový kurz.A jinak jsem našla tohle-
http://www.cam.emitex.cz/
tak mrkněte a dejte mi vědět,jsou tam vpravo rozpisy na každý den,kde v jaké části Ostravy je kurz.Já osobně bych brala uterky nebo středy cvičení v Porubě.To plavání v Impoši není špatné,ale tam byste musely samy dvě,já do vody kvůli těm zánětům nemůžu :angry:
Tak mrkněte a dejte vědět. :dizzy_face:
10. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie - vždyt jsem ti poslala odkaz kde je co to znamená a co máš dělat.
10. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli vás to zajímá, našla jsem povídání k tvrdnutí břicha tak si to prolétněte http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha-v-tehotenstvi
10. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo ještě nemá nic na chlapečka - 36 kusů - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3565770
10. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dneska ale počasí, u nás zataženo a fučí studený vítr. snad se vyčasí :grinning:

dandul pěkná várka věcí za supr cenu :grinning:
10. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky funí, nedá se být na zahradě a je zataženo, ale od příštího týdne mají být tropy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul něco výber já se přizpůsobím mám cas každý den :o) hlavně,že nebudu muset chodí sama! Mám tu maminku tak se ozvu zítra
10. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul tropy mi vadit nebudou budu ny chalupě,tam bude fajn, už se nemůžu dočkat, jen kdyby tu někdo za mne dodělal tu práci doma.

berryl užij si to s mamkou :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rozhoduji se jestli peřinku 120 x 90 nebo 135 x 100, povlečení stejně budu šít. asi vezmu tu menší i tak bude velká.

ještě jeslti brát dvě? dandul co ty na dva kusy i peřin? do zásoby, nehledě na to že budeme mít dvě postýlky. nebo zvažuji že druhé vyřeším jen dekou huˇatou co budu mít?
10. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu mít taky dvě postýlky, máme dům do patra, na denní ležení dole povlíknu deku a v ložnici peřinu. Stačí ta menší, na dítě je lehčí, měla jsem na kluka prošívanou péřovou a musela jsem jí dát pryč, nechtěl jí, byla těžká. . Zase záleží kdy ho dáš na velkou postel s normální peřinou. Polštářek nepotřebuješ, ten se do roka nepoužívá. Když se mi stalo že se pročůral a musela jsem peřinu prát, povlíkla jsem zase jen deku než to uschlo. Ale záleží na tobě.
tomu říkám břicho :slight_smile: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3565993
10. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě.
deku asi koupím vekou a rozpůlím, mají v Jysku krásnou, mikrovláko, je příjemná mám ji podobnou doma a sotjí zato.
je velká 140x200 cm takže dvě krásné deky do kořádku či postýlky z ní budou. na střídačku. jen vením jeslti tmavě hnědou nebo béžovou. asi koupím obě přešiju a nechám si od každé jednu a bytek prodám.. jedna stojí 500,. což se dá.

jjj pěkné bříško na fotce .-)

polštářek vím, bude jen na ozdobu postaven v postýlce.

je ja se tak těším an tu dovolenou, dneska jsem si říkala že udělám alespoň marmeládu a knedlíky do mrazáku z těch borůvek ale kašlu nato, odpočívala jsem odpoledne a večer budu matak na pc, stejně jsem sama, slaměná vdova, tak co.
10. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tento taky není k zahození, krásně veliký.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3008002&vReferer=

jsem zvědavá jak dopadnu já
10. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný a jak ho má chudinka rozpraskaný.
Polštářek nebudeš mít časem ani na parádu, bude ho shazovat a bude mu padat na hlavu :slight_smile:
já mám obyč.larisu starší, nastříhanou na dvě části aby se vešli do povlečení. Do kočárku mám půjčenou sice modrou, ale krásnoua silnou dětskou.
manžel byl nakoupit a koupil mi 12 kg melouna. Až se odvalím tak ani nevstanu z postele. Zase budu běhat celou noc, ale když on je tak dobrý :grinning: Koukám že jsi pracant jako já, neumím býtt chvilku v klidu, pořád si hledám práci (což na nedodělaném baráku není problém), ale doktor mi to ted zakázal, tak na chvilku poslechnu.
Dneska se s náma nikdo nebaví, vid :slight_smile:
Já jdu ke klukům do postele i s melounem, dávají film. Papa a hezky se vyspi. neponocuj :wink:
10. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono by bylo hezké je i sešít k sobě a okraje ozdobně obšít, jako oboustranou, vid? Já bych taky šila ale Ježíšek mi nosí stroj už 5 let a vždycky jsem něco potřebovala více tak ho ještě nemám :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan: dík já nedočítám totiž :sweat_smile:

niki omlouvám se ale zítra stebou enmůžu přijede mamka za mnou :slight_smile: a manža jde až v neděli do práce tak ho chci zítra zneužít
10. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie ok, jasan, nevadí, :slight_smile:

dandul právě, já se o stroj dělím s mamkou, ale teď jsem podědila starý šlapací perfektní, jen neentluje. takže kombinuji, ale starý prošije i ryflovinu přeloženou na 6x.
jinak sem tam prosím kamarádku an obšívačky má overlok, to je pak pohoda.

tak sem udělala alespoň tu marmeládu z borůvek a narvala jsem mražáka. zbylo mi pár, to namá ne knedlíky cenu, ty až příští týden jestli nasbírám.
10. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dandul sešít je by bylo skvělé.
budu mít ještě jednu deku, koupila jsem odlehčený flauš - vybírala endie, ten sešiju s bavlnou, takovou tenší na teplejší období.
10. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobríé ranko hlásím od 2:30 nespím :rolling_eyes: děs fakt, čím sjem víc kulatá tím je to horší
11. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, Pavlínko buď v klidu za tím kulatým se skrývá Vaše Adélka a ty jsi byla takový hubeňour, že už když půjdeš s porodnice budeš jako laň :grinning:
11. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... posílám pozdrav z velké zimy. Je tu ošklivo.

Ted jsem četla o Čákové, začíná 7.měs¨íc a už má 16kilo. A taky si hlavu neláme. U holek se přibírá víc.

Dneska jsem se vyspala, měli zákaz jít i na záchod dokud se nevzbudím :slight_smile: V 7.45 jsem se vzbudila sama.
Berryl včera jsem se ptala na ten předčasný porod, není to pravidlo když máš dítě níž, většinou se to týká těch co otěhotněli po IVF a co během těhu trpěli na záněty a infekce a nebo porodili předčasně i předchozí děti.
11. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dan, tak tady je pěkně, teda zatím!!!

To je super děkuji za zeptání, mi včera řekla maminka, že jí v 6 měsíci spadlo bříško a taky jsem byla hodně dole, tak musela chodit každý týden na kontrolu a nakonec mě 12 dní přenášela :slight_smile: a museli porod vyvolávat
11. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem na vše zvědavá. Ve 36.týdnu konečně budu vědět kdy porodím a jak. :slight_smile: Jinak jdu vypít další pylík toho hořčíku. Bříško tvrdne méně tak snad to pomůže, mám jen pocit jako když potřebuju na velkou. Viděla jsi ty fotky břich jak jsme včera s niki vložily? :slight_smile: V tom článku co jsem včera vložila to píšou taky.
11. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3573109

teď jsem se dívala, doufám, že tak veliké břicho mít nebudu !!!
11. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky doufám, neumím si to představit!
Ty kalhoty jsou pěkný, už nic nepotřebuju ale mám to v oblíbených :slight_smile: Jdu vařit. Je tu jak na podzim, nic mě nebaví a nemám náladu. Po obědě asi zalehnu, začínám být čím dál víc unavená.
11. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, že jsou pěkné i ty botičky a na jaro to bude super

víš, jak jí musely bolet záda a tak to je hrůza takové břicho, ale kdo ví, mi taky začíná pěkně růst

tady se honí mraky, ale zatím je pěkně
11. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi povídej, mě bolí záda už ted, včera jsem se chtěla oholit a už si tam nevidím :slight_smile: , Petr se mi směje jak funím když lezu z postele a nebo se přetáčím a což teprve za 3 měsíce :slight_smile: Jdu vařit, pak se ozvu.
11. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek