II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
25. srp 2009

tak aspoň někdo se dobře vyspal 🙂 🙂 🙂 takže na oběd budeš mít překvápko jo :o)

adellaide03
25. srp 2009

No jo překvápko mám teď už 14 dnů 🙂 , ale docela mě štve, že jdu na kontrolu s tou nohou až 17.9. protože se mi zdá, že ta noha bude v pořátku už dřív no ale doktor chtěl mít jistotu, že bude už zdravá protože říkal, že toho sedmánctého mni bude dělat poslední rentgen tak asi ať si je úplně jistý tak to budu muset ještě vydržet.

salikova
25. srp 2009

Ahojte!Já taky dnes dobře spala - 9 hodin v kuse! A co se týká oběda - já, jak sem doma, mám navařeno od maminky - dneska rizoto 😉

salikova
25. srp 2009

Jej - prcek kope jako o život! Hyperaktivista jeden - takhle po ránu! 😀

berryl
25. srp 2009

no já měla navařeno od maminky na víkend, ale už jsme to všechno snědli ☹
uvažuji, že udělám buchtičky s krémem 🙂

adellaide03
25. srp 2009

Mě prcek kopal včera ale fakt skoro celý den v kuse. Někdy už jsem nemohla. A večer mě poprve kopl do žebra. Bolelo to teda pořádně.
Tak já budu mít na oběd řýži s nějakým masem.

salikova
25. srp 2009

Já ho taky cítím většinou celej den - a je to strašně příjemny. Zatím mě teda šetří. Už nekope ani do žaludku a ani do žeber, ani do močáku...

adellaide03
25. srp 2009

U mě je to taky většinou přijemné, ale včera to byl fakt mazec. Dnes si kopká jen tak maličko, příjemně.

salikova
25. srp 2009

No a včera jsem se definitivně rozhodla a objednala tenhle kočárek nakonec (nebyl vůbec mezi mými favority, ale cena a korba mě přesvědčily) : http://www.svetkocarku.cz/kocarek-coletto-austi...

salikova
25. srp 2009

A pak sme ještě s taťkou koupili tenhle přebalovací pult: http://www.oblibene.biz//userdata/shopimg//samb... Já teda chtěla dřevěnou komodu, ale protože máme malej byt, tak vyhrál tenhle - je praktickej a levnej. Manža bude rád, že se mnou už nemusí nikde lítat po obchodech... 😅

berryl
25. srp 2009

Sal tak kočárek i komoda se mi moc líbí!!! vybrali jste moc dobře 😀

salikova
25. srp 2009

berryl: taky mě to stálo nervů 😠 Akorát ten kočárek - sporťák nejde položit úplně do lehu, ale to bysme pak kdyžtak koupili ještě nějaky golfky... Ale korbička teda nemá konkurenci! Sem z něho od včerejška úplně unešená (vozila sem si ho a skládal v prodejně a objednala levnější z netu) 😲 😲 😲 A to sem si ho ani nevšimla - kdyby tam nebyl můj taťka...

salikova
25. srp 2009

Akorát sem z toho vynechala manžu, tak teď scháním obchod v Praze, kde by ho měli, aby si mohl taky "povozit" aspoň... No, on je stejně už objednanej, ale pro lepší pocit... 😀

berryl
25. srp 2009

jo jo pro ten pocit, to znám :o)
tak nejvíce budeš vozit Ty, tak hlavně musí sedět Tobě

salikova
25. srp 2009

No, on bude možná rád, že nemusí už nikde lítat.. 😀 Spokojenej je jenom v obchodě s nářadím, šroubkama, míchačkama apod.

berryl
25. srp 2009

tak si představ, že to znám 😀 😀 😀 taky to tak máme

salikova
25. srp 2009

😉

berryl
25. srp 2009

Sal budeš pít měsíc před termínem taky ten maliníkový čaj?

petule83
25. srp 2009

Ahoj holky,tak já dneska spala jak zabitá 🙂 Jinak včera prohlídka dopadla dobře,i když tam byl jiný doktor,můj má dovču,ale ten je taky fajn,znám ho 🙂 I když se teda ve mě pohrabal pěkně 😅 Můj doktor je citlivější 🙂 Čípek je prý pevný a krásně drží a Vojtík je v pořádku a opět potvrzen chlapeček 😀 Mám 12kg nahoře 😠 Další KO mám už za 2 týdny a bude stěr z pochvy a už se bude poslouchat srdíčko.Tak mě sestra upozornila,že tam budu déle.Sice se mi to zdá obojí brzy,ale budiž.Jo a rovnou dostanu papíry na mateřskou,prý je z nemocenské lepší jít na mateřskou až 6 týdnů před porodem 🙂
Včera jsme koupili v Tescu krásnou modrou chlupatku slevněnou z 390 na 230,pak vyfotím.Termoobal na láhev,dudana a jedno povlečení za 200,-Mají tam slevy.A taky jsme se pohádali,takže máme tichou domácnost 🙄
Jinak Sali pěkný kočárek jste vybrali 🙂 A prosím tě můžu se zeptat za kolik ten přebalovací pult?Já ho chci taky,ale nemám šanci,bylo mi řečeno,že to nepotřebuji,že budu přebalovat na posteli 😖 Takže si ho budu muset koupit tajně sama.

berryl
25. srp 2009

ahoj Peťul jsem ráda, že je Vojtíšek v pořádku !!!
no já jdu na kontrolu ve čtvrtek a už mi dají papíry na MD ani se mě neptali, tak se tam ještě raději poptám

proč pak jste se nepohodli?

kamarádka taky přebaluje na posteli, to fakt záleží, já bych to kvůli oper. zádům nedala

berryl
25. srp 2009

Peťul
http://www.sambaby.com/85-komody-prebalovaci-pu...

my asi dneska pojedeme pro postýlku do sam baby

petule83
25. srp 2009

Týnko jenže já mám právě skoliozu a často se mi blokuje bederní páteř a to se mnou pak nikdo nehne,to musím dostat injekci.A nedovedu si představit,že zpočátku ho budu přebalovat pořád-na posteli.No měla bych ho ráda,to jsou věci,které Tomáš nechápe a jsou to pro něj zbytečnosti a kvůli takovým se hádáme.Včera jsme se chytli kvůli toho,že jsem potřebovala prášek a aviváž,prášek mi úplně došel a aviváže mám na jednu pračku,ale jelikož přece jen té aviváže ještě mám,tak na co kupovat druhou...To jsou ty jeho úvahy a mě tohle prostě vytáčí 😠 Jako chápeš?Vyperu jednu pračku dneska a už tu aviváž nemám a stejně se musí koupit.No logika na dvě věci... 😖 Už dlouho takový úlet neměl,tak včera mě zas musel naštvat no 🙄

salikova
25. srp 2009

Ahoj, Peťul! mně bylo taky řečeno, že přebalovák nepotřebuju - že stačí přebalit na posteli nebo na stole, ale měla sem dost přesvědčivé argumenty, takže sem to vyhrála... 😉 - je to hygieničtější a taky prakticky - máš všechno po ruce v přihrádkách.
Chtěla sem původně dřevěnou komodu (ty stojí 3 - 4 000), ale ta by se nám do ložnice nevešla, takže sem se dívala po těchle plastových a aby byly s kolečkama - můžeš snadno přemístit. No a cena záleží, jestli je s vaničkou, s přihrádkama a tak. Ta moje stála v Sam Baby 1700Kč...Ale jsou i levnější a samozřejmě i o hodně dražší...
A proč ste se pohádali? Snad nic vážnyho?

Berryl: Už vaříš oběd? Budou buchtičky???

berryl
25. srp 2009

no jo chlapi!!!!
takový je můj otec a maminka říkala, že se prostě nikdy nezmění, vždycky řekne, jedeme do obchodu, ale už mu neříká proč a pak to rychle háže do vozíku a on se na všechno ptá, proč to a proč to, to ještě máme a tak no

tak pro postýlku pojedeme až bude chladněji, vůbec se mi nechce ven v tom horku

salikova
25. srp 2009

Peťul: To sou ty chlapi a jejich logika... 😠 To znám... Já to mám s Filipem podobně - jeho moto je "Řeším věci až nastanou"..

berryl
25. srp 2009

Sal jo jo budou buchtičky

no jinak my máme jednu skříňku a na ní Ráda vyrobí přebalovák, takže u nás to je vyřešené 🙂

petule83
25. srp 2009

No teď jsme se pohádali i do telefonu,takže úplně super 🙄 Asi se seberu a půjdu odpoledne pryč někam,abych nebyla doma jak příjde z práce,jsem úplně vytočená 😔

Sali já si ten přebalovák klidně koupím a pojedu pro něj s kámoškou,aby vůbec nevěděl a pak si může ječet jak chce,to už mu bude prd platné 😀

salikova
25. srp 2009

berryl: tak Filip je něco jako tvůj táta 😀 Taky se vždycky takhle vyptává, ale já prostě řeknu, že to potřebujeme a basta 😀 😀 😀 No, někdy se i seknu a to pak slyším: Já sem ti to říkal... Je s něma sranda! Peťul, nenervuj se kvůli tomu!

berryl
25. srp 2009

Petul v klidu!!!

jo jo když mamka něco koupí a taťka to doma ještě najde, tak má takovou radosta pořád pak za ní chodí a říká, já jsem to říkal,, no fakt mazec, ale mamča si už zvykla za ty roky,je jak malej

berryl
25. srp 2009

holky Ráda má dneska svátek tak vyrážím nakoupit zatím pa